• markoli
    1.6k
    Ja idem onda u kombinaciji sa dr.t, ako još netko se želi priključiti Povijest Dinama ekipi neka se javi. :grin:
  • xavier
    11.1k
    mislim da imamo nove favorite :grin:
  • BluePhone67
    3.2k
    Ja idem onda u kombinaciji sa dr.t, ako još netko se želi priključiti Povijest Dinama ekipi neka se javimarkoli

    Nisi jos skupio ekipu za Zonu a vec si presao za povijest dinama
  • markoli
    1.6k
    Hahah ako nas bude dvojica onda smo "Povijest Dinama", ako bude trojica ili četvorica "Zona Dinamo". Vidim da je dobar dio ekipe s foruma već ekipiran. :grin:

    @Blaz Uh, gledao sam malo pitanja sa zadnjeg kviza, bome su bila brutala. Siguran sam da ima dosta ekipe koja zna puno, tako da kako bi Dalić rekao "samo ponizno".
  • deda
    27.5k
    Budale rade pred Badnjak :shade:
  • xavier
    11.1k
    @markoli prijavite samo ekipu na vrijeme jer bi mogla biti gužva.
  • Infinity
    15.2k
    Kad ste kod kvizova, da vam malo pokvarim dan :joke: . Prije desetak dana ja na kvizu s ekipom i pitanje za najvise (50) bodova.

    46456198_276877199634868_3630566083288629248_n.png?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=4999b860e2acbec2b6ca610d052e8a5a&oe=5C659E35


    Kad sam ga vidio iste sekunde je stradala mater ruzna :rage:
  • 000
    941
    46830880_10155978898113366_7380828073278570496_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fzag2-1.fna&oh=42b2de4dc4fb1871e66d5eabca96d24f&oe=5C77345D

    Na igrače NK Orebića netko je s tribina bacio - kameni blok! Pa je li ovako nešto moguće samo u Hrvatskoj?!

    Nevjerojatna scena dogodila se nakon utakmice Prve županijske nogometne lige koju su u Čilipima igrali Konavljanin i Orebić. Kameni blok je bačen s tribine koja se nalazi iznad službenih prostorija Konavljanina, a samo pukom srećom je izbjegnuta tragedija i nitko nije ozlijeđen.

    Ovaj je bizarni napad bio okidač za igrače obiju momčadi pa je uslijedila međusobna tučnjava.

    Policijska uprava dubrovačko - neretvanska je obavijestila da je zbog incidenta priveden 45-godišnjak.

    "Sumnjiči se da je 18. studenoga ove godine, nakon završetka nogometne utakmice Županijske nogometne lige odigrane u mjestu Čilipi, nezadovoljan ponašanjem gostujućih igrača u njihovom pravcu bacio betonski blok, kojom prilikom nitko nije ozlijeđen."

    "Nastavkom kriminalističkog istraživanja utvrđeno je i da su dvojica gostujućih igrača narušavali javni red i mir zbog čega su prekršajno sankcionirani. Zbog počinjenog kaznenog djela, osumnjičeni 45-godišnjak je, uz kaznenu prijavu, doveden pritvorskom nadzorniku ove Policijske uprave", stoji u izvješću policije.
  • reziser
    6.2k


    e blaz blaz..... :razz:
  • reziser
    6.2k
    sretno zonidinamo na kvizu :up:
  • BluePhone67
    3.2k
    e blaz blazreziser

    Gdje si Rezek, nemate ko Hajdukove titule na Zoni. Inace Blaz trazi suigraca za kviz, a i nije skrt platit ce i pivicu ziher. :cool:
  • BluePhone67
    3.2k


    Uzelo ga do kraja :death:
  • reziser
    6.2k


    Plavi telefonu, malo bio u guzvi pa odsutan odavde...popravit cemo to :strong:
    Nisam ja za kvizove, a blazu bi ja platil pivicu, ipak sam stariji. Znam da tu niko nije skrt :100:
  • Blaz
    350
    izbacili ste me iz teama? :cool:
  • BluePhone67
    3.2k
    izbacili ste me iz teama? :cool:Blaz

    Tko bi tebe izbacio ti si najjaca karika i tko ti to smije reci, a da ga ne klepis sa svojom lopatom od ruke. :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.