• Marley
    1.1k
    Ivan Superman Nevistic
  • Time
    580
    Veza nam ne postoji
  • kinfa95
    489
    Kad se sjetim kako su veliki nogometni znalci sa foruma pljuvali po Nevisticu
  • Kruno
    210
    Jakir se dosao braniti
  • Meritokrat
    57
    Krila nemamo, igraju izraubani Ademi i Ristovski, ova ekipa teško da bi Slovan izbacila, Nevistić spašava, RPG monstrum. Ništa novog kod nas, sve po starome.

    Uzimamo kup golom u zadnjim minutama ili iz nekakvog penala, samo zato jer je Rijeka nesposobna i ima kompleks Dinama.
  • Gelipter
    3.5k
    Izgledamo jako nonšalantno kad imamo loptu u nogama. Zasad dosta podsjeća na zadnju prvenstvenu u Rijeci.
  • Krulek
    233
    Super je imati takvog golmana , ali nije dobro kad se on na utakmici mora isticati. Loš početak...
  • Mihaljević
    8.5k
    Ne znam šta vide u ovom Ogiwari, Perković na beku gradi igru i stabilan je, Ogiwara je samo brz, ne vidim njegov smisao na terenu.
  • Ero
    942
    klasična njegova priprema svakog derbija
  • striko
    1.2k
    Čekamo zaostatak pa krećemo
  • cibona
    1.7k
    Vezni red nam nikada ne postoji kada je na terenu Ademi.
  • hardek
    1.6k
    Ja uopće ne vidim ideju u ovoj utakmici
  • San Lorenzo
    12.3k
    Vi koji ste zagovaratelji Sergeja Jakirovića, jel vama ovo stvarno kvalitetan nogomet, jel stvarno mislite da je ovo konkurentno za bilo šta više od konferencijske lige?
  • Orc123
    5.7k
    Takticki opet nikako pripremljeni...pokusali sa veznim vise da bi dobili posjed a igramo s 2 stopera koji ne mogu iznositi loptu....samim tim krila ne postoje jer je samo jedno u igri. Kak mi mislimo u Europi igrati protiv jacih ekipa ako nas Rijeka 2 puta doma izdominira, barem su do sad izdominirali! Svaka 2 lopta je njihova.......sve vec viđeno.
    Ovo s Ristovskim ja ne mogu shvatiti, od kad je on bolje rjesenje na stoperu od maxa ili on mora igrati jer je senator?
  • DiddyGuela
    1.2k
    Moze Jakir uzet jos 40 naslova ali ovo sto mi igramo je blizu sramotnog. Dosadno,sporo,jadno. Jakire hvala ti ali nemoj vise brate mili. Nije Dinamo za tebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.