• deda
    28.1k
    To se inače službeno zove licemjerje.
  • xavier
    11.1k


    Bez da uopće ulazim u Hrvatska/BiH problematiku, kako će Mađari prigovarati ovom? "Zašto gradite stadione van Mađarske, izgradite ih nama"...pa izgradili su Mađari i u svojoj zemlji već puno više stadiona nego što im realno treba.

    A i naravno da je ovo pozitivno iz naše perspektive. Za razliku od toga, dobar dio ljudi kod nas nije ni za to da država financira stadione u Hrvatskoj, naravno da bi se bunili da ih financira van države.
  • Bosna86
    11.6k
    Nitko ne ulaze ako nema koristi, bar je to jasno
    E sad da li Osijek može generirati profit konstantno, ja mislim da ne može( sa skupinama u Europi bi možda i mogao) tako da ostaje ipak samo strateški interes u kojem će gubitak na jednom polju donijeti dobitak na drugom
  • Guinness
    2k
    Jedino što Osijeku svih ovih godina mađara fali je ozbiljan trener a ne neki lokalni alkoholičar i klošar koji je dobio to mjesto na temelju poznanstva sa meštrovićem. Osijek sezonama unazad ima solidnu momčad i već bi igrala europa ligu bar jednom od tri puta šta su igrali kvale da je netko ozbiljan sjedio na klupi.
  • Infinity
    15.3k
    Misljenja sam da drzava uopce ne treba ulagati novac u profesionalni sport. Ako si profesionalac onda valjda moras moci zaraditi svoju placu. Ako ju ne zaradjujes onda tu nesto ne stima, idi u amaterizam i to je to. Profesionalni sport je posao, amaterizam je rekreacija.

    Drzava treba uloziti u skolske dvorane, poligone, kao sto kazes, ali mislim da drzava treba ulagati u amaterski sport. Neko mjesto s 1-2.000 ljudi ako nema neku jacu privredu tesko da moze financirati ikakav klub, a misljenja sam da bi drzava trebala da takvom mjestu omoguci npr. jedan nogometni teren s umjetnom travom, da tu djeca mogu trenirati i igrati, kao i da dobiju pristojne svlacionice. Ne rodi se svaki talent u gradu s 50.000 stanovnika i prvoligasem. Ovo govorim iz konteksta kad se gleda nacionalna vaznost. Sutra ce iz nekog takvog sela niknuti novi Modric, a mislim da je drzavi jako bitno da su joj gradjani zdravi i da se bave nekim sportom. Djeci do juniorske dobi treba omoguciti uslove. I nije nuzda da svako takvo mjesto dobije nogometni teren, moze se uloziti i u sporsku dvoranu, bitno da djeca treniraju, to ne mora biti nogomet, moze biti kosarka, rukomet itd.
  • Bosna86
    11.6k
    e1yo63u054ofutvs.png

    Premoćno
  • SAS1987
    13.5k
    Neka netko Orbanu javi da u Zagrebu po popisu stanovnistva iz 2011 živi 825 mađara. Orbane, pali bager i gradi stadion :rofl:
  • Infinity
    15.3k
    Sta je to, nece nam gledat u sto madjara u odnosu na Osijek.

    Viktoreeeee
  • xavier
    11.1k
    Osijek je malo drugačija kombinacija od ovih stadiona u Vojvodini i Sloveniji. Tamo su Mađari napravili male stadione u sredinama gdje žive Mađari. U Osijeku je Meštrović u kombinaciji s Mađarima kupio klub u prvoj ligi, a gradnju stadiona ne financiraju Mađari u cijelosti (iako plaćaju velik dio).
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Sad baš malo pratio švabe i njihove stadione i mogu vam reći Schalkeov Veltins Arena i Werderov Weserarena(mislim da se tak zove) ala su stadioni odlični ..prava Desetka
    i i još jedan koji mi se sviđa(nije njemački) a vjerujem da za pohvalu jest Feyenordoov stadion ...
  • SAS1987
    13.5k
    Vjerovatno ce Flamengo preuzeti upravljanje Maracanom na 35 godina. Iza gola bi trebala biti tribuna za stajanje sa cime če se pridobiti oko 15 000 mjesta. Kapacitet stadiona bi trebao biti 95 000.
  • Infinity
    15.3k
    Novi stadion Juventusa kapaciteta 41.507 sjedecih mjesta kostao je 155 milijuna eura. Juve ce od 2023. do 2030. na sponzorsko ime uprihoditi 103 milijuna eura sto znaci da ce za sedam godina pokriti 66% od cijene izgradnje. Tu je jos i lova koju Juve po starom ugovoru dobija do 2023.

    Dajte i nama neki Allianz.
  • xavier
    11.1k


    I nama će sponzor financirati polovicu "Lana arene" :cool:
  • Infinity
    15.3k
    Prije cemo mi financirat Lanu :lol:
  • Eduardo
    17.6k
    3.HNL - NK Kutjevo

    image.jpg

    image.jpg

    image.jpg

    image.jpg

    image.jpg

    image.jpg

    image.jpg

    image.jpg

    image.jpg

    image.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.