• Rama86
    36
    bivši kadetski prvak i juniorski doprvak BiH u šahu bi se također priključio na turnir! :victory: :joke:
  • Baneki
    712


    Znači, mi ostali ćemo se boriti za 2. mjesto.:strong:
  • Rama86
    36
    zadnji put sam odigro partiju šaha tamo negdje u siječnju i to rekreativno.. a "profesionalno" se presto bavit prije 4 godine tako da itekako imate šanse :up:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Haha, dobar si ti onda. Ma ja sam isto za, pa makar i ne budem prvi :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Može, samo da pitam moderaturu, jel bolje da otvorim zasebnu temu za turnir ili da se ovdje dogovaramo? Odmah bi krenuo to. Ako nije problem.
  • Dino
    2.2k
    I ja bi se ukljucil :cool:
  • Majki2111
    2.6k
    Može :smile:

    Iskreno otvorit ću temu posebnu pa, ak moderatura misli da je višak neka izbriše. :confused:
  • marcio amoroso
    31.9k
    87g8kzi5efo1wxoh.jpeg

    Kad vidim ove baksuze na kalendaru jasno mi je zašto nam je ovaj mjesec ovako jadan :monkey:
  • Neki tip
    19k
    Pitam se nekad muči li Hajrovića išta.. Fale li mu ovacije.. Je li sjetan kad pomisli na jesen 2018..

    Da sam u njegoj koži, da sam doživio što on jest, potpuno mi je nezamislivo da bih obolio od kurcobolje. Prije da bih postao ovisnik o doživljenom.

    Opet, iste epizode imao je i prije, bljeskove i nestanke.. pa misliti da mu je stalo, da ga muči, djeluje naivno ko u francuske sobarice.
  • marcio amoroso
    31.9k


    Nikad ne znaš šta se tu točno dešava, možda je se jednostavno nekome zamjerio. Ne vjerujem da baš tolika kurcobolja može biti. Ne znam, znam samo da ima klasu potrebnu za Dinamo.
  • xavier
    11.1k
    Ponovit ću po tko zna koji put. Meni i vama je to teško shvatiti, ali ima takvih ljudi. Ima sav potreban talent, ali motivacija mu je uvijek problem. Kad takvi izgube motivaciju, teško se to vraća.
  • Bosna86
    11.5k


    Skrenuo bih vam pažnju na ovog momka, pogotovo mladjima na ovome forumu.... Dečko je nakon skoka u more ostao paraliziran od vrata na dolje... Umjesto da se preda, lik putuje po cijelome svijetu, ima curu, posao i svašta nešto... Nismo ni svjesni koliko smo privilegirani sto smo zdravi....
  • Dudu
    2.6k
    "Sportske" Novosti pokreću Fantasy za Premier Ligu. Em što već postoji Fantasy, em kad praviš, valjda je cilj promocija domaćeg nogometa, a ne engleskog. Sramota da nikome nije u cilju promocija hrvatskog nogometa :roll:
  • über alles
    1.4k
    Liga je vec pocela ,a i ko bi igro kod njih kad je sluzbena aplikacija vrhunski napravljena.
  • Dudu
    2.6k


    Solidan fond, 250 tisuća kuna bonusa od SuperSport-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.