• NORTE
    8.9k

    Hvala. Znači prvak Poljske nenositelj čak i u Q1. Znam da je to do klupskog koeficijenta, ali to isto puno govori o Krznarovoj muci protiv Legie...već sam pisao o 'snazi' lige Poljske.

    Ovaj put Poljaci već u Q1 mogu izvući Malmo, Ferencvaroš ili Ludogorec i odmah ispasti :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Meni taj Lech djeluje kao tezi protivnik nego itko od ovih nasih potencijalnih u drugom pretkolu. Maribor, Slovan, Helsinki, TNS, Dudelange, Zalgiris, Lincoln, Maccabi, Shamrock i Zurich. Zurich je mozda tu negdje, ali bi se i tu vjerojatno prije kladio na Lech, a za ove ostale ne bi ni razmisljao. Nadam se da ce izvuci teskog protivnika i ispasti. Ne bojim ih se, al ne zelim takvu ekipu u drugom pretkolu. U trecem vec OK, mada mi Sheriff, Ludogorets, Cluj, Bodo, Ferencvaros i Apollon ne djeluju nista strasnije od Lecha.

    Jedina ekipa s kojom bi mi mogli imati problema u cijelim kvalifikacijama je Trabzon. Ovo ostalo moramo proci, mada je i taj Trabzon ekipa koju bi vjerojatno pozelio u grupnoj fazi LP i tu ocekivao neke bodove s njima.

    Nisam optimistican kad pogledam pot3. Mozemo mi igrati s mnogima, ali je pitanje jel mozemo osvojiti vise bodova od njih. Pot4 mi s druge strane izgleda nikad bolje. Svega jedan klub iz lige petice, ujedno i jedini kojeg treba izbjeci. Ovo ostalo su sve ekipe s kojima bi se mogli takmiciti, a i svi su redom europske ekipe koje bi izazvale zanimanje.

    U finalu EL su svim srcem navijati za Rangers, jer ce u tom slucaju oni biti pot1. Mislim da bi nam izvlacenje njih iz pot1 bilo kao da smo uboli lutriju. Jos ako nekako dohvatimo pot3, pa imadnemo Rangers i mozda Kopenhagen u grupi, pa mislim da bi bio haos :grin: Rangers, Ajax, Dinamo i Kopenhagen :cool:
  • Krizy
    35.1k
    Dobre su šanse sa Benfica ispadne
  • Stjepan
    479
    Navijamo za Sasuollo u nedjelju da dobije Milana i da Benfica ispadne u kvalifikacijama.
  • pencilneck
    635
    Milan neće ostati bez titule, što znači da nam treba da u pretkolima ispadnu i Benfica i Rangersi. Jedan jedini rezultat finala EL nam nije odgovarao (poraz Rangersa na penale) - i baš se taj dogodio.
  • Krizy
    35.1k
    Da bi Dinamo bio u trećem potu LP moraju se dogoditi dva od ova tri uvjeta (naravno pod uvjetom da Dinamo prođe sva tri pretkola):

    - Milan ne bude prvak Italije;

    - Benfica ispadne u kvalifikacijama LP (mora proći dva pretkola);

    - Rangers ispadne u kvalifikacijama LP (mora proći dva pretkola).
  • Crusades1986
    9.5k
    Kak je Rangers sa statusom u pretkolima? Nositelj ili nenositelj?

    Milan je gotovo sigurno prvak, Benfica konstantno ulazi u skupine LP minimalno, tak da mislim da nam je treći pot nedohvatljiv
  • miro
    3.1k
    Nije bitan pot, bitno je da se uđe, uzme lova i ostavi Šutala i Ivanušeca do zime. Uz to neka borba za 3.mjesto u skupini i proljeće u EL bi bilo top
  • vjeko1701
    5.9k
    Iskreno, radije borba za osvajanje grupe EL nego "bitno da se uđe" LP.
  • Stjepan
    479
    Liga prvaka i da je sreće malo u zdrijebu da dobijemo jednog protivnika s kojem se možemo boriti za 3.mjesto i nastavak natjecanja u EL to bi bilo idealno po meni.
  • Jaro
    5.4k
    ulazimo u LP pretkolo - dakle cilj je osvojiti to natjecanje...
  • Krizy
    35.1k
    Za 3.jakosnu skupinu potrebno je ispadanje Benfice i Rangersa.
    Može i da Inter osvoji naslov u Italiji pa bi trebao ispasti samo jedan od ovih iznad ali to je već teže.
    Idealno bi bilo da Benfica izvuče Monaco a Rangers bi išao na PSV, Dynamo Kijev, Fenerbahce ili Kopenhagen.
    I Benfica i Rangersi moraju proći po 2 protivnika.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    gledam sad malo te potove, dinamo ima veći euro koeficijent od milana i marseillea :love: top
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.