• BlauDivision
    463
    a na kraju krajeva zaboli me ona stvar za posljedice jer ako si u kriminalnim vodama moraš biti svjestan i spreman na lomljenje lubanja ako okreneš stranu.
  • Bosna86
    11.6k
    Ne slažem se... 90% ljudi u Dinamu nije kralo, ali je znalo i šutilo jednako kao sto je i Rilov znao za sva ova sranja pa je ipak šutio jer je to bila linija manjeg otpora ili borba za visi cilj ( zavisi s koje strane gledaš)... Po ovome sto ti govoriš, sljedeci put kad netko napise Amra ili Vlatka mi svi trebamo skočiti i braniti ih jer bi one jadne mogle nastradati od neke budale... Šutnja se odnosi na navijačke stvari, a ovo je obračun kriminalaca u kojem je i taj Rilov duboko upleten i samim time vise nije podložan nikakvoj šutnji
  • Zambatine škude
    2.1k
    Vidim da sve znaš pa nema potrebe nastaviti ovaj razgovor
  • Markelo
    2.5k
    Rilov ce dobit po labrnji jer eto tamo netko na Dinamovom forumu piše nesto o njemu. Mada su tovari u pitanju opet je previse
  • Bosna86
    11.6k
    Naravno da nema potrebe da nastavimo kad tvojim riječnikom dijete od 10 g sve kuži... Ispravni i pošteni Rilov je godinama njihova sranja opravdavao Mamicem, Zagrebom i Hnsom, a sad se kolo sreće okrenulo pa ga eto trebamo svi žaliti...
  • deda
    27.7k
    Moramo napravit neku anketu među tovarskom populacijom da vidimo koliko se čita Zona. :wink:
  • Zambatine škude
    2.1k
    Ispravni i pošteni Rilov je godinama njihova sranja opravdavao Mamicem, Zagrebom i Hnsom, a sad se kolo sreće okrenulo pa ga eto trebamo svi žaliti...Bosna86

    Ja se čudim glasinama na forumu, a ti si doslovno spreman i sposoban u deset minuta izreći rečenicu koja ima bar tri stvari koje nikad nisam rekao. Lijepo te molim da me se prođeš s tim klošarskim forama
  • BlauDivision
    463
    Na kraju krajeva ne radi se ovdje o nikakvom Rilovu nego o tome kako godinama tovari kroz svoje propagande portale i raznorazne jugo novinarčiće sotoniziraju nas i dovode u pitanju našu borbu kako bi opravdali neuspjehe njihove zadruge i skrili način na koji funkcinora blaženi hajduk split.Možes ti imati najbolje namjere kako bi stvorio klub po zapadnoeuropskim parametrima ali one su teško ostvarive u društvu sa komunističkim mentalnim sklopom gdje je index najčitanije portal, gdje pomoćnig tužitelja u Vukovaru živi u Šidu odakle je pucano po Vukovaru a dijeli pravdu našoj braći po Vukovaru...
  • BlauDivision
    463
    ne radi se u ovom slučaju o lažnom profilu nego osobi koja je bila djelom tovarske sekte i koja pod pseudonimom iznosi sve do najsitnijeg detalja. Očito kako to neodgovara nekim ljudima i među plavom vojskom pa se zbog toga ova tema razvukla
  • Navijač Dinama
    7.3k
    a ja vjerujem da je to njihov mentalitet, šta više reći, u ovom slučaju napisati
  • Neki tip
    19.1k

    Nekak sam i mislio da će se taj tvoj post brzo pretvoriti u točkicu..

    Daj malo zadrške, udahni prije klika na "post comment". ;)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    :smile: , primjetili ste znači , a neka, pa skonto sam i ja kasnije da mi se teorije ne podudaraju a i o cem sam pisao nije također za foruma, jbg valjda neki zanos nešta
  • Bosna86
    11.6k
    Ja se čudim glasinama na forumu, a ti si doslovno spreman i sposoban u deset minuta izreći rečenicu koja ima bar tri stvari koje nikad nisam rekao. Lijepo te molim da me se prođeš s tim klošarskim forama[/quote


    Novinar indexa skače braniti Rilova po ideološkoj liniji, e to je legendo moja klošarska fora... Išao si se iščuđavati zašto se javno piše o osobi uspoređujući to sa tlapnjama anonimnih likova po internet bespućima... Dovoljno je jedan tekst pročitati da vidiš da to nema veze s tim na sta ti aludiraš... Branis neobranjivo docirajuci s visoka i zato te se nisam prosao
    Zambatine škude
  • Papastrumf
    9.5k

    sto ti znaci ovo “po ideoloskoj liniji”?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.