• Infinity
    15.2k
    Savezi koji su zatražili nošenje kapetanske trakice kao provokacije u Katru:
    Njemačka
    Engleska
    Wales, Belgija, Nizozemska, Francuska, Danska i Švicarska
    NORTE

    Na prvu sam pomislio da je to spisak kolonijalnih sila :brow: Hmmm :chin:

    Kako nam najveci koljaci kroz povijest danas prodaju price o slobodi, jednakosti i pravima :vomit:
  • Ludovic IX
    5.5k
    to što kažeš i je istina. kroz povijest su te sile tlačile homoseksulace najviše i sad je ovo kao neko iskupljenje..

    ja sam radio u firmama gdje su radili homoseksulaci, neke smatram i prijateljima, u jednoj firmi su čak bili na vodećoj poziciji i ja nemam nikakva loša iskustva s njima. Jednom sam jednog pitao u razgovoru da čemu to nametanje i ti pride-ovi i on je meni odgovorio da on nije izabrao da bude gay već se tak osjeća i da će ići na pride-ove dog god ima onih ljudi koi će ga htjet tući samo zato što je gay
  • Infinity
    15.2k
    Moja prva susjeda je gay i zivi sa svojom zivotnom suputnicom, da se tako izrazim.

    Njima su ti prideovi smijesni, a zivimo u malom gradu u kojem svatko svakog zna i gdje je prilicno lako naici na osude. One same kazu da im je zivot jednostavan zato sto se nigdje ne namecu. Zive u svoja cetiri zida, idu na posao, izlaze, druze se s ljudima, ali nikome ne namecu neku svoju spiku. Isto tako nitko njima nista ne namece. Sasvim normalne osobe za koje nitko ne bi rekao da su gay, tj. ne bi ti palo napamet preispitivati tako nesto s obzirom da im seksualna orijentacija nije glavna tema u zivotu. Same kazu da svi oni koji toliko forsiraju neke stvari im ustvari stvaraju probleme.

    Ja volim reci da ce se uvrijedjen naci uglavnom onaj tko zeli biti uvrijedjen. Vecina tih udruga secira svaku mogucu recenicu i traze nesto sto je protiv njih. Ja se s ove dvije znam zezati, nikad se nisu naljutile. Isto tako imaju gay prijatelje iz drugih gradova i kada ih vidim da sjede zajedno vani samo ih pozdravim, jer bi pri nekoj sali neki debil mogao briznuti u plac.

    Nisu svi isti, sve je to od osobe do osobe. Rekao bih da su ipak vecina ovi agresivni borci, al mozda i nisu, mozda su samo glasna manjina.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Biti gay nije normalno i nije prirodno. Pa homoseksualizam je s razlogom bio tretiran kao bolest do sredine 20. stoljeca. Hej, do sredine 20. stoljeca kada je covjecanstvo bilo po svim aspektima itekako razvijeno. Maknuto s te liste bez nekakvih prevelikih objasnjenja, u smislu da oni ne cine stetu drugima i da nisu zarazni (jasno pod utjecajem lobija). Mislite da ima gayeva u selima u Africi i Amazoni koja nemaju internet i koja ni ne znaju da gayevi postoje? Postoji otok u Indijskom oceanu (Sjeverni Sentinel, tako nesto) s plemenom koje nije vidjelo modernog covjeka, ako tamo ima jednog pedera eto ja cu rec da je biti peder normalno i prirodno, do tada nema sanse. Ta bullshit abecedna propaganda se prodaje samo bijeloj rasi, kakva slucajnost.
  • deda
    28k
    Ma ima ih ziher samo u malim zajednicama je to teže u sbakom pogledu.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ma ima ih ziher samo u malim zajednicama je to teže u sbakom pogledu.deda

    A cuj, svugdje ima bolesnih :rofl:
  • deda
    28k
    Tako je. Neki to zovu bolest, neki sklonost, neki preferencija. Nebitno. Samo nemoj s tim iskakat iz paštete. Ja jedino to tražim. Ja sigurno ne idem po gradu i nabijam svakom tovaru na nos kak navijam za Dinamo ili ne nabijam na nos da sam Moravac po nacionalnosti i da hoću veća prava.
  • NORTE
    9.3k
    Nasilno ubacivanje te propagande u nogomet je vrlo opasno i oni to svjesno rade.
    Sjetimo se šta su na Euru 2021. u Njemačkoj radili, e to 100 puta gore će biti 2024. kad su oni domaćini čitavog Eura.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Jednom sam jednog pitao u razgovoru da čemu to nametanje i ti pride-ovi i on je meni odgovorio da on nije izabrao da bude gay već se tak osjeća i da će ići na pride-ove dog god ima onih ljudi koi će ga htjet tući samo zato što je gayLudovic IX

    Mene zanima postoji li negdje statistika koliko sodomita godišnje u hrvatskoj bude napadnuto samo zbog svoje seksualne orijentacije.

    Uvjeren sam da je ta brojka apsolutno marginalna...

    Ja čak shvaćam ovo u qataru, jer ono... tamo je sodomija vjerojatno kažnjiva zakonom, što je suludo. Meni je sodomija degutantna i spada u devijantno seksualno ponašanje, ali ne pada mi napamet nikome zabranjivati upražnjavanje takvih stvari. Tko voli, nek izvoli, postoje čak i zakonski okviri za to i neka bude tako...

    Međutim, ne kužim to forsiranje po europi, pogotovo zapadnoj europi... Ono, koji k? Općeprihvaćena stvar... Koji je smisao duginih zastava u berlinu? Koji je cilj? Što više se može napraviti po pitanju tolerancije u tim društvima? Političke elite, poznate osobe, mainstream mediji, svi živi su izrazitno naklonjeni toj populaciji i njihovoj "politici" ... Ne kužim, koji je daljnji cilj tih kampanja u tim društvima?
  • seljak86
    2.3k
    Promoviranje te odvratne bolesti mi je neprihvatljivo bilo gdje. Ne zanima me kome ga tko voli stavljat.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Pa ne zanima ni mene, degutantno mi je.
    To je za mene sodomija...ali ako netko to želi upražnjavati, ima na to pravo. Slobodna volja pojedinca...

    Međutim čak i zakonska zabrana je previše, to jednostavno nije normalno. Neke islamske zemlje imaju i smrtne kazne, što je posebna razina ludila.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Moja prva susjeda je gay i zivi sa svojom zivotnom suputnicomInfinity

    di2ru4ky185ub91g.jpeg
  • Infinity
    15.2k
    :lol: :lol:

    Ove moje su ona kategorija koja ti unisti sve fantazije o lezbama :rofl:
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ove moje su ona kategorija koja ti unisti sve fantazije o lezbama :rofl:Infinity

    I ja imam takve u zgradi do. Jbg. :smile:
  • db-izbjeglica
    12.8k


    Da se bar to meni dogodi, prodao bi rolex nekom preseratoru, kupio si grand seiko i spremio ostatak love na račun :halo:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.