• db-izbjeglica
    12.8k
    @Carrasco

    mislim da nitko nije bolje opisao!

    najbolje od svega, da imaju imalo mozga, mogli su na više načina samo tako sjebati dinamo i opet poslati poruku "MRZIN DINAMO" al dobro...svi znamo da su intelektualno podkapacitirani.
  • NORTE
    9.3k
    svi oni su mogli bez ikakvog problema ući na stadion, gledati utakmicudb-izbjeglica
    Ovo vrijedi za svih 1600. I sve su mogli unijeti.
    Jebiga, glumljenje žrtve kao i njihov klub, preko kojeg su si zbog prošlog derbija u Zagrebu sami stvorili dodatne provjere, i to vrlo blage.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ovo vrijedi za svih 1600. I sve su mogli unijeti.
    Jebiga, glumljenje žrtve kao i njihov klub, preko kojeg su si prošli derbi u Zagrebu sami stvorili dodatne provjere, i to vrlo blage, ovaj put.
    NORTE


    kristalno je jasno da su u zagreb došli s namjerom da ne uđu na stadion!
    barem jezgra torcide koja je u itekakvom dosluhu sa vodstvom kluba, ostali ih se ionako boje i samo slijede stado, ovoga puta su im poslužili i kao svojevrsni živi štit.
  • Tom vg
    1k
    Vidi se iz aviona koje su im namjere bile od starta. Sve planirano i organizirano, a sve u svrhu da se opet prividno dovedu u ulogu žrtve. Kmečanje će se nastavit, što im je jedini poznato i prirodno okruženje. Šta ti je mentalitet pičke..
  • Boogieman
    307
    Pričekat ću povod i cijelo raspetljavanje priče oko Desinca, ali mi nije jasno (ako je stvarno tako bilo) da se blokiralo sve trake na cesti. Time si sve nastradale "žene, dicu i obične navijače" o kojima sad brineš osudio da budu potencijalno kolateralne žrtve u tvom sukobu, onemogučivši im prostor za bijeg od tamo. Meni je to prestrašno.
  • GZomanid
    572
    Ma ne glume oni žrtve nego misle da su bitni faktor i da se svi pred njima trebaju razmaknuti kad prolaze, bez obzira išli na stadion, tuđi grad, benzinsku ili autoput.
    Doživio sam i ja pucanje milicajca prema nama na Sveticama, tamo negdje početkom 90tih ali nisam se nikad zgražao nad time jer je nas 50 trčalo za jednim drotom. A uzmite u obzir da je dobar dio današnje murije na cesti samo sa temeljnim tečajem, tak da me čudi da nema ovakvih događaja i više..
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Time si sve nastradale "žene, dicu i obične navijače" o kojima sad brineš osudio da budu potencijalno kolateralne žrtve u tvom sukobu, onemogučivši im prostor za bijeg od tamo. Meni je to prestrašno.Boogieman

    kažem, iskoristili su te ljude kao živi štit i policiji otežali dovođenje pojačanja, izrežirano i isplanirano.
    Jedinkama sa onih snimki, koje gađaju policajce kamenjem, vatrogasnim aparatima, prometnim znakovima, stolovima i okolo vitlaju remenima ću sigurno vjerovati...jer ono, policija nije dala nekoj ženi u fiatu 500 da promijeni higijenski uložak pa su morali tako reagirati. sve opravdano!

    tko ih ne zna, skupo bi ih platio...
  • deda
    28k
    Činjenica je da se navijači malttetiraju od strane policije. Ako ti netko ne da 5 sati pristup vodi i toaletu, postaješ jebeno frustriran. To je katastrofa i nedopustivo. Sukob stvarno ne bi komentirao, ali on je posljedica prije spomenutog.
  • og1986
    2.9k
    Ne bi bilo pet sati da su ušli na stadion i tamo koristili WC. Što su sami izrežirali
  • GZomanid
    572
    A jbg onda svi mi koji to prolazimo godinama imamo veća prava od onih koji nejdu na tekme
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ne bi bilo pet sati da su ušli na stadion i tamo koristili WC. Što su sami izrežiraliog1986

    od maksimira do desinca ima koliko?
    cca pol sata vožnje...upišaš se u gaće u tom periodu i umreš od žeđi!
    desinec je koje odmorište od zagreba? valjda prvo... :lol:

    najbolje da im je policija stala u arena centru da kupe piće, odu na wc i obave šoping...to bi bilo sigurnosno genijalno! pa jbt dobro se zna da u takvim situacijama nema stajanja na barem prvih par odmorišta...nisu bezveze takve utakmice događaji visokog rizika.
  • Papastrumf
    9.8k
    Tko god da ovdje opravdava policiju na bilo koji nacin nema nikakve veze s navijacima, to je sigurno.
    Nebrojeno puta nas je ta gamad tretirala kao građane drugog reda. Nebitno je u ovoj prici jesu li ovi uopce imali namjeru uci na stadion ili ne.
  • deda
    28k
    Onaj tko nekritički podržava policiju nije sigurno nikad u životu bio na gostovanju.

    I još jedna stvar. Budala ima među navijačima kao i murijom. Kao što je većina normalna.
  • og1986
    2.9k
    Znači u ovom trenutku moramo zdušno dati podršku torcidi jel ?

    Btw još nisam vidio ovdje upis koji nekritički podržava policiju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.