• Jaro
    5.4k
    yep, ko one najlonske majice kaj su se kupovale nekad na crnomercu i sad po standovima u turistickim sredistima...
  • xavier
    11.1k
    Dres je realno loš, ali i takav je top za ovosezonski za koji i dalje ne vjerujem da je Inter stvarno igrao u njemu.

    Tužno kako danas izgleda interov dres koji mi je uvijek bio jedan od najboljih dresova.
  • über alles
    1.4k
    Ovaj zmijski je deset puta bolji od ovog 3. Hnl dresa
  • xavier
    11.1k
    Kako sam napisao, ovaj dres je grozan. Izgleda baš "jeftino", ali zmijski je za mene vrhunac neukusa iako znam da ljudima nije toliko loš. A prije toga su imali onaj s neravnim crtama...baš loše.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pf3owx347jxbw9b2.jpg
    Novi dres Milana.
  • Draž
    1.1k
    Navodno i Nijemci izbacuju "remake" retro kolekcije.

    Nije mi jasno da mi još uvijek nismo s Adidasom odradili onaj naš dres iz (šampionske) 1978./1979., pogotovo uzevši u obzir da Adidas Originals takve majice ima pod normalno u prodaji. Dođe mi da ju kupim, sam si zašijem grb, a logo Adidasa dam otisnuti na drugu stranu kod nekog i bok. Jebal ga vrag
    Boogieman
    Misliš ovak? awfzq8epo8nc52rj.png
  • Boogieman
    307
    Top! Jednostavno, a fino. Iako bih ja tamniju nijansu plave. Jesi našao majicu gdje je logo Adidasa na desnoj strani ili si to sam odradio?
  • Draž
    1.1k
    ↪Draž Top! Jednostavno, a fino. Iako bih ja tamniju nijansu plave. Jesi našao majicu gdje je logo Adidasa na desnoj strani ili si to sam odradio?Boogieman

    Adidas logo je originalno na lijevoj strani, a na ebayu sam našao (kvalitetan) logo koji sam peglom zalijepil na desnu stranu
  • Mrvica
    3.1k

    Znači ovo je pun pogodak! Jednostavno i savršeno!
  • Oluja
    3.6k
    svidja mi se jednostavnost dresa ali ovaj Jomin logo je ruzan do bola
  • Nolifer
    6.5k


    Ma te logotipe nema smisla komentirat. Rade gluposti iz njih. Pogle samo novi adidasov logo bez natpisa dole adidas. Umjesto da se vrate retro stilu, kemijaju nešto novo. Ali baš da jednostavnost je veliki plus, plus kaj nedaju da im rade uzorke neke nebitne..

    Baš sam nestrpljiv kaj se našeg dresa tiče. Nadam se isto nekoj jednostavnosti...
  • Mrvica
    3.1k
    Što se adidasovog loga tiče meni osobno je daleko ljepši logo adidas originalsa nego ovaj sa 3 crte. Također me zanima na šta će ličit naši dresovi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.