• dinamo vitez
    214
    Bruno je otkupljen za cca. milijun eura, ako se ne varam.

    EDIT: Ipak ne, posudba je u pitanju.
  • 000
    941



    Bruno je otkupljen za cca. milijun eura.
    dinamo vitez

    Na TM ga vode kao posudjenog igraca jos uvijek.
  • Infinity
    15.2k
    Odgledao sam drugo poluvrijeme. Zadovoljan sam vidjenim. Moro odlican, nakon priprema ce na proljece biti jeben igrac. Jos kad se Majer ukljuci, strah me i pomisljati sta ce to biti. Petko Bog. Kakav gol, ali i kakva igra. Sumnjao sam u njega, ali sam bas sretan da sam pogrijesio. Trenutno jedan od najdrazih. Covjek dominira na terenu.

    Sad se lagano spremiti za cetvrtak. Ova rutinska pobjeda treba dici raspolozenje igracima.
  • 000
    941
    Potpisujem. Samo ne znam kako ce se Majer uklopiti. Petka je stvarno uzitak gledati na terenu. Moro ulazi bez straha u duele, ozljeda srecom nije ostavila traga na psihi, a bas je bio gadno nastradao u onoj bezveznoj utakmici.

    To7pG1z.jpg

    Inker je jos dobro prosao. Osim Komnena slabo tu ima nesto zanimljivo.
  • deda
    27.5k
    Ono je čisti penal ako nije bilo zaleđa.
  • deda
    27.5k
    Ma nema govora, igrač skače na mjestu, ne ulazi u golmana već obrnuto. Penal k'o kuća.
  • 000
    941
    Da mu je glavu otkinuo, sudac nebi svirao. Jednostavno idu linijom manjeg otpora u takvim situacijama, a vode se i onom da ce Dinamo zabiti jos koji, pa nitko nece ni obracati paznju na takve "sitnice".
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.