• Mali Zeus
    9.3k
    Kako je krenulo prije će se stadion u Bjelovaru završiti nego Pampas. :)
  • deda
    27.6k
    100%
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jučer sam pratio malo europskog nogometa tamo vamo. I mogu vam reći da je De Kuip(stadion Feyenoorda) vrhunski. Baš lijepota.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jučer sam pratio malo europskog nogometa tamo vamo. I mogu vam reći da je De Kuip(stadion Feyenoorda) vrhunski. Baš lijepota.Navijač Dinama

    de kuip je baš "loš stadion"...mislim, glupo je uopće pričati o lošem stadionu kad klub za koji navijaš igra na maksimiru, da bar imamo nešto takvo u gradu, ali to je baš daleko od dobrog, modernog stadiona. meni je recimo dosta sličan hampden parku.

    preblagi nagib, skrpane tribine kad su renovirali stadion za euro 2000.
    800px-Rotterdam_De_Kuip_1.jpg?20161226230241
  • NORTE
    9k
    De Kuip je meni najnavijačkiji nogometni stadion. Nema takvog u svijetu, iz perspektive tv gledatelja izgleda savršeno.

    Ne manje važno, navijači Feyenoorda su bili oštro protiv novog stadiona i uspjeli u svom prosvjedu, De Kuip ostaje kakav je.
  • Dino
    2.2k

    Meni isto vrhunski takoder!
  • NORTE
    9k
    Novi rok za Pampas je 1.5.2023.
    kpbdb5rzg8as7p9m.jpg
  • NitkoBitan
    11.8k
    Novi rok za Pampas je 1.5.2023.NORTE

    Izvor?
  • Infinity
    15.2k
    Pa autoput u BiH probija manje rokova od tog Pampasa :snicker: Ja bi sutra pristao da se nama stadion gradi deset godina, ako cemo ga vec dobiti, al ovo u Osijeku po meni lose utjece na atmosferu oko kluba. Vec nekoliko puta rokovi su probijeni i sad je rok tri godine nakon prvog zamisljenog. A mnogi su se dizali na zadnje noge kada bi se reklo da se stadion sporo gradi.
  • jp23
    2.2k
    Ha gledajmo to ovak, barem se nešta gradi. Nama se 20 i kusur godina obećava novi stadion. Oni bar imaju donekle započet neki drek, i vjerujem da će prije oni dovršit stadion nego što ćemo mi dogovorit izgradnju stadiona :confused: :sad:

    Edit: nakon što vidim onaj članak od telegrama il kog već u drugoj temi, više nisam siguran jel će se prije kod nas počet radovi na novom stadionu, ili u osijeku nastavit radovi na novom stadionu :lol:
  • NORTE
    9k
    Naravno da se za 10 dana na mađarskim izborima kroji sudbina NK Osijeka i Pampasa.
  • The Undertaker
    4k
    Ovo je od prije par dana?
  • SAS1987
    13.3k
    da :smile:

    Ovih dana bi trebala poceti izgradnja novog nivoja tribina uz teren.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.