• Bosna86
    11.6k
    Prvih 140 epizoda LZN će ostati vječni klasik, pogotovo za nas mladje
  • marcio amoroso
    32k
    Iskreno moj ukus LZN nije bio, ali naravno da će posebno po tome biti upamćen vječno.
  • Eduardo
    17.3k
    Meni brat viče umro Izet. Ja pomislio na Hajrovića, presjeklo me. Pitam šta je bilo i onda služim o kome se radi.
  • Zambatine škude
    2.1k
    ↪marcio amoroso Prvih 140 epizoda LZN će ostati vječni klasik, pogotovo za nas mladjeBosna86

    Samo respect za Mustafu Nadarevića generalno, ali LZN mi je primjer totalno isforsirano-stereotipnog bosanskog humora za serije koje mi izgledaju kao da ih ne gleda nitko ispod šest banki :smile: Kad čujem ono zatezanje koje te mora svake sekunde podsjećati da se nalaziš u vicu o Muji i Fati, nije mi dobro.
  • xavier
    11.1k
    Iskreno moj ukus LZN nije biomarcio amoroso

    ali LZN mi je primjer totalno isforsirano-stereotipnog bosanskog humora za serije koje mi izgledaju kao da ih ne gleda nitko ispod šest banki :smile:Zambatine škude

    Potpis.
  • Kwedi
    3.8k
    LZN prva sezona bila je vrhunska. Kad je otišao Dino(Milan Pavlović) sve otišlo daleko ispod.

    Duje, Leone Glembay i Izet su likovi koji su ga obilježili.
    Vrhunski glumac koji nekako kao da je bio u sjeni u odnosu na kvalitetu, kako u Jugi tako i u Hrvatskoj.
  • Bosna86
    11.6k
    Koliko god Sarajevo i Zagreb bili slični , toliko su i različiti.... Taj Mujo-Haso humor u Bosni prolazi zbog lošije ekonomske situacije i zbog toga sto se sumorna stvarnost pretvara u sprdnju, dok se u Hrv. taj humor gleda s podsmijehom.... Jednako kako se u Bosni nikad ne bi prikazivale serije kao lipa 35 i slične u udarnom terminu jer za njih ne bi bilo publike

    LZN je za mene odlicna serija jer se rugala i sa gradjanskom i sa vjerskom stranom u jednakom omjeru, sto je za Bosnu gotovo pa nemoguce izvesti
  • marcio amoroso
    32k

    Zamisao mi je ok, ali totalno isforsirano. Ja stvarno ne znam nikoga kome se serija sviđala a znam da je imala dobru gledanost.
  • Bosna86
    11.6k
    Moras uzeti u obzir da prije 10-15 g nije bilo netflixa i HBO, internet je bio u povojima kod nas i kao takva serija je bila bolja od onog sto je tadašnji izbor nudio
  • marcio amoroso
    32k

    Nekome se jednostavno ne sviđa, ako je ta serija jedino šta ima da se gleda ja osobno biram ništa.
  • Zambatine škude
    2.1k
    ↪Zambatine škude Koliko god Sarajevo i Zagreb bili slični , toliko su i različiti.... Taj Mujo-Haso humor u Bosni prolazi zbog lošije ekonomske situacije i zbog toga sto se sumorna stvarnost pretvara u sprdnju, dok se u Hrv. taj humor gleda s podsmijehom.... Jednako kako se u Bosni nikad ne bi prikazivale serije kao lipa 35 i slične u udarnom terminu jer za njih ne bi bilo publikeBosna86

    Ha ono, imaš u Zagrebu Bosanaca koliko hoćeš, nije da su to odvojene kulture :grin:

    Mujo-Haso humor ima snažno uporište i u RH, ali meni je to uvijek bio neki prvi stupanj humora, vicevi koje čuješ u osnovnoj srednjoj pa se dalje ipak profilira u nešto...u nedostatku adekvatnije riječi - bolje.

    Nad Lipom 35 je totalna pizdarija od serije, ali bih rekao da je neka nit toga i LZN ista. Kad makneš na stranu onu ideju s pjevanjem usred emisije (kome je to dobro jebote??!), baza je ista. Mujo-Haso ili neki srodni vic u nekom poluigranom obliku s predvidljivim scenarijem.

    Imao si prije 10-12-15 godina na HR televiziji Seinfelda, Mućke, CYE, Office, nije ponuda bila baš tako siromašna da bi ikada upalio LZN. Ako pričamo o serijama s ovih prostora iz otprilike iz te ere, Bitange i princeze su mi bile za tri koplja bolje.
  • xavier
    11.1k
    Jednako kako se u Bosni nikad ne bi prikazivale serije kao lipa 35 i slične u udarnom terminu jer za njih ne bi bilo publikeBosna86

    Ja iskreno ne mogu zamisliti ni da to u Hrvatskoj stvarno nekog zanima...uostalom, koliko god se meni nikako nije sviđala LZN, podaci kažu da je gledanost navodno bila odlična.
  • Bosna86
    11.6k
    Imao si prije 10-12-15 godina na HR televiziji Seinfelda, Mućke, CYE, Office, nije ponuda bila baš tako siromašna da bi ikada upalio LZN. Ako pričamo o serijama s ovih prostora iz otprilike iz te ere, Bitange i princeze su mi bile za tri koplja bolje.Zambatine škude

    Bas sam malo razmisljao o tom razdoblju prije brzog interneta i sjetio sam se da sam citao Sportske kao Bibliju, Iskon i Sportnet bili udarni medij... Pacak i Jurisic su mi bili nadnaravna bica i slicno
    Sve ove nabrojane sam gledao i to je i dalje bilo puno premalo izbora u odnosu na ovo danas... Jednostavno druga vremena bez obzira na tako mali vremenski odmak
    Pa na yt rijetko koja epizoda ima manje od milje pregleda sto dovoljno govori o gledanosti, mada to ne bih uzimao kao mjerilo jer i vece gluposti imaju takvu gledanost...

    Kao i u svemu u zivotu, misljenja i ukusi su razliciti
  • Mali dioničar
    14k
    Pacak i Jurisic su mi bili nadnaravna bica i slicnoBosna86

    Predrag? :joke:
  • marcio amoroso
    32k
    Ja sam packe isto obožavao, posebno kad nahvali Dinamo u njima :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.