• Krizy
    35.1k
    Koliko je bitno osvojiti naslov, pokazuje i trenutno stanje koeficijenata, prema kojem bi u slučaju ulaska u LP-a mogli biti u 3.jakosnoj skupini.
    Mogu nas prestići Slavia i Leipzig, ako bi uskočili umjesto Plzena i Freiburga. Jedan smije ali dva nas bacaju u 4.jakosnu skupinu. Mislim da nas više nitko ne može prestići ali nisam detaljno pregledao.
    Koliko smo nabili koeficijent pokazuje i to da u kvalifikacijama imamo najjači koeficijent u dijelu prvaka i drugi najjači ukupno, nakon Benfice (prema trenutnom stanju u ligama, mislim da je samo Slavijin jači za 2.500 ali su trenutno drugi u ligi).
    e2qic14ifov3qrrf.jpg
    vpl2nwgacp8dfhxk.jpg
  • Neki tip
    19k
    Brzo, Krizy, budi duša i javi Indexu..

    Eto nam još danas naslova "Sudar Dinama i Zvezde u Ligi prvaka!?"
  • Krizy
    35.1k
    To su oni pripremili već, samo se čeka ždrijeb :lol:
    Zapravo, samo recikliraju svake godine ali svjesni smo svi.
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da bi to sad malo i zacinili pa bi bilo nesto tipa 'Susret Dinama i Zvezde za prolaz grupe Lige prvaka '
  • Ludovic IX
    5.1k
    Leipzig je po ovome već u potu 1 valjda kao osvajač el po njima..tak da smo po tome u 3.potu svakak
  • Krizy
    35.1k
    Dobro primijećeno :up:
  • Stjepan
    479
    Kakva je situacija sa Ukrajinskim klubovima u njih je prvesntvo prekinuto kako će se kod njih odrediti tko će igrati Europu ako netko zna?
  • Stjepan
    479
    Po trenutnom stanju ako bi ušli u grupe Lige prvaka zaradili bi 15.6mil€ i plus kao 23 klub po koeficijentu bi dobili dodatnih 11.3mil€ ukupno= 26.9mil€.
  • deda
    27.4k
    Ukrajinci idu prema trenutnom poretku koliko ja znam.
  • Stjepan
    479
    Plzen osvojio prvenstvo Češke
  • Bosna86
    11.5k

    Ako Milan ne bude prvak, biti ćemo u trećem potu LP (ako prođemo, naravno)
  • Captain America
    13.2k
    S obzirom na Milanovu pobjedu i gotovo siguran naslov, nemamo nikakve šanse za 3. pot?
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Kao sto je Krizy objavio gore gdje je postavljeno da Milan osvaja, to ne utjece na nas ni u kom pogledu ali treba do grupa doci, sve svojim redom...
  • NORTE
    8.9k
    Kako nigdje u tablicama nema prvaka Poljske????
    Edit, valjda nije naveden Q1. Može li netko staviti i taj dio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.