• deda
    27.2k
    Rutinska pobjeda naših, iako mi je cijeli dan gorak okus u ustima nakon one jutarnje vijesti o Hasiću.
  • 000
    941
    Ista stvar i kod mene.
    Individualno puno bolji od Rumunja, mada Marina dosta toga nije islo od noge (gledao samo drugo poluvrijeme). Sutalo mi se cini kao odlican potencijal onako krakat. Solidan i desni bek, Radonja.
  • deda
    27.2k
    Meni je i Marin još barem godinu-godinu i pol udaljen od ozbiljnog nogometa. Šutalo se i meni svidio na prvu u ovih par utakmica što sam prije gledao. Julardžija također, još mu fali snage. Njih trojica su mi najbliži kapacitetu koji Dinamo traži.
  • 000
    941
    Jurladzija je osmica? Dobar je, ne petlja previse, ne preskace igru, tocna dodavanja. Marin treba sigurno cijelu ovu i iducu sezonu u Dinamu II da izbaci te neke stvari iz glave.
  • deda
    27.2k
    Taman dosta da mu se digne ona stvar i ode u Crvenu Zvezdu :razz:
  • deda
    27.2k
    Inače volim pratiti mlade kategorije jer prije svega mogu testirati svoje znanje i moć procjene razvoja nečijeg talenta. No, ovi odlasci me totalno obeshrabruju i reći ću iskreno, ja bih svima noge lomio gdje god ih sretnemo. Ali doslovno. Ono štto me još više brine, to je puno važnija i veća stvar, a vezana je direktno uz opstanak kluba. A to je održivost našeg modela funkcioniranja kluba. Ukoliko mi nismo u mogućnosti zadržati ovakve talente, bojim se da je budućnost loša, tj. paradigma funkcioniranja se mora iz temelja mijenjati.
  • 000
    941
    Gledam to sa pozitivne strane. Vise me nista ne moze iznenaditi sto se toga tice.
    Vjerujem da klinci imaju odlicne uvjete za napredak u Dinamu, ali postoje stvari na koje se jednostavno ne moze utjecati.
  • xavier
    11.1k
    Previše to uzimaš srcu. Trebaju li onda ostali klubovi "lomiti noge" igračima koji su kao klinci došli u Dinamo umjesto da ostanu u matičnim klubovima i donesu im novac od transfera? Treba li se Barca pobrinuti da netko "slomi noge" Olmu?

    Ili je u redu kad igrači napuštaju matične klubove da bi došli u Dinamo, a obrnuto nije?
  • deda
    27.2k
    Znam. Ako je istina ovo što piše u SN, ne da mu treba slomiti noge, nego nešto malo više. A i tatici.
  • xavier
    11.1k
    Što piše? Ne vidim članak na internetu.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Kaj je bilo s Hasićem? Ima nešto novo?
  • 000
    941
    Malo duži, ali prži:

    rRjvVL.gif

    Marko Gjira!
  • deda
    27.2k
    5 komada je naslagao. Baš ala Maradona, samo je falilo da zabije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.