• Eduardo
    17.4k
    Čekaj, nisam ispratio situaciju, skroz sam van dešavanja kod tovara... Šta je Rilov ispao iz igre?
  • Markelo
    2.5k
    Sta nije debeli davno vec otisao
  • BlauDivision
    463
    Po upisima odbjeglog člana koji je prekršijo dugogodišnju omertu se da po tko zna koji put utvrditi kako nitko u državi nema jaču PR i propagandnu službu od tovara. Za javnost sve po principu Benfice i Bayerna a u stvarnosti light verzija BG klubova, tj. nije se problem baviti kriminalom ako smo mi na vrhu piramide. Nevjerovatna vrsta licemjera i ljudskog šljama.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa da je u kombinacijama, ne bi ovo izlazilo vani... Dok je on zario i palio, vladala je Omerta
  • Guinness
    1.9k
    a šta o čem je riječ na jednom o njima ?
  • Bosna86
    11.6k
    zz7en6qq5szrftcv.png

    Mali isječak
  • Zambatine škude
    2.1k
    Rilov ili krug ljudi oko njegaBosna86

    Ivan Rilov se nikada nije krio kad je imao nešto za reći, pa kakva god nogometna uvjerenja imao i koliko god se s njim razilazio u mišljenju po bilo kojem pitanju.

    Ovo tu za što si prozvao čovjeka je primjer kako nastaju glasine jer se svatko petlja i razumije u sve o ljudima s kojima u životu nije pričao. Jesi ikad razmišljao da će sutra njemu, nekom našem ili trećem netko na ulici slomiti lubanju palicom zbog kafanskih naklapanja preko lažnih profila i društvenih mreža? I da sad ima neki Bosna50 na tovarskom forumu koji širi gluposti o nekom našem koji će sutra zbog toga ispaštati?

    Ovako sutra ja mogu kreirati facebook profil i napisati kako su DTSM, FD, BBB, GNK. Ima sasvim dovoljno ljudi koji to jedva čekaju. Nije bitno jel istina i tko stoji iza tog, bitno je da se lupa, ionako nije moja glava na panju
  • Bosna86
    11.6k
    Sve pet, osim sto je to prije mene napisano na svim tovarskim forumima, počevši od članskog pa nadalje
  • Zambatine škude
    2.1k
    ima puno toga na Balkanskim navijačima o grupi, mogli bi pokrenuti temu što je danas Baksuz Pegula ili Srboje Srbić napisao o nama i ljudima koji vode tribinu
  • Bosna86
    11.6k
    A već sad kad me vučeš za jezik, tko su to članovi NH da ih se ne smije prozivati? Onog dana kada su stali javno podložni su i kritikama... Sve naše pizdarije su oni dočekivali na volej, godinama nam upadali u grad, dizali poruke, rugali se a mi smo gulili i pušili kazne dok su oni izigravali pravu pricu? Pa dopusti mi tu čast da i mi dočekamo da se nasladjujemo njihovom prljavom vesu
  • deda
    27.7k
    Činjenica da je netko vrlo informiran ovo pisao. Dakle, matematički gledano. Uzmeš top 10 ljudi iz vodstva NH i metodom dedukcije dođeš do potencijalnih 3-4 kandidata. Ne vjerujem da ih ima više.
  • Zambatine škude
    2.1k
    ↪Zambatine škude A već sad kad me vučeš za jezik, tko su to članovi NH da ih se ne smije prozivati? Onog dana kada su stali javno podložni su i kritikama... Sve naše pizdarije su oni dočekivali na volej, godinama nam upadali u grad, dizali poruke, rugali se a mi smo gulili i pušili kazne dok su oni izigravali pravu pricu? Pa dopusti mi tu čast da i mi dočekamo da se nasladjujemo njihovom prljavom vesuBosna86

    O čemu ti sad drobiš?

    Ja pričam o tome da je širenje glasina od strane raznih anonimnih debila (ne mislim na tebe) koštalo ljude i na našoj strani profesionalne i navijačke karijere. I da je zadnja razina papčinstva nekome s lažnog fejs ili forum profila prišivati nešto zbog čega sutra može na intenzivnoj njezi završiti, a on je to čuo od drugog fejs ili forum profila.

    Nikakve veze to sa stavom o NH-u nema, boli me kurac za njih. Sutra će netko naš najebati na ovaj ili onaj način zbog no name debila s fejsa, balkanskih navijača ili foruma, nije da bi bio prvi put.
  • Bosna86
    11.6k
    Ovo nema veze sa kafanskim pričama ni sa anonimnim debilima, a niti sa navijastvom... Kriminalne grupe koje uz pomoć pojedinih medija siju mržnju i vrše reket nad ‘’voljenim’’ klubom su se počele obračunavati izmedju sebe jer je nestalo para za sve klanove... Vrijeme će pokazati da je ovo samo početak onoga sto dole slijedi ako puknu ove sezone
  • Zambatine škude
    2.1k
    Ja pričam o tome da ti nekog prozivaš imenom i prezimenom jer si tako pročitao na forumu. Znam da imaš više od 10 godina pa da možeš shvatiti zašto bi mogao u teoriji postojati problem s točnošću te informacije.
  • BlauDivision
    463
    Znamo mi jako dobro kako se sada sprema Vendeta za osobu koja je ovo izbacila van ali tim potezom opet samo potvrđuju na osnovu ovih "NH feljtona" kako su totalna suprotnost onoga čime se prestavljaju godinama. Godinama ovakva skupina ljudi blati i izruguje navijače Dinama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.