• Riot
    1.8k

    jel na ovo misliš? Počinje od 1:50, ne znam ima li igdje bolje snimljeno. Al diže testosteron 100%
  • Efes Pilsen
    7k
    da, bas to :grin: kakva mobilizacija je bila u Londonu na bubnjeve..
  • Kepec
    5.1k

    Ima i ovaj video s futsala. Ne čuju se najbolje bubnjevi od pjeskanja, ali na ovo sam se u Draženovom domu naježio.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ništa spavao nisam, odradio termin i sada laganini 3dcl.
    Kad će ta nedjelja?
    GORICA MORA PASTI !
    Ž za sve zonaše!
    SsnmiY8.jpg
  • Efes Pilsen
    7k
    hvala, to mi je trebalo :clap:
  • masacusec
    3.2k
    Ovaj london je bio jeben, no nema do londona 2006.!
  • Mrvica
    3.4k
    Dobro jutro svima osim Mojmiri ili kako se već piše :rofl:
  • Jurki
    9.1k
    dobar je bil srednji vijek kad bi takve vjestice bez problema vužgali :rofl:
  • bongo
    686
    Dobro jutro ekipa...

    da se nadovežem na Mojmiru. Pretpostavljam da je malo pretraživala novinare u Srbiji i naletjela na Brankicu Stojanović kojoj su grobari skandirali "otrovna si kao zmija, proći će ko Ćuruvija! kurvo Brankice!" (inače taj Ćuruvija je bio neki ubijeni novinar)

    Nada se i ona postati patnica i borac za slobodu dnovinarstva
  • Draž
    1.1k
    Dobro jutro svima osim onima koji još uvijek komentiraju Brekalov odlazak u Titograd.
  • Nolifer
    6.9k


    Ma nek djeca pišu, bar se ubije dosada na poslu. A dobar dio posla obavljen :lol:
  • Neki tip
    19.6k
    SvakiFacke

    Kaj nije "saki"? Ozbiljno pitam. Pokušavam skužit neki princip po kojem funkcionira tvoj dijalekt (i inače me jezik zanima (kao sredstvo komuniciranja, ne organ)).

    Samoglasnik "e" sam polovio, mada me još ponekad iznenadiš uporabom, ali ovaj "svaki" mi je baš zagrebao uho, ne uklapa se u narativ. :grin:
  • Draž
    1.1k
    O, pa ima on tu još "pravopisnih grešaka": svi - si, sve - se, današnje - denešnje, insajdera - insajderof, podijeliti - podeliti, itd.

    Kolega nam nije više dosljedan svom načinu pisanja.
  • Neki tip
    19.6k


    Pripisujem to boravku u tuđini.

    Već sam si obećao posjetiti Fackeov Adamovec, ionak ću prije ili poslije u tom kraju tražit neku viksu, da čujem malo autohtone bapce kako govore i jel to to kaj ovdje čitamo. :)
  • Bosna86
    11.6k
    Na dvije teme sam obrisao ono iz Capljine… Ponavljam po 100ti put da ne stavljate takve stvari na Zonu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.