• Oluja
    3.6k
    Borjanova baka - "Za Šibenski je kazala da je sa pokojnim suprugom držala cirkus u Drnišu"
    Pobjegao joj majmun.
  • masacusec
    3.1k
    General Pavao Miljavac, RIP!
  • Logistika
    1.1k
    Citam jutros neki članak o penalima nsšim i tako...i jedan dobar komentar:
    "...Livaja ima veću šansu da osvoji svjetsko nego HNL..." hahahaha
  • Majki2111
    2.6k
    Dečki, samo jedna stvar. Odite na obrve ako već ne idete. :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    Uredit svoje obrve u kozmetički salon.
  • Majki2111
    2.6k
    Hahahah, nije pederski ne brini. Odstrane višak. Ne stanje ko ženskama. I ja sam se jaaaako puuno dvounio, al odlučio sam probat. Jedna od boljih odluka. Po prvi put zadovoljan svojim licem. Svakom muškom bi sad preopručio. I da mislim na heteroseksualne muške. :wink:
  • NitkoBitan
    11.9k
    Majki je feminiziran, nema tu pomoci... Ceka da ga cura prva poljubi, radi si obrve, pije Heineken. Da je roden u nekoj zapadnijoj drzavi bio bi derpe 100%. Preporucujem testiranje razine hormona u krvi i kasnije eventualno terapiju :up:
  • seljak86
    2.3k
    pa dobro, čudan je, al ga ne moraš zato ubit u pojam. Meni je forum tri puta zanimljiviji zbog njegovih upisa kakvi god bili hahahah
  • Majki2111
    2.6k
    Da je roden u nekoj zapadnijoj drzavi bio bi derpe 100%.NitkoBitan

    Buraz nema šanse. Možda am si uredio obrve i pijem Heineken i čekam da me poljubi, al sam protiv pederluka 100%. Da imama više hrabrosti prvi bi spalio one dugine zastave znaju vijorit kod džamije ili Glavnog.
  • Captain America
    13.4k
    Možete vi zajebavat Majkija, al to će uskoro postat normalna pojava. Nećeš ko peško imat stilizirane obrve, al kako imaš sređenu frizuru, bradu, tako i obrve možeš/moraš imat. Pričao sam s nekim ljudima za meni interesantan posao i na zapadu je jedan od glavnih kriterija izgled. Kod nas još nije tako, al sve se više gleda. Bi li vi zaposlili nekog ko ima obrve ko Leonid Brežnjev (Majki, ne kažem da ti imaš odnosno da si imao jer ne znam kako izgledaš uopće :rofl: )? Čitao sam isto tako intervju s Lukom Šamanićem, reko je da su mu odmah nakon drafta u Spursima rekli da pazi na izgled, oblačenje, ponašanje u javnosti... jer predstavlja klub.
  • blackbully
    4.4k
    rekli da pazi na izgled, oblačenje, ponašanje u javnosti... jer predstavlja klub.Captain America

    Zanimljivo...
    kex4afsem56bcfor.jpeg
    f4at8e04ccwc37zs.jpg
    01k32kavge4scbge.jpg
  • Majki2111
    2.6k
    jedan od glavnih kriterija izgledCaptain America
    Pa naravno da je tako, Tako treba biti. Realno. Ajd hipotetski. IMaš dvije kandidatkinje ili kandidata sličnih po osalim kriterijima ali jedan je ružan/na a drgi lijep/a. Uvijek ćeš zaposlit ove ljepše. Ja u Sparu ko mušterija kad kupujem, uvijek ću otić na blagajnu di je lijepa žena bokte, nema veze ako je možda red veći. Za ljepotu se da pričekat. A to je profit poslodacvu/firmi. Nije izgled najbitniji, ali trebab biti. Treba biti diskriminacije po izgledu.

    Plus. Biram mjesto di ću sjest u tramvanu ili kroz koja vrata ću ući u tramvaj ovisno o tome di mi je ženska mi je ljepša.

    Plus bio na ispomoći na autobusnom u aliju lrek atudentskog posla. Tamo radi osoba za koju ne znaš jel žensko il muško? Mislite da su se lijepe stvati o njoj/njemu pričale? Nr baš. Meni tq osoba nebi nikad na blagajni radila i posluživala ljude... Ko mušterija bi se pito hoću li doći tamo pojest kebab.

    Normalno je da ljudi idu prema ljepšim osobama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.