• Orc123
    5.2k
    Petko je danas bio najbolji na terenu, on jednostavno moze igrat u bilo kojem klubu svijeta i samo radi sebe samoga nije ispunio taj sav potencijal. Tanka je granica između ludosti i genijalnosti. Neka nama Petko u Dinamu do mirovine! Legenda kluba!
  • emilperska
    3.2k
    Ovo je njihov kraj..
    Uzivam u ovom..
    Kao zadnje scene u Gospodaru prstena..
    Striče Ivane, mi cemo pobjediti..
  • Sunja86
    1k
    Bravo svi od igrača do navijača, sretan povratak kući svim našim navijačima.
    Prvo poluvrijeme savršeno, drugo lošije, al sve se to zanemari, bitne su ove dvije pobjede dole kod ovih podivljalih jugoslavena.
    RPG svaka mu čast, odlično pojačanje za budućnost, i ostalim igračima koji su bilu na dobrom nivou pogotovo prvo poluvrijeme.

    Samo bih još izdvojio Maura Perkovića po meni je odlično danas odigrao na stoperu, dosta iskakanja prema naprijed i presječenih lopti, par puta jako fino iznosi loptu iz zadnje linije,jako dobar nastup.
  • Dzgšb
    280
    Jesu naši pošli doma?
  • Dzgšb
    280
    Heroji
  • don
    1.9k
    Jesmo :strong:
  • emilperska
    3.2k
    Zamisljam te scene u visokoj politici dns..
    Moraju ih namlatit jer mi smo jadransko bengalski tigar cija ekonomija pociva na rentanju apartmana i prodaji palacinki u sigurnoj drzavi s umiljatom stranom radnom snagom, a ovi ruse imidz tog..
    A opet, zajedno sa menadzerskim vozdom doveli su im malog judu, polomljenog IPa, obecali naslov, LP..
    A izbori za 14 dana..

    KAKO TO?
  • Dzgšb
    280
    Bogu hvala da živi i zdravi izadjete iz Titograda, mislim da vam se povraća od stadiona Tito
  • serbus
    3.6k
    Znači tovari skužili da kante i muzeji ne uzvraćaju udarac.
  • M94
    515
    Policija zamolila da se ne slavi.
    Eto, da se dodatno ne razdražuje pahuljice s juga ne smije se slaviti pobjeda.
  • Teofil Kateran
    876
    Ove dvije pobjede su mi baš posebno slatke. Čak mi je ljepše ovih dvaputa po 1-0 zato što smo ih iscijedili do kraja, do zadnje minute su imali nadu da bi onda nakon ta dva sudčeva zvižduka došli u realnost i shvatili da ni ove godine nema titule, ali niti jedne. Jednostavno su luzeri, baš sam komentirao to kad Baturina nije mogao izvesti korner, a to su samo dokazali upadanjem u teren na kraju i razbijanjem po Splitu koje se vjerujem i dalje odvija, a i bude duboko u noć.
  • emilperska
    3.2k
    Mislim da su Rijecani najebali u nedjelju..
    Radi mira u drzavi, morat ce im poklonit penal, crveni, svasta nesto.
    Moze ispast dobro za nas, bolje od ocekivanja..
  • Mr Anderson
    5.4k
    Tovare smo apsolvirali s odličnim, ali nema vremena za slavlje. Treba dobiti Istru u nedjelju, neće bitì jednostavno, Tram ih je defanzivno dobro posložio. I nadati se da ti isti tovari mogu izvući X na Rujevici.
  • Praskaton
    1.8k

    Pa ne sudi im Tovaric.Nema nikakvih poklona
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.