• Paggini
    5.6k
    Ja sam imao groznih par dana na poslu, ali bogami ovaj car što je upravljao brodom je imao jebačku šihtu...
  • Doktor Kunić
    2.3k
    ja bi na njegovom mjestu sigurno uzeo jedno 2 do 3 tjedna bolovanja prije nego se vratim na posao..

    Grozno..
  • Jaro
    5.4k

    "Zasto me ne vole?"
  • BBBaranja
    1.9k
    Dobro jutro svima osim tovarima !
  • mlinchica
    995
    Nadmoćniji suparnik!
    Samo to im je potrebno usadit u glave prije tekme.
    Ne brinem da ćete vi na tribini to pokazat jer ste tako i odgajani, u dinamovštini.

    Sretan put svima, čuvajte sebe i onog do vas i pametno, glasno, ponosno!
    S vama smo, uz Dinamo :heart:
  • Jaro
    5.4k
    Diskriminacije ima svugdje, u Argentini, u Francuskoj, po cijelom svijetu. Mene su zato što sam iz Paragvaja pitali umirem li od gladi i optuživali me da kradem novac. Na Twitter sam stavio da je nogomet za muškarce. U Paragvaju nije pogrdno nekome reći da ne bude peder. Rasplakao se pred kamerama Netflixa. Što da radi čovjek koji zarađuje 300 dolara i mora prehraniti četvero djece? On igra za Real. Osim toga, prvi je koji napada suparnike", nastavio je Chilavert i dodao:

    "Gdje je bio kad je brazilska policija do smrti tukla navijače Argentine i Boce? Je li to primjer brazilskog vođe? Tukli su djecu, žene i starce. Kada udaraju sve je u redu, ali kad ti pokažeš nepoštovanje prema njima, onda kreću plakati."

    Chilavert ne okolisa
  • Mlađi referent
    10.3k
    Sretan i blagoslovljen Uskrs braćo
  • Captain America
    13.2k
    Sretan Uskrs svima, a posebno Bruni Petkoviću, Maximeu Bernaueru, Kevinu Theophile-Catherineu, Ronaelu Pierre-Gabrielu i Ivanu Nevistiću.
  • Mihaljević
    7.9k
    Nikad mi ljepši Uskrs nije svanuo!
  • Logistika
    1.1k
    Noćna smjena...nikad slađa !
    Sretan Uskrs Purgeri,vama i vašim obiteljima.
  • Dino
    2.2k
    Sretan i blagoslovljen Uskrs svim navijacima i navijacicama Gradjanskog nogometnog kluba dinamo!
  • Mrvica
    3.1k
    Sretan i blagoslovljen Uskrs cijeloj Zoni!!
  • Brusa
    649
    Sretan i blagoslovljen Uskrs svima!
  • plavi72
    684
    Sretan i blagoslovljen Uskrs !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.