• 000
    941
    Poštovana gospodo forumaši, prvo da čestitam na odlično odrađenom kvizu, ekipi koja ga je pripremila, @BluePhone67 (inicijator i organizator) te kroničar Dinama Miroslav Tomašević koji je pripremio kompletnu povijest utakmica i dosta zanimljivosti o susretima Dinama i Benfice kroz bogatu povijest ova dva kluba.
    Također i svima koji su odvojili malo vremena da bi učestvovali. Rezultati su odlični.
    Imamo dva pogotka u sridu, deset od deset, 2 x 9od10 i jedan 8 od 10, tako da ću samo njih navesti, taj top five.
    Maksimalan broj pogodaka imaju kolege

    @Papastrumf i
    @bbben90

    Pošto je Papastrumf poslao odgovore ranije, ima pravo odabira majice, dakle Lamza ili Dudu.
    Može tu napisati koju želi, a na mail dostaviti ostale podatke vezane za primopredaju. Ili tu napisati sve, ali možda bolje ne ostavljati javno podatke.
    Važi i za kolegu bbben90, koji ima isti broj bodova.
    Da spomenem i ostale majstore koji su visoko plasirani:

    @immerwieder
    @Mr Anderson
    @Zambatine škude

    Svaka čast svima još jednom.

    I da, postavljam odgovore tu još jednom da si provjerite. Još mi se glava nije vratila u normalu od prošle noći, pa ako sam napravio negdje grešku kod zbrajanja da mi javite. I nemojte zamjeriti ako se ukaže :)

    1. 3
    2. Tomo Šokota
    3. Tomislav Ivić
    4. Stjepan Lamza
    5. Šokota, Stanić, Ruben Lima, Eduardo Carvalho
    6. Cico i Niko
    7. Krovinović, Kalaica
    8. Dragan i Ivan
    9. Seferović i Gavranović
    10. 4:2 za Benficu

    Ostavljamo vremena do ponedjeljka, pa ako sve ostane ovako, dogovaramo primopredaju idući tjedan.
  • Papastrumf
    9.4k
    Dankeschon!
    Ja cu Lamzu :wink:
  • BluePhone67
    3.2k
    Cestitke dobitnicima i hvala svima na sudjelovanju u kvizu. Zelimo ovim putem dobrodoslicu novim clanovima ZD sto su se jucer ukljucili i registrirali za kviz i slobodno neka se prikljuce sa svojim misljenjem, sugestijama, konstruktivnim raspravama na jedinom i prvom pravom forumu za Dinamovce i sve sto povezuju nas klub.
  • 000
    941
    Bitte sehr! Nagrade su simbolične, ali simpatične.
    Znači, ako ostane sve kao sada, majica Lamza ide @Papastrumf, a Eduardo @bbben90

    Pričekajmo ipak utorak, srijedu, pa onda pošaljite podatke za primopredaju.
  • Blaz
    350
    kao sto sam i rekao namjesteno :razz:
  • Zambatine škude
    2k
    Čestitke. Nisam uračunao prijateljsku u omjer golova, ali osmo pitanje je loše postavljeno. Odnosno, ima više točnih odgovora ;)
  • Mr Anderson
    5.3k
    Vidim, imam jedan promašaj, za Kalaicu sam znao da je odigrao barem jednu tekmu za Benficu, ali nisam bio siguran jel za nas odigrao službenu za A ekipu. Ruben Lima mi uopće nije pao na pamet.
  • 000
    941
    kao sto sam i rekao namjesteno :razz:Blaz



    Dobri ste, imao sam 6 od 10, tj 7 ako uračunam Bošnjake koje je @BluePhone67 naknadno spomenuo.
  • BluePhone67
    3.2k
    Čestitke. Nisam uračunao prijateljsku u omjer golova, ali osmo pitanje je loše postavljeno. Odnosno, ima više točnih odgovoraZambatine škude

    Ima vise tocnih odgovara ako mislis na nacionalnost Bosnjak, a ako mislimo na prezime onda nema osim onog sto trazimo. No, dobro. Pokusali smo spasit stvar i reagirali smo odmah sa napomenom, a drugi put cemo pokusat biti precizniji.

    Hvala na sudjelovanju
  • Infinity
    15.2k
    Nisam igrao jer mi se cini da sam vidio da moderatori ne mogu igrati, ali u svakom slucaju svaka cast ekipi koja je napravila kviz. Svakako ne bih pobjedio. Ivica sam nabo, al Stanica se nisam mogao sjetiti nikako. Ostala pitanja poznati odgovori, neki s manje, neki s vise razmisljanja.
  • Eduardo
    17.2k
    Možeš ti igrati ali ne ulaziš u konkurenciju za nagrade.
  • BluePhone67
    3.2k
    Primamo narudzbe i sve ostale upite za majice Lamza i Dudu na email za sve oni koji nisu mogli osvojit ovaj put na kvizu, a zeljeli bi imati za uspomenu i svojoj kolekciji majica.
  • Zambatine škude
    2k
    Ma sve pet, ovo više sugestija za ubuduće. Mi kad radimo kviz isto duplo provjerimo pa se opet potkrade pokoja greška :up:
  • bbben90
    3
    Onda ja dudu L veličina..i hvala :)
  • xavier
    11.1k
    napominjem još jednom da su brojevi jako mali iako mislim da je to čak više slučaj kod crnih Lamza majica kakvu ja imam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.