• ZGBhoy
    1.7k
    ovo je bogohulno, Belupo bez Adidasa
  • Crusades1986
    9.8k
    ew7n7ubpufm5bq60.jpg

    Ajax gostujući
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ne znam jel još netko primijetio na moru, ali baš je poplava Jordanovih PSG dresova i općenito njihove opreme. Jeben posao su napravili.
  • über alles
    1.5k
    Ovaj Ajaxov je vrhunski. Kako dobre boje i ovi rubni dijelovi,perfekcija.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne znam jel još netko primijetio na moru, ali baš je poplava Jordanovih PSG dresova i općenito njihove oprememarcio amoroso

    Vidio sam neku curu na faksu da nosi nesto od PSGa a izgleda da nema blagog pojma o nogometu. Taj PSG se ocito brendirao na trzistu. I prije sam znao da njihove dresove nose razni europski reperi, brijaci i klosari
  • marcio amoroso
    32.5k
    Taj PSG se ocito brendirao na trzistu.NitkoBitan

    Sve se njihovo nosi. Dresovi, nešto nalik na košarkaški dres, majice, šorcevi. Baš su napravili strašan posao.
  • xavier
    11.1k
    A dobro, pomaže kod mlađih i što imaju Messija, Neymara i Mbappea...
  • marcio amoroso
    32.5k
    A dobro, pomaže kod mlađih i što imaju Messija, Neymara i Mbappea...xavier

    Naravno. A pomaže također kod Arapa da su oni vlasnici. U Berlinu doslovno svaki Arap nosi nešto njihovo.
  • Dino
    2.2k
    Mislim da su PSG-ovi proizvodi zahvatili i ljubitelje nogometa i one koji to nisu bas zbog navedenih repera, trepera i drugih poznatih glazbenih izvodaca.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    mislim da to više veze ima sa air jordanom kao brendom, ekipa pogledala dokumentarac na netflixu pa im je to cool i kupovat će bilo što sa tim znakićem.
  • Cosey
    435
    Istina, nije njihov brand Nike nego Nikeov podbrand Air Jordan.
  • Infinity
    15.2k
    Jordan je tu sve. Tu kod mene je isto popularno. Meni se isto svidja puno toga i sigurno cu kupiti nekad nesto. PSG mi je onako nebitan, al odjeca izgleda super.
  • xavier
    11.1k
    Jordan je tu sve. Tu kod mene je isto popularno.Infinity

    Želiš reći da današnji klinci kupuju nogometne dresove zbog loga košarkaša koji ne igra već 25 godina? Ako je tako, ne znam što Nike čeka i ne prebaci više klubova pod Jordan brend.

    Meni se isto svidja puno toga i sigurno cu kupiti nekad nesto. PSG mi je onako nebitan, al odjeca izgleda super.Infinity

    I meni su dresovi odlični, ali ne kupujem dresove i opremu random klubova.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Dokumentarac koji je nedavno bio aktualan i izrazito popularan, svi su to gledali!
    Netflix i slične platforme imaju ogroman utjecaj na ljude, pogotovo mlade. Normalno da je to i zbog pariza, sam grad je ogroman brend i izrazito popularna lokacija, +nogometni klub, kad spojiš sve to... Nije teško prodavati majice.
  • Cosey
    435
    Neka napiše netko tko je upućeniji, ali Air Jordan je dosta ekskluzivan brand. Ni u NBA ne nosi baš svatko Jordanice. A dio vezan za PSG, dosta je rađeno na marketingu kluba, Air Jordan je samo dio priče. Nitko ne tvrdi da klinci žele njihove stvari samo radi toga. Nikad ne bih kupio njihove stvari, ali je činjenica da dobro izgledaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.