• deda
    28k
    Imate vi neki potrebu gledat crno-bijelo, dajte malo kolora ubacite. Što bi davao tovarima podršku kad nemam pojma ni što se tocno dogodilo na tom Desincu.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Btw još nisam vidio ovdje upis koji nekritički podržava policijuog1986

    baš, manje više svi su napisali da prekoračenje ovlasti, iživljavanje, neopravdano korištenje oružja, udaranje ljudi koji nisu napravili apsolutno ništa treba sankcionirati.

    mene zanima što je policija u konkretnom slučaju trebala napraviti?
    zaustaviti kolonu od preko 250 vozila, sa preko 1300 pripadnika torcide na neku benzinsku postaju u gradu zagrebu? ljudi božji, to je utakmica visokog rizika, tko kaže da ta ista ekipa i tamo ne bi napravila isto sranje? ovo je toliko očito izrežirano i smišljeno da doslovno vrišti.
  • og1986
    2.9k
    Pitanje.

    Jel ikada itko iz kojeg razloga u RH zaustavio promet na autoputu ?

    Za sami čin bi mi išli na robiju. Ili ček, to ne smijem reći jer indirektno podržavam murju?
  • Tom Hanks
    2.6k
    Opravdavati muriju i njihovo mafijanje i tretman prema svim navijačima je prejadno.Satima se voziš,I onda ti ne daju disat i onda ocekujete da ih se poštuje?Jebeno
  • jp23
    2.2k




    Eto snimci koje je objavila policija prije par sati. Ne znam jel tko podijelio, i nisam na nicijoj strani, ali ono što mogu zakljuciti iz svega:
    Je li bilo pretjerane uporabe sile? Jeste, čim je i jedan metak izisao iz oruzja, apsolutno jeste.
    Jesu li pripadnici torcide radili sranja, te sjebali promet na autocesti? Apsolutno jesu.

    Šta je ili nije opravdano, u to neću ulaziti. Eto ukratko o tome, nitko u toj priči od te dvije strane nije nevin.
    A sad za one mentalne gimnastičare, njihove jebivjetre koji su uspjeli naći način da za sve to skupa okrive Dinamo, predlažem teži oblik liječenja na psihijatriji, možda čak i elektrošokove.
  • NORTE
    9.3k
    Ovo sam napisao na zoni prije 6 dana:

    "Pošto bi u subotu na jugu trebala biti delegacija dosta brojnija od Kohorte nedavno..."



    Naravno očekivao sam upravo ovakvo što, njihovo odbijanje ulaska, zato sam i napisao "trebala biti".
    Da je ovo bilo očekivano to je valjda svima jasno.

    Događaji s autoceste su skroz druga stvar.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kad je došlo pojačanje udarali su i po ljudima u autima koji su čekali u koloni, vraćali ih u aute s udarcima pendrecima, razbijali i lupali random po autima. Ovdje nije stvar podrške ili ne podrške torcidi nego činjenica da je murija pucala i da je netko mogao izgubiti život.
    Što ne opravdava njih to kaj su blokirali promet i išli u otvoreni napad na muriju.

    Ovo nije ni vrijeme ni mjesto gdje na priču treba gledati ostrašćeno i sprdati se s njima jer su nastradali.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nikad se ne treba sprdati s nastradalima ali ne treba zato ni tretirati kao jadna nevinašca koja su ciljane žrtve nepravednog progona.

    Apsolutno treba osuditi policijsku upotrebu prekomjerene sile a Torcidi ne treba vjerovati ni kad kaže da je voda mokra.

    Ako netko misli da Hajduk ovo neće koristiti jako dugo vremena kako bi radili pritisak na svaku poru društva da im titra jaja, taj se vara. Ne bi se čudio da su se ovako nečemu nadali.
  • Ludovic IX
    5.5k
    dinamo ima na svom webu pravilnik o prodaji ulaznica i ima sve ovo što su tražili od njih u tome tak da to nije iz vedra neba
  • Ludovic IX
    5.5k
    ovo sve poslije je eskalacija ovog prije tako da se ne može odvojiti..policija je kriva jer oni moraju to znati rješiti bez uporabe vatrenog oružja.
  • Mali Zeus
    9.7k
    I još 11 puta pucali. 11 jebenih puta.
  • serbus
    3.6k
    Ako netko ima iskustva sa rezanim montiranim videom koji murja pušta onda je to naša tribina...
    I sam odgovor na pitanje da li je sve potaknulo što nisu dobili vode? A murjak veli pa i da je to da li je trebalo doći do ovoga sa snimke? Pa da budalo
  • Ludovic IX
    5.5k
    gdje su im gumeni meci ali ako je uistinu ozlijeđeno 20 policajaca i 14 navijača, onda se vidi tko je izvuko deblji kraj.. oni imaju pravo braniti svoj život, i ja neznam jel im bio ugrožen u tom trenu ali to se riješava drugačije pa i tim gumenim mecima
  • serbus
    3.6k
    Plus ovo gađanje u "pod" zašto nisu postavili pitanje isto kao za baklje što bi bilo da je metak koji se odbija pogodio neznam plinski tank... Da li je policija nasumičnim pucanjem ugrozila život nevine prodavačice na benzinskoj?
  • og1986
    2.9k
    Evo drugi put kad budem pijan i nadrogiran i ožednim ću zaustaviti promet na autoputu i ako dođe do eskalacije ću glumiti žrtvu.

    Ne znam čemu ovo psihološko projiciranje. Sjebala je policija, a sjebala je i torca više, još k tome namjerno provociranje događaja. O toj vodi više ne pišite, ja kad god idem na neki event, ili događaj s puno ljudima ili prije na gostovanje sam se natankao vode jer znam situaciju. Kao što su i rekli prije, pratnja je trebala bit do Karlovca. Odmah iza ima odmorište vukova gorica. Znači doslovno pola sata razlike. Evo oni jadni umirali i nisu mogli dočekati. Jel im trebam popušiti sada ? Ići s njima na prosvjed u Strasbourg?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.