• xavier
    11.1k
    Engleski pacijent je ipak bio broj 1 bez konkurencije.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Da. Ima kod Srba na mozzartu dobar. “Prelazzi” se zove. Čak je i o Cici pisao kad nas je uveo u lp.
  • Bosna86
    11.5k
    Mogu li se sada gdje naci ti tekstovi? Ja sam sportnet citao prvenstveno zbog kosarke, sportske su mi bile nogometni izvor... Sjecam se da sam tada koristio onaj internet na kabell koji kada koristis ostali ukucani ne mogu koristiti telefon, kakva vremena haahhaha
  • xavier
    11.1k


    Imaš tražilicu i sve ti je u arhivi.
  • Zambatine škude
    2k
    Mozzart je genijalan općenito, imaju taj neki osebujni stil pisanja koji ne jebe živu silu i svako toliko nađu turbo zanimljivu i zaboravljenu ili nepoznatu temu.

    Pacijent je bio odličan, Pacak vrlo dobar, posebno za američke sportove. Jurišić mi nikad nije bio po guštu, već i tad je birao pisati tekstove i analize isključivo ako je znao da će imati vojsku istomišljenika.
  • Nino Bule
    11.3k
    LZN je banalna serija i "humor za cjelu obitelj" kao npr nasa mala klinika. Nazalost mustafu ce dostal ljudi pamtit po njoj, ali cak i u takvoj banalnoj seriji mustafa uspije izgledat kao vrlo dobar glumac.
  • xavier
    11.1k
    Pacijent je bio odličan, Pacak vrlo dobar, posebno za američke sportove. Jurišić mi nikad nije bio po guštu, već i tad je birao pisati tekstove i analize isključivo ako je znao da će imati vojsku istomišljenika.Zambatine škude

    Baš to, imam dojam da Jurišić nikad nije pisao nešto što što ujedno ne bi bilo i mišljenje "mase". Ali zato takav tekst nikad ne propusti.
  • Bosna86
    11.5k
    Jurišić je prosječan nogometni novinar, ali sto se tiče košarke ima vrlo dobro znanje, pogotovo u vremenu kada nije bilo drugog izvora informiranja
  • marcio amoroso
    31.9k
    Mozzart je genijalan općenitoZambatine škude

    Ja sam ga počeo pratiti zbog transfera, tu su baš ludi kad su transferni rokovi otvoreni, prate iz minuta u minut. Kasnije sam vidio dosta super stvari o NBA-u, te Prelazze i tako dalje. Njihova aplikacija mi je iskreno jedna od dražih na mobu.
  • Zambatine škude
    2k
    Ja ih ne pratim day-to-day, ali imam par njihovih tekstova spremljenih u favoritima i svako toliko odem pogledati jesu li nešto novu napisali
  • xavier
    11.1k
    Jurišić je prosječan nogometni novinar, ali sto se tiče košarke ima vrlo dobro znanje, pogotovo u vremenu kada nije bilo drugog izvora informiranjaBosna86

    U tu zna često utrpati u tekstove stvari koje jednostavno nisu istinite, ali pašu u njegovu priču.
  • Bosna86
    11.5k
    Ma jasno, Jurišića ne čitam odavno, pričam za razdoblje od prije 10-15 g kada je taj sportnet bio stvarno odličan medij za informiranje
  • Infinity
    15.2k
    Meni je LZN bio ekstra. S vremenom sam prestao gledati, al to sam nekako vise pripisivao odrastanju nego padu njihove kvalitete, jer sam s vremena na vrijeme znao slucajno pogledati i nasmijati se tu i tamo.

    Sto se samog Mustafe tice. Bio je ikona BH kinematografije, gledao sam ga jednom uzivo u kazalistu i danas kad sam cuo da je umro prvo mi je proslo kroz glavu da sam imao tu srecu da ga gledam i stvarno mi je drago zbog toga. Pokoj mu dusi. Znao me nasmijati i s ekrana i s dasaka, a imao je i prije LZN dobrih uloga.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    za LZN se slažem, meni jako dobra serija, ove zadnje 2 sezone i nisu nešt posebno ali prve 3 su vrh vrhiva.

    film u kojem nije imao značajnu,glavnu ulogu, a opet što je odglumio i bio smješam,zanimljiv mi jest domaći film "Nafaka", svakako preporuka za pogledat :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.