• vjeko1701
    5.9k
    Bilo je nekad onih tablica koje su pokazivale kretanje po sezonama ali ne mogu sad naći.

    EDIT: Evo s renkingom

    y5kdgfgf3wxqby2k.png
  • Infinity
    15.2k
    Ranking je bitniji od samog koeficijenta, jer se s vremena na vrijeme mijenja sistem racunanja koeficijenta, a uvijek ostaje najbitnije to da da je ispred tebe sto manje klubova, jer to znaci vecu sansu da budes nositelj.
  • Bosna86
    11.5k
    Granice za 3. pot:

    2021. - 50.000 (Zenit?)
    2020. - 33.500 (Atalanta)
    2019. - 29.500 (Dinamo)
    2018. - 36.000 (Valencia)
    2017. - 45.840 (Bešiktaš)
    2016. - 42.035 (Borussia M.)
    2015. - 43.602 (Roma)
    2014. - 54.542 (Bilbao)
    2013. - 53.922 (Leverkusen)
    2012. - 38.310 (Galatasaray)
    2011. - 23.216 (Bate Borisov)
    2010. - 33.758 (Spartak M.)

    Od 2010. pa do danas u samo tri navrata današnji Dinamov koeficijent ne bi bio dovoljan za 3. pot.
  • Infinity
    15.2k
    Nismo aktivni, jer smo losi :rofl:

    A nismo ni tako losi kako se cini. Ostvarili smo devet bodova, cak bolji rezultat nego u sezoni 2019/20 i ja sam osobno zadovoljan. Mozemo cak i podebljati konto.

    Opet stojimo jako visoko, 31. klub Europe smo. Imamo 49.500 bodova, ispred je Lazio s 53.000. I dalje su u takmicenju pa nije bas realno da cemo ih dohvatiti.

    Ako bi sad obrisali oni katastrofalnu 2017/18 bili bi 28. klub na pocetku naredne sezone. I tek sad treba zapeti, jer ce napredak biti jako tezak s obzirom da moramo braniti veliki broj bodova. Ja zadovoljan da se vrtimo tu negdje oko 30. pozicije.


    Liga je trenutno 17. s realnom mogucnoscu da na kraju bude 19., mada nije nerealno ni da bude 15. Pet liga se bori za pozicije 15, 16, 17, 18 i 19, a Hrvatska jedina ima jednog predstavnika. Danska ima cak tri, Turska, Grcka i Ceska po dva.

    Moze se eventualno nadati da ce se ostati na 17. mjestu, jer bi to donijelo veliku mogucnost da na ljeto netko zaigra u EL ako se poklope neki rezultati.
  • Klenx
    4.1k


    Iduće sezone imaš strašnu mogućnost napretka jer gubiš 1,5 bod iz Skenderbeu sezone, a da uloviš opet ovakvu euro sezonu kao ova možeš doći na prag top 25 kluba u europi.

    Srbi na 11. mjestu, od 23/24 jedan klub u grupi LP direktno
  • Carrasco
    4k
    Gledajući zadnje dvije sezone, na 17. smo mjestu.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Koliko će Srbima značiti ovo 11.mjesto je zapravo pitanje koliko će tamo taj treći i četvrti iskoristi dobru poziciju..treći klub ima KL zagarantiran.

    Nama je lokomotiva sjebala barem 2 boda jer da su prošli Rapida, imali bi Euroligu. A onda bi se sve promijenilo i za ovu sezonu. Tko zna di bi bili sad.
  • og1986
    2.9k
    Da evo baš loše kaj imaju dva kluba koji mogu nešto napraviti u Europi i baš je loše kaj su došli do 11. mjesta. Nedaj bože da mi tamo dođemo....
  • Infinity
    15.2k
    Imat ce tri kluba sigurna u grupama, imat ce tri kluba koja ce bez razmisljanja moci dignuti proracun, dovesti igrace i za ocekivati je da ce biti jos jaci. Ne mislim da ce napredovati vise od tog 11. mjesta, ali nogometno gledano mogu imati jaci Partizan, jacu Zvezdu, a mozda i jos jedan jak klub. Mislim da su pametniji i sredjeniji od Rumunja koji su se ponasali kao pijani milijarderi, ali su opet trajali 6-7 sezona.
  • pencilneck
    634
    Zato nama Bernard Jurišić objašnjava da "je*o vas koeficijent" i da je potpuno normalno navijati da hrvatski klub ispadne u Europi.
  • serbus
    3.4k


    I to je jedino ispravno. Koliko bi onda skakao da hajduk uzme ligu prvaka? To bi bilo jebeno za koeficjent kaj ne, a još slaviš lp pa makar i od tovara.
  • pencilneck
    634
    Ako bi zbog Hajdukove titule prvaka Europe nama koeficijent narastao da imamo plasman u LP čak i ako ne osvojimo naslov prvaka, naravno da bih bio za to. Nisam niti najmanje opterećen Hajdukom, niti imam bilo kakvih kompleksa ako budu uspješni u Europi. To što oni jesu iskompleksirani do bola s nama je njihova sramota.
  • vjeko1701
    5.9k
    Tu se nedavno pisalo o Zvezdi a sad kolko vidim su iza Partizana i izlaze neke priče o tučnjavama u svlačionici. Mogli bi se oni po svom običaju požderati iznutra prije nego bi napravili dodatni iskorak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.