• gh0c
    256
    Uf, vratio sam se tek nedavno na Playtoy nakon duge apstinencije od bele i IRL in online.
    Ako naletite, ghooc. Dobro da su sačuvali rejting od prije redizajna (jako davno sam tamo visio i natukao dobar skor)

    U zadnje vrijeme, čak češće od bele, šah bacim na www.sparkchess.com
  • luftwaffe
    645
    Bela na playtoyu bolesno šteka
  • Baneki
    717
    Što se tiče šaha redovito sam pratio John Bartolomewa, osim chess.com, igrao sam paralelno i lichess. Rejtinzi nisu bili identični, barem moji.
  • Neki tip
    19.2k
    f6fmaopmcrl5sg8c.jpg

    Na ljekarni u Grizanskoj. Bravo!
  • Neki tip
    19.2k
    Ministar talijanskog sporta najavio da Serie A počinje 04.05..

    Kod nas će Beroš i ostali tad najavit da su to 3 ključna tjedna u borbi protiv virusa jer tad ce dosec svoj vrhunac :monkey: :monkey:
    Navijač Dinama

    I gdje je problem? :brow:
    Em smo kasnije "krenuli" pa nije cudno da oni prije "završavaju", em nam Talijani u ovoj priči ne trebaju biti baš nikakav uzor. ;)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zato što svaki dam najavljuju ključne tjedan korona nije dosegla vehunac, onda sutra dan jest dosegla , samo ocu rec da mi je to smješno i politika i novinari naši
  • Neki tip
    19.2k
    smiješni, ne smiješni, ovaj put sam osobno prezadovoljan reakcijama, organizacijom, komunikacijom, potezima.

    Nije se rodio tko je svima ugodio, ali nakon puno vremena, možda od rata, podsjetio sam se da smo država.
  • xavier
    11.1k
    ovaj put sam osobno prezadovoljan reakcijama, organizacijom, komunikacijom, potezima.Neki tip sa Zapada

    Potpisujem. Naravno da se tu i tamo dogodi nešto za što će netko misliti da se moglo bolje odraditi, ali generalno sam više nego zadovoljan načinom na koji su naši odradili cijelu priču, a to u pravilu nije slučaj kad su naši političari u igri.
  • Bosna86
    11.6k
    Nije se rodio tko je svima ugodio, ali nakon puno vremena, možda od rata, podsjetio sam se da smo država.Neki tip sa Zapada

    Zasad to dobro izgleda, ali me nervira taj sav PR oko Berosa.... Sve je to lijepo i divno dok su kontrolirani uvjeti.... Nijednom nisu gostovali negdje gdje je gusto već su im sva pitanja orkestrirana pa samim time i slika u javnosti izgleda ljepše
  • Markelo
    2.5k
    A šta bi im ti to postavio sto drugi nisu i sto bi ih stavilo u nezgodniju poziciju?
  • Bosna86
    11.6k
    Prvo sto mi pada na pamet je tajni sastanak večernjeg, jutarnjeg i 24 sata sa Plenkovićevim gdje im on obećava novac za reklame od državnih firmi u zamjenu za pošteno izvještavanje
    U normalnim državama za tako nešto padaju glave, kod nas je to kao dobar dan, najnormalnije nešto
  • Markelo
    2.5k
    Kako je to vezano uz Berosa, Alemku i Capaka? Valjda bi Plenkovic trebao objasnit sto je mislio s tim sastankom i "postenim izvjestavanjem"
  • Bosna86
    11.6k
    E jbg stari.... Pa nije im dao pare da pišu da je on zgodan i lijep, već da prešute ili ne da ne pitaju previše.... Usporedi izvještavanje telegrama ili indexa sa izvještavanjem jutarnjeg o staračkom u Splitu... Imaš na netu Nacionalov Text o dogadjanjima u Vinogradskoj bolnici, takve stvari jutarnji prešućuje i milion drugih nekih.
  • Neki tip
    19.2k
    Nijednom nisu gostovali negdje gdje je gusto već su im sva pitanja orkestrirana pa samim time i slika u javnosti izgleda ljepšeBosna86

    A na kaj da odgovara.. sjećam se pitanja neke novinarke "kad će ljekarna u ulici bla bla (ne sjećam se) na Trešnjevci biti otvorena?".
    Telegram je izrazito ideološki profiliran (i pristran) medij koji HDZov kadar ne bi pohvalio da nam je rast BDP-a 10%, svo se iseljeništvo hrpimice vraća, a ljudi po cijele dane plešu na ulici od radosti.
    Index ima nešto nezavisniju kritičku poziciju, ali naravno iz nimalo altruisticnih i dobronamjernih razloga. Svejedno su potrebni, treba netko raditi to sto rade oni, no bijesna utrka za klikom ono je sto ih pogoni. Legitimno, samo kažem.

    A sad na stranu sve to, stranacki uhljebnici nisu nikakva novost, nazalost. Ni po kojem kriteriju nekompetentni ravnatelj starackog doma nije Berošev krimen niti mu tamni PR sjaj, a tek nešto više je Plenkovićev.

    Sastanak s medijima je vec jaci slucaj. Cak i Nino Đula (jasno lijevo profiliran komentator i bivsi urednik) glanca što treba pozivajući se na jedinstvo i odgovornu opoziciju bez skupljanja politickih poena.

    To je, naravno, nešto o čemu se da.. no ne mijenja moj dojam o pametnom, pravovremenom, kontroliranom i racionalnom odgovoru na izvanrednu situaciju.

    P.S. nikad u zivotu nisam glasao za HDZ (ako je to uopce bitno)

    I P.S.2 necu se sam sebi iznenadit ako prvi put to ucinim ove godine (manje zbog korona reakcije, vise zbog alternative)
  • Markelo
    2.5k
    Mislio sam da imas kritiku na odluke koje je donio stozer. Npr. Da se trebalo ranije zatvorit, da su poruke Capaka kako treba izaci na svjez zrak bile konfuzne ili da se trebalo vise testirat i slicna pitanja. Valjda nitko nije bio vise na raspolaganju za pitanja od ove cetvorke, vala mogao im je svatko postavit pitanje. Pa smo tako nakon sto je Beros objavio da smo imali 96 zarazenih taj dan sto je bio rekord stiglo novinarsko pitanje "a kad ce popustanje mjera". Svasta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.