• Paggini
    7.2k
    Napokon smo doživjeli "Dinamo mi volimo" u sporoj varijanti i ubilo je jako, zapad jeben, svaka cast.

    Baturina iskusno odglumio ozljedu da ne mora na okupljanje.
  • ShanKu
    364
    Jebote kaj ima komentara od 17:10...
  • Facke
    2k
    Vec vidim vezni red protiv Hajduka
    Bulat
    Misic-Ademi
  • rioda
    2.6k
    Baturina?
    Znam koliko i vi. Nešto ga je zgrčilo, zapecnulo. Mora se javiti u reprezentaciju, ali napravit ćemo sve preglede. To bi bio velik udarac za nas, osobito jer je u zadnje vrijeme u dobroj formi.

    Kaže prof. Jakirović
  • San Lorenzo
    11.7k
    Navijanje danas topčina, držim fige da se Kranjča sredi što prije jer će se protivnike lomit već u tunelu. :fire:
  • Jurki
    8.8k
    Jebo ja sebe.. ako ovaj nas nogomet zasluzuje naslov prvaka.
    Za trenera nema sanse da izvuce ovo.. jedino da igraci se dogovore između sebe pa izvuku ovu sezonu. Al prema govoru tijela igraca danas.. tesko, jako tesko.
    Nek nam bu dragi Bog na pomoci.
  • sanjinlego
    2k
    Prve prognoze 15 dana pauze. Baturina u godinu dana nije imao možda 10 dana odmora. Jednostavno dobro je do sada i gazio. Čak je igrao i ozljeđen, bolestan.
  • hardek
    1.5k
    Zadnji put smo na Poljud išli sa ozljeđenim Petkovićem koji je morao izaći nakon 40 min, a sada ćemo izgleda bez Baturine. Em smo ostali bez najboljeg ofenzivca ove polusezone, em je Jakir time dobiva još jedan alibi za eventualan loš rezultat/lošu igru
  • Neron53
    303
    Pozdrav svim "suborcima" sa Zapada....mislim da smo danas fino odradili svoje navijacke dionice :)
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    jesi bio na tekmi? Navijanje zadnjih 15 min super ukomponirano sa zapadom. Cijelu tekmu navijanje i atmosfera za kurac, najlosija izvedba cijelu sezonu, nije ni cudno s obzirom na sramotu u grckoj
  • Paggini
    7.2k
    Cijelu tekmu navijanje i atmosfera za kurac, najlosija izvedba cijelu sezonu,Gražvydas Mikulėnas

    I kranjča protiv lokse je bila jako loša. Danas je bila kurčina prvo poluvrijeme, došlo mi da krenem šamare dijeliti, ali drugo je bilo ok.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Atmosfera odlična na zapadu, navijanje u suradnji s istokom, top. Podrška ekipi kakva treba biti od svih.
    A ne drkat cijelu utakmicu po mobitelu i plakat što neće smijeniti trenera jer smo uvjerljivo dobili.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Mislim da je od cca 55 minute postalo baš dobro i dizalo se do samog kraja.
    Prvo poluvrijeme osrednje, ali tu i igra same momčadi ima svoju ulogu.
  • bongo
    674


    Po čemu je ovo bilo top navijanje? Osim perioda sa zapadom u drugom poluvremenu jako slabo
  • emilperska
    3.2k
    Nama sa zapada, je bilo 2.pol top. Kao neki Gradanski 40ih ili istok pod Kuzeom i Bjelicom, jako jako dobro. Druga je stvar sto mozda istok za sebe ima visoke kriterije.
    Btw u jednom trenutku kad je agent Medugorja uveo Kulena, djelovalo je kao da se usrao ekipe na zapadu i radio zamjene koje oni traze :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.