• reziser
    6.2k
    Blaz ima lopatu od ruke? Nema pive s njim :halo:

    Blaz nedaj see
  • 000
    941
    Rezek, hocemo se prijaviti u ekipu Povijest Dinama? Doduse ja bih bio nesto kao marioneta, ili bolje receno cheerleadersica, onako ogranicenih intelektualnih kapaciteta, ali dobar za podrsku quarterback-u.
  • BluePhone67
    3.2k
    Blaz ima lopatu od ruke? Nema pive s njim :halo:reziser

    A gle, naracuje samo bocu od pive jer u rucku od krigle mu sapa ne stane, a pivske case u ruci mu stoje kao da pije iz malih casica pelinkovce.
  • reziser
    6.2k
    Cavalera drage volje, al zena na 1 mjestu :halo:
  • reziser
    6.2k

    Al mislom da bi se dobro zabavili iako nisam neki povjesnicar
  • reziser
    6.2k

    Ja bum onda pelin pil da i moja sapa zgleda velko :meh:
  • 000
    941
    Cavalera drage volje, al zena na 1 mjestu :halo:reziser

    Znas onu staru iz Alana Forda: Kupite cvijece voljenoj zeni....

    ....ali ne zaboravite ni vlastitu ;)
  • 000
    941
    9Ko2oaT.jpg

    Znaci sluzbena stranica navodno prvoligaskog kluba :nerd:

    Btw... izgleda da vise i nije u Zapresicu lik.
  • BluePhone67
    3.2k
    20 godina glumio profesionalnog nogometaša, a uopće nije znao igrati nogomet

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2049028

    Stara prica ali je kralj :snicker:
  • 000
    941
    b_181217112.jpg?v=1

    Gourav Mukhi je 7. oktobra ove godine ušao u historiju Super lige Indije kao najmlađi strijelac.
    Mukhi je u susretu Jamshedpura protiv Bengalurua u igru ušao u 71. minuti, a samo deset minuta kasnije pogodio je za 1:1 u susretu koji je završen podjelom bodova (2:2).

    Nakon meča na pogotku i ispisivanju historije indijskog nogometa čestitao mu je i saigrač, legendarni Tim Cahill, no njegova slava kratko je trajala.

    Naime, danas je Mukhi suspendovan na šest mjeseci jer je dokazano da je slagao godine. I to ne malo. Naime, Mukhi ima čak 28 godina!

    AIFF je napravio veliki previd kada mu je ove godine dozvolio registraciju za prvi tim Jamshedpura zavodeći ga u spise kao 16-godišnjeg igrača, ali ta je greška brzo uočena i igrač je sankcionisan.

    Sto je odalo Mukhija?

    A. Brkovi?
    B. Frizura?
    C. Lice cetrdesetogodisnjaka?
    D. Nikada necemo saznati?
  • BluePhone67
    3.2k
    Hehe.. pod (E) Sve navedeno
  • Bosna86
    11.6k
    Zadnjih godinu dana zivim u Americi, ako ima netko da ce dolaziti ili ima rodjake ili prijatelje kojima tece plava krv nek se jave slobodno
  • reziser
    6.2k
    Dragi forumaši, ovom prilkom svima želim sretan Božić, da vam se ostvare sve želje.
    Pa i piva sa mnom, hahahah
    Neće me biti tu jedno vrijeme, ali neću vas zaboraviti.
    Sve najbolje od režeka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.