• Mrvica
    3.1k

    Hahaha to je po meni odgoj na nivou! :strong:
  • Majki2111
    2.6k


    Ako mislite da imate privlačno lice, nabacite osmijeh on je multiplikator ilitiga množitelj, ali i neutralna emocija je privlačna. Ako pak, nemate, držite se neutralnog izraza bolje.
  • Krizy
    35.4k
    Hvala na savjetima, budem vidio šta je najbolje za mene :up:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Lijepo zagrijavanje za tekmu u Odranskom Obrežu. Lokalni BBB osnivaju udrugu Plavo srce za pomoć potrebitima. Skupila se dobra ekipa. Ak netko ima vremena nek navrati i učlani se. I podruži se prije derbija.
  • Bosna86
    11.5k
    Ne da mi se tusiti na drugim temama pa ću ovdje

    Zna li netko primjer države sa manje medijske slobode od Hrvatske? Sto je najgore, u Hrvatskoj su glavni mediji lijevo orijentirani i upravo ti i takvi ,,progresivci’’ u pravilu u startu staju na stranu države? U 21st ljudi su na onakvoj sparini bili bez mogućnosti konzumacije vode i pića i bez mogućnosti obavljanja fizioloških potreba nekoliko sati…Ista ovakva situacija je samo pukom srecom izbjegnuta u trećem mjesecu kada su nas drzali 2 sata u busu i onda nisu puštali na Poljud… Spasilo ih je sto je udarna ekipa došla na stadion busem.
    Odmah nakon pizdarije se radio damage control… Krenulo se u medijima sa 1600 ljudi, pa nekoliko stotina i na kraju, nakon objave videa dolazimo do brojke od maksimalno 50 ljudi (svi oni uhapseni)… Prva stvar, kako je moguće da 20 drotova pod punom spremom ne može riješiti to? Prolaze li ti ljudi ikakve kontrole, kako se zapošljavaju? One im glavešine danas kukaju kako ih je jadnih bilo samo 20…. Pa koja budala je poslala 20 drotova na 1600 ljudi? Zašto ta osoba još sinoć nije smijenjena? Zašto mediji ne traže ostatak snimki, kako je moguće da su likovi ispalili 22 metka i to u pod… Svaka budala zna da se puca u zrak prvo, pa onda ako je situacija kritična se lice lišava života ili trajno onesposobljuje? Na kojoj se to akademiji uci ljude da pucaju po betonu gdje je mogućnost odbijanja metka ogromna? Vjerovatno ni na jednoj, pa stoga sta ti ljudi još rade u službi? Ako se moralo pucati u zrak, zašto nema snimki tog događaja? Ja mislim da tovari nisu Supermani pa da su jurišali goloruki na pištolje? Vrlo jednostavno je da su drotovi bili prepadnuti i pod strahom pucali gdje su stigli… Tko je osoba koja je poslala ili zaposlila očigledno nespremne ljude za takav posao? One scene gdje ih se vadi iz auta na kišu i cipelari dok su u autu, neću ni komentirati… pitanja ima koliko hoces i Stvarno nije teško biti novinar ako se to želi…


    Hoćemo li ikad doći u stanje svijesti da se nešto konstruktivno predloži ili ne daj Boze promijeni? Dokad će jedino sila biti odgovor? Nije teško na Dugopolje poslati još par dodatnih buseva, sto su i pokazali za zadnji derbi kad su vrlo dobro organizirali prijem i transport… Gle čuda, nijedan problem nije bio… Došlo se u situaciji da ako ti nestane benzina, nemaš nigdje sipati jer je sve zatvoreno… Ako su problem krade, Ajmo onda organizirati na prvom odmaralištu mogućnost kupnje vode i sokova, Ajmo zaposliti par studenata, okružiti ih policijom i problem riješen… Jel teško staviti na Dugopolje i Borongaj par WC-a? Ali ne, gazi navijačku stoku, pojačaj zakon i samo udri
  • Nino Bule
    11.3k

    Meni nije jasno kako se naslo samo 16 policajaca na desincu, ja imam osjecaj kad smo se vracali s poljuda prvi put ove sezone da nije bilo benzinske bez 30-40 drotova. Naravno to nije nuzno, al na desincu da su se tako lose organizirali je ogroman propust.
  • Bosna86
    11.5k
    Dok sam ovo tipkao, izašlo je priopćenje Torcide gdje oni kažu da nisu pucali po njima na benzinskoj nego na autoputu… Znaci pucano je nakon sto im je došlo pojačanje
  • Nino Bule
    11.3k

    Ovo na benzinskoj po drotovskim snimkama i ne izgleda kao situacija za pucanje. Puno je tu propusta i ocito lazi kod policije. Bilo je 1500 ljudi u koloni ne bi me cudilo da kroz ovih par dana izađe dosta snimaka pa cemo bit pametniji.
  • NORTE
    9k
    nisu pucali po njima na benzinskoj nego na autoputu… Znaci pucano je nakon sto im je došlo pojačanjeBosna86
    Mislim da ovih 16 pojačanje niti moglo doći jer je autocesta bila blokirana zaustavljenim vozilima. Sukobi su bili i kod benzinske i na autocesti.
  • Nino Bule
    11.3k

    Koliko sam shvatio iz policijske konferencije pjeske je dolazilo pojacanje i oni su isto napadnuti pa su i oni pucali (jedan policajac vise puta), ali prema njima samo u zrak i tu nitko nije prostreljen
  • Ludovic IX
    5.1k
    Znači, vjeruje se Torcidi. Mene boli kita tko je veći krivac ali istina je da i oni nose svoj krimen. Za transparente bi im sad odmah poslao dopis da i sljedeći put očekuju isto. Mogu unest prijavljene transparente, a ovo za bubnjeve i megafon je sranje.

    Oni su stavili sebe ispred Hajduka i to govori o njima sve.

    Očekujem nerede ako rijeka uzme kup
  • Bosna86
    11.5k
    Za transparente bi im sad odmah poslao dopis da i sljedeći put očekuju istoLudovic IX

    Jesi zajeban… Trebao je i ovaj ravnatelj policije reci da će sljedeći put kad ti kreneš na gostovanje pucati po tebi
  • deda
    27.5k
    Transparenti i pucanje su kruške i jabuke, lažem to su kruške i lubenice. Nemojte to miješat.
  • Bosna86
    11.5k
    Nisu… Vrlo je slično i povezano… Svaka susa si daje za pravo određivati stvari… Prevarili su te, ti i tvoja redarska služba ste zajebali… Prihvatiš grešku, promijeniš redarsku službu a ne izigravati neku silu jer ti se eto može u ovoj banani državi
  • Ludovic IX
    5.1k
    Treba se stavit i u kožu tog drota dok na njega ide horda idiota. Trebao bi on bit izvježban da ne reagira na ovaj način ali ako je stvarno pucao u pod pa se odbilo u nogu, onda je samo nemaran. Jer pucaš u zrak za upozorenje a ne u nešto od čega se može metak odbiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.