• deda
    27.5k
    Da, po zadnjim procjenama Pampas će najranije biti spreman u 10. mjesecu. Tako da vrlo vjerojatno još jednom gostujemo u Gradskom vrtu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kasnim tjedan dana, ali nije bitno.
    Bio na tekmi Karlsruher SC - Schalke 04.
    2 Bundesliga.

    Da vidim kako novi “Pola” Gotovo Stadion Karlsruhea izgleda.

    Posto je neka druga Firma kupila Firmu koja gradi Stadion nastala neka strka i umjesto da bude Stadion gotov 07/2022 vjerovatno bude komplet gotov negdje 10/2023

    Al vidite sami

    r0cpqyy35z7upvwx.jpeg
    ho4rx339ldfaz6mo.jpeg
    c6kzdbpd5bthdmab.jpeg
  • Nino Bule
    11.3k
    Nadam se da ce netko objasnit nasim genijalcima da se ne treba trosit vrijeme i resurse na kranjcevicevu i da krenu sto prije rusit istok i krenu s gradnjom
  • vjeko1701
    5.9k
    U tom planu ima samo malo problem.

    Ok, sruši se istok i jug i krenu gradit prve dvije tribine. One dvije kad budu gotove bi imale oko 12-15k mjesta pa bi se otvorile dok bi se rušio zapad i sjever te gradili novi.

    Kapacitet nije problem, problem je da bez zapada nemamo one press lože, vip mjesta itd kaj je potrebno za europu.

    Ajde nek se u drugoj fazi ruši pa gradi samo sjever a zapad ostane kako je sa svim navedenim stvarima dok se ne izgradi sjever. Jednom kad imaš sjever, istok, i jug čekaš da završi europska sezona. Da li je onda dovoljno vremena od nekog ožujka do kolovoza da se sruši stari zapad i izgradi novi?

    Alternativa bi možda bila da novi istok bude taj sa press i vip mjestima a novi zapad ko trenutni istok, jednostavno im se zamjene funkcije. U tom slučaju ne bi bilo potrebno srušili i sagraditi cijeli zapad u periodu bez europskih utakmica.
  • The Undertaker
    3.9k
    Već smo davno utvrdili što je najbolje. Izgraditi novi stadion na mjestu danas atletskog i onda srušiti stari.
  • vjeko1701
    5.9k
    S tim se slažem. Samo sam komentirao potencijalne probleme s ovim planom oko građenja tribinu po tribinu.
  • Nino Bule
    11.3k

    Pa europu ces jedno vrijeme morat negdje drugdje igrat i ako kranjcevicevu malo usminkaju, samo za hnl bi nam ona bila dovoljna.
  • Mali dioničar
    14k
    Alternativa bi možda bila da novi istok bude taj sa press i vip mjestima a novi zapad ko trenutni istok, jednostavno im se zamjene funkcije.vjeko1701

    Ajde valjda bi taj istok imao krov da ljudima ne ide sunce u oči za vrijeme dnevnih utakmica iako se ne bih čudio da se napravi novi stadion bez krova Rujevica style.
  • Infinity
    15.2k
    Zapad je s razlogom centralna tribina. Nije problem postaviti VIP na istok, problem je postaviti TV kamere na istok.

    I nije bas da mi ovisimo samo o zapadu. Mi ovisimo o zapadu i jugu. Nama su sve svlacionice pod jugom. Ja sam misljenja da prvo treba srusiti zapad, izgraditi novi i onda je kasnije lako ici na ostalo ako pod taj novi zapad ubacimo i svlacionice i sve sto sad imamo pod jugom, a UEFA zahtjeva. Mozemo mi prvo izgraditi novi istok, al dobili bi tribinu koja se ne koristi dok traje izgradnja zapada, a mi igramo negdje drugo. S novim zapadom bi imali funkcionalan stadion svo vrijeme dok se grade ostale tri tribine.
  • SAS1987
    13.2k
    kvalitetna analiza.

    Ja bi još dodao samo da bi premjestio travnjak što bliže jugu da se stadion makne od Maksimirske ceste. I ako bi se poslovni prostori na sjeveru nekako mogli iskoristiti i da bi klub imao financijski revenue od toga onda se novi sjever može napraviti odvojeno uz stari bez da se ruši jer ima dovoljno prostora.
  • Infinity
    15.2k
    Ja mislim da od tih prostora nema nista. Ako do sad nije bilo, nece ni sad. Ja bi to srusio bez razmisljanja. Izmedju sjevera i terena je 30m, a do ceste je nekih 75 i tu se dobije sasvim dovoljno prostora za tribinu i neku 'pjesacku zonu', pa se tu ne moras guzvati, ne moras preskakati onu ogradu dok zuris prema istoku, a ljudi cekaju na ulaz na sjever. Teren moze ostati na istom mjestu bez problema.

    Ne znam samo kakvi bi im bili planovi za H-K. Ako tu planiraju novu tribinu mozda bi teren trebalo pomjeriti prema zapadu kako bi se dobilo na prostoru izmedju istoka Maksimira i zapada H-K. Nadam se da nece opet biti tribina uklopljena jedna u drugu, jer se taj prostor moze bolje iskoristiti, a i imali bi mogucnost veceg broja ulaza na istok.
  • SAS1987
    13.2k
    Sto je sa natjecajem za Kranjcu? Nije bila prije par tjedana na zoni neki info da ce biti uskoro?
  • Infinity
    15.2k
    Grad je odobrio dva milijuna kuna za izradu projektne dokumentacije. Nesto ce se pokrenuti.
  • SAS1987
    13.2k
    nadam se da što prije. A za maksimir je oćito zapelo uzmeđu SDP i Možemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.