• Mali Zeus
    9.3k
    Kad vidim El Monumental mogu drugi dan umrijeti.
  • Jaro
    5.4k
    pa i maksimir je (nekoliko puta) zapocet neki drek...
  • maddaddam
    2.9k
    FO7PwliXMAQlTyM?format=jpg&name=medium

    Chernihiv.
  • deda
    27.6k
    Loše vijesti s Pampasa. Navodno je Strabag preuzeo gradilište i krenuo intenzivno u radove na okolici stadiona i terenima akademije. Problem je stadion. Strabag ne vjeruje radovima koje je izvršio Eurokamen i ne želi preuzeti odgovornost dok ne izvrši ispitivanja odrađenih poslova. Navodno će za taj proces trebati 2-3 mjeseca. U slučaju loše izvedbe sudbina izgradnje stadiona postaje neizvjesna.
  • Infinity
    15.2k
    Nista cudno, svatko zeli biti siguran u ono sto potpisuje, al Strabag bi tu mogao svasta izvoditi. Jaci odvjetnicki tim nego inzinjerski. Zadnja firma koju su trebali ovako uvesti u posao, mada mozda i prva kojoj su trebali dati da rade od prvog dana.
  • NORTE
    9k
    Čekanje još 2-3 mjeseca je ništa, ionako je ovo jedan od najduže građenih malih stadiona uopće. Pretpostavljam da Osijek može angažirati drugog izvođača da dovrši stadion ako Strabag odustane od njegovog dovršenja. Svakako je pozitivno da će Strabag sigurno ove godine dovršiti sve u vezi terena akademije i okolice stadiona.
  • Nino Bule
    11.3k
    Sve se bojim kako ce izgradnja novog maksimira izgledat
  • Jaro
    5.4k
    ma nis od toga, kad fakulteti usele to je to...
  • Infinity
    15.2k
    Ovdje vlada vjecni strah od korupcije i onda ljudi misle da ce useljenje fakulteta sprijeciti gradnju stadiona. Ako je korupcija i pohlepa tolika onda ce ubrzati. Renovirat ce sjever, dignuti lovu, onda ce ga srusiti i napraviti novi stadion na kojem ce opet dignuti lovu. Tu kod mene su renovirali i nadogradili krilo skole, dvije godine kasnije su usli u izgradnju nove. Nitko se ne pita zasto je ova renovirana, pa cak i nadogradjena. Ljude veseli nova skola. Sutra ce vecinu bolit ona stvar sto se ulozilo u fakultet, bitno da ide novi stadion. One koje smeta ulaganje smetat ce ih ulaganje u sam stadion. Nema je*ene sanse da ulazak tih fakulteta bude razlog zasto se stadion ne gradi. To moze biti samo izgovor nekome tko ne zeli, a pravi razlog nekome tko je posten i pazi na ulaganja, al taj bi vec sad stopirao ulaganje u sjever i okrenuo se novom stadionu. Fakulteti na kraju nece biti razlog zasto se ne gradu, ali bi mogli posluziti kao izgovor.
  • Mali dioničar
    14k


    Demolirali su stari stadion izgradjen 2003. :rofl:
  • flexXy
    1.9k
    9svkljnztbxk5cjc.pngnw64k414mngii8ad.jpg
    ljcr0fl787xiv4k3.jpg

    Children's Mercy Park u Kansas Cityu. Meni jedan od ljepsih malih stadiona za 18k mjesta i onakav kakav bih napravio za Dinamo. Mala tribina iza gola za gostujuce navijace, ostatak stadiona veci. Mozda jos dva reda tribina i to je to.
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni je ovo bas gadno, ne znam po cemu bi ovo bolje bilo nego npr groupama arena kakvu ferencvaros ima
  • xavier
    11.1k
    Puno premali nagib tribine i puno "preotvoren" stadion za moj ukus što je u SAD-u uobičajeno. Isto tako, jako asimetričan što ne volim, a što je opet uobičajeno preko oceana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.