• db-izbjeglica
    12.9k
    Nakon dokumentarca proizvodi air jordana su poskupjeli 40%, prodaja je skočila 70%, a narudžbe su skočile 90%.
  • xavier
    11.1k


    Pa tenisice svatko nosi one za koje mu brend bolje plati. Ja sam ovo malo karikirao. Naravno da Nike ipak želi da je većina proizvoda pod originalnim brendom, a ne pod podbrendom.

    Ako govoriš o dresovima, kod Amera cijela liga uvijek ima iste dresove. Jedino što Hornetsi, koji su u vlasništvu upravo Jordana, imaju taj logo, a ne Nike kao ostatak lige.
  • Cosey
    435
    Moguće, ne znam detalje, ali sam uvijek imao dojam kako je to dosta ekskluzivni brend. U krajnjoj liniji, po cijenama je sigurno tako.
  • Infinity
    15.2k
    Pa ne bas da su u pitanju klinci, nose svi. I ne nose zbog Jordan loga, nego zato sto odjeca s tim podbrendom izgleda bolje nego sam Nike. Ljudi vole lijepo, a vecina tih stvari izgleda odlicno. Nisam siguran da sam vidio ikoga da nosi dres, ali dukserice i sorcevi su jako prisutni okolo.
  • Dino
    2.2k
    Želiš reći da današnji klinci kupuju nogometne dresove zbog loga košarkaša koji ne igra već 25 godina?xavier

    Danasnji klinci kupuju kaj god se moze kupit od AirJordana, pogotovo one ogranicene serije tenisica i odjece i kasnije preprodaju za vece pare. Mozda niste culi, ali u Tkalci je bio duckas “Noss” ispred kojeg se redovito znalo cekat po vise od 24 sata da se kupe neke limitirane Jordanice sa serijskim brojem po 1500 kuna i kasnije prodaju po 3000kn. Znam da je ekipa furala one ribarske stolceke za sjedit ispred ducana hahah

    Osim toga, s obzirom na to da je trap jako populan glazbeni zanr zadnjih godina, koji je doveo “drip”, pokazivanje i fotkanje tih streetwear outfita na novu razinu, AirJoran se uz pomoc raznih izvodaca i tu infiltrirao.

    Nogomet je po mom misljenju totalno nebitna komponenta u njihovom marketingu. Rap, trap, dripovi i streetwear su puno zasluzniji.
  • Krizy
    36.4k
    Još jednom sjajno odrađeno, doktori
  • Mlađi referent
    10.7k
    Je li se meni čini ili tovari dvije sezone zaredom furaju iste gostujuće dresove?
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ne cini ti se, a mislim da im je tako od pocetka ugovora. Dobiju novi domaci svake godine, a gostujuce mijenjaju svako dvije ili tako nesto.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    h3adml4dgd58zve8.jpg
    2tynm20f7385lyzm.jpg
    kguxb9p2j4qk4z29.jpg
    kht1ful1j60meoj7.jpg
    q4rc64m2owi31ooa.jpg
    Neki od dresova za nadolazeće SP
  • Oluja
    3.7k
    Njemacki ok, od ostalih tesko je odabrati najruznijeg
  • Mrvica
    3.3k
    Njemački daleko najljepši
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni je belgijski odličan kakve su znali imati.
  • Infinity
    15.2k
    Meni Belgija s ovim rukavima izgleda kao da je netko iz ormara izvadio dres s nekog seoskog turnira iz devedesetih.

    Njemacki se ne mogu nagledati. Ne mogu vjerovati da moze tako dobro izgledati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.