I asistencija je super, steta bi bilo da je propala prilika.

SN 30.10.2018

*preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • Eduardo
    17.2k
    Nikako da izađemo na kraj s Tovarima ove sezone. Nismo upisali pobjedu niti u jednom uzrastu, čak je i prva momčad odigrala loše s njima. Uspjeli su nas uvući u njihov ritam :yum:
  • 000
    941
    Generacije U13, U11 i U10 uspješno su odradile turnir u Staroj Pazovi

Tri mlade generacije Dinama upisale su prošli vikend dobar rezultat na Dukakis Soccer kupu u Staroj Pazovi. Sve su tri osvojile medalju.

Dinamo U-10 pod vodstvom Danijela Erbežnika osvojio je prvo mjesto svladavši Crvenu zvezdu i Partizan u finalu. Za Dinamo su nastupali: Patrik Bosek, Jan Cindrić, Ivan Kolar, Deen Okanović, Josip Jozić, Lovro Vrban, Nikola Tomkić, Ivan Paunović, Hrvoje Butina, Leonardo Kosovec, Marko Capan, Karlo Zirdum, Dino Delkić i Antonio Palić.

U-11 generacija pod vodstvom trenera Tomislava Mikulića također je osvojila prvo mjesto! U četvrtfinalu je Dinamo razbio Zvezdu s 3:0, golovima Markulina, Delića i Horvata. U polufinalu su svladali Maribor s 2:1, a u finalu ponovno Zvezdu, s 2:0. Za ovu generaciju nastupali su: Stipe Duvnjak, Adriano Nenadić, Dario Jakovac, Luka Kadić, Dino Škojc, Patrik Horvat, Ivano Nevjestić, Lovro Nežić, Roko Markulin, Marin Delić, Tomislav Hajduk, Martin Fabijanić, Lucas Janjuz, Karlo Pajsar i Krešimir Radoš.

Dinamova U-13 generacija pod vodstvom trenera Bernarda Šolića osvojila je treće mjesto. Nakon dvije pobjede protiv Rijeke (1:0) i Krškog (2:0) te neriješenog s Vojvodinom (0:0) kao prvoplasirana momčad skupine mlađi pioniri II nastavili su natjecanje te nakon još dvije pobjede (Vojvodina 4:0 i Rudar 1:0) plasirala u polufinale. U utakmici za treće mjesto plavi su svladali Lokomotivu.

Za plave su nastupali: Patrik Strnić, Petar Raguž, Patrik Horvat, Ante Matić, Luka Šimunac, Tomislav Ladan, Lukas Zahora, Antonio Čačić, Tin Miljak, Marko Palvak, Ante Rožić, Borna Cik, Tin Božurić, Leon Ivančić, Sandi Zulić, Juraj Hren, Toni Matić i David Omazić.
  • deda
    27.5k
    Naši klinci stvarno u Ligi prvaka nastupaju sutra ujutro u 6.00h u Astani. Držim im fige
  • Eduardo
    17.2k
    Koliko je to po njihovom?
  • Infinity
    15.2k
    Po njihovom 11.00

Igrao sam u ta doba. Ne znas jesil dos'o il pos'o, pogotovo nedjeljom nakon burne subote. Mislim da ce Dinamo dobro najebat s tim terminom. Nula ce bit ko kuca velika. Djeca ce jos uvijek biti prilagodjena na nasu zonu, a i ako su otisli ranije mogu se prilagodit maksimalno da djeluju kao da je 8.00, al vjerujem da ce biti u fazonu 6.00. Ovi su to mozda cak i namjerno napravili. To nije zdravo nikako.
  • deda
    27.5k
    Otišli su u ponedjeljak, da li je to dovoljno vidjet ćemo za par sati.
  • xavier
    11.1k
    Astana vodi 1:0 na poluvremenu. Zabili gol u '44 minuti, a Dinamo igra od '34 s igračem manje.
  • LovroZG
    1.3k
    1:1 na kraju. Šipoš zabio za nas. Dobar rezultat za takvo mučenje.
  • deda
    27.5k
    Apsolutno. Sa igračem manje ovakav rezultat je čak bih rekao senzacija.
  • 000
    941
    Užasan termin. Svaka čast klincima. Pošteno im uzvratiti za ovo doma.

Samketu bi odgovarao termin, sa šanka na posao (kad je već veliki intervju sa njim u SN)

Edit. U 2. kolu Lige prvaka mladih Dinamo je u prvoj utakmici u Kazahstanu remizirao 1:1 s Astanom i ima obećavajući rezultat uoči uzvrata.

Igralo u 6 sati ujutro po hrvatskom vremenu! Po lokalnom je bilo 11.

Utakmicu je usmjerio crveni karton lijevog beka plavih Petra Mikulića već u 34. minuti. On je u dvije minute dobio dva žuta kartona!

S igračem manje Dinamo je tako igrao dvije trećine utakmice.

Astana je povela golom Prokopenka u 45. minuti, no veliki gol u gostima zabio je zlatni džoker Leon Šipuš u 87.

Igralo se na nula Celzijevih stupnjeva , na umjetnoj travi, na istom stadionu na kojem je prva momčad Dinama u 3. pretkolu Lige prvaka izbacila Astanu.

A plavi su igrali bez ozlijeđenog prvoga golmana Dinka Horkaša .

Za Dinamo su igrali: Josipović - Radonja, Šutalo, Franjić, Mikulić - Julardžija (od 37. Hrvoj), Gjira, Pavlak (od 88. Radić) - Ćuže, Baturina (od 65. Šipuš), Marin. Trener Igor Jovićević