• mali M
    3.5k
    pa kažem, ako nam je cilj mjeriti se sa najgorima i dugoročno uništit državu onda ok... Glasajmo za klaunove i dalje, cilj oporavka države neka se ostvari preko prava gej pasa lutalica i bit će to okej. S jedne strane imaš Plenkija i ekipu, ove profi političare koji su država u državi, postoje samo zbog sebe i natječu se međusobno u glupim odlukama, a s druge strane imaš egocentrične manijake koji se bore samo da je dobro njihovoj ideologiji i njihovom osobnom hedonizmu dok god su živi, za ostale ih boli šlapa. Drugo nemamo. Ako se sposobni zreli ljudi iz naroda koji imaju znanje ne žele angažirati za svoju djecu i budućnost onda idemo u smjeru koji smo sami odabrali... Meni bi političari imali prosječnu državnu plaću čisto da se imaju razloga boriti da svima bude bolje...
  • jedan u nizu
    6.1k
    Dok se tu raspravlja o programu Možemo, na izbore nam dolazi svima omiljeni Ivan Pernar sa svojom strankom.
    Maestralni um dolazi sa neka dva influensera (?) meni nepoznata i Brankom Buzovom. To vam je onaj lik "lave, ustani, zapni i kreni, cao!" ako vam je ikad uskocilo na drustvenim mrezama.

    Sad mozda znate kome cete dati svoj glas :lol:

    P.s. Boze me sacuvaj ....
  • mali M
    3.5k
    Ja od svojeg odustati neću. Glasam uvijek za MORALNU osobu sa čim sličnijim razmišljanjima mojim. Ako je moralna sve ostalo će bit posloženo.
  • PlavacZRima
    268
    Demokracija je loš oblik vladavine jer debili imaju pravo glasa a broj debila se povećava svakim danom u Hrvatskoj. Ekipa vidi 1 od X točaka neke stranke/koalicije koja im se sviđa i na temelju te 1 pretpostavi da je i ostalih X-1 dobro,ni ne potrude se uzet 5 min svog života da vide program ljudi za koje će dat glas i potencijalno vodit državu sljedeće 4 godine. I onda se svi čude kaj sabor izgleda ko kokošinjac (u ono malo sjednica kaj se ekipa uopće udostoji doći na posao za koji su dobro plačeni)
  • xavier
    11.1k
    Demokracija je loš oblik vladavine jer debili imaju pravo glasaPlavacZRima

    Ok, a koja je po tebi alternativa?
  • Praskaton
    1.8k
    Što uopce znači program stranke kad se nijedna stranka ne drži napisanog?
    Nebitno koliko loš ili dobar program bio
  • kibic
    1k
    Trebamo dat radnom puku rukovodstvo i preraspodjel.... a, ne ček, bilo je tak nekaj slično više puta kod nas, ne?

    Moral sam ovaj Možemo program pretražit po netu. Fakat sam mislil da je neki meme. Gospode nam pomozi. Ljudi bu glasali za taj trust mozgova i poslije bumo se čudili kak nam u društvo ulaze pojmovi ko odrast.
  • Captain America
    13.9k
    Samo meritokracija, gospodo.
  • PlavacZRima
    268
    Dal postoji savršena alternativa, vjerovatno ne. Al dal bi trebalo testirat ljude za neku opću inteligenciju da bi imali pravo glasa,vjv da. Nebi bilo onda ovih leftard pizdarija.
  • Džudžan86
    242
    Ustavni sud upravo donio odluku da Milanovic kao predsjednik ne moze biti na listi SDP-a, odnosno da mora dati ostavku na mjesto predsjednika ukoliko zeli biti kandidat za premijera

    Devet sudaca je glasalo za ovu odluku, dvoje je bilo protiv

    Ukoliko se Milanovic oglusi izgledno je ponistavanje izbora
  • Jaro
    5.6k
    Ustavni sud upravo donio odluku da Milanovic kao predsjednik ne moze biti na listi SDP-a, odnosno da mora dati ostavku na mjesto predsjednika ukoliko zeli biti kandidat za premijeraDžudžan86

    Ne potpuno, ne smije se "reklamirati" kao kandidat za premijera, ne smije sudjelovati u kampanji i mora se maknuti s izborne liste, ALI:

    Nakon izbora Milanović može biti mandatar.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Tak je, ima rezervnu opciju, ak se neće inatiti sad protiv ove odluke suda koji je nazvao HDZ-ovim. Čak je i Sanja Barić, ljevičarka, dio te zavjere protiv njega.

    On je uvjeren da će sastavljati Vladu i sve si je fino složio u glavu, konstituira se Sabor, izabere se predsjednik Sabora koji je onda vd predsjednika nakon što Zoki da ostavku i onda taj vd njemu daje mandat jer eto bit će sve tak jasno i čisto. Nema neke druge opcije kod njega, on želi na vlast pošto poto i kojim god metodama.
  • Kruno
    164
    Ocekivano od uastvnih sudaca hdzovaca.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ocekivano od uastvnih sudaca hdzovaca.Kruno

    Ovo je očekivano jer je situacija jasna kao dan, a ne zato kaj su suci HDZ-ovci
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ocekivano od uastvnih sudaca hdzovaca.Kruno

    :grin:

    Točno na ovakve Zoki i ide tj. računa na njih. Ljudi vole show, da sve gori, puca okolo.

    Institucije se grade desetljećima, a sve se može srušiti za tren. Zoki poručuje Ustav je super i sve, al jebeš Ustav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.