• hardek
    1.4k
    Prije bi rekao da će odmorit jednog od Mišić/Sučić nego Baturinu. Također Maxa bi trebalo odmorit jer je već za Paok bio upitan pa je igrao. Rpg,Živković,Ademi,Vidović,Brodić će biti unutra po meni
  • Sajla
    3.5k
    ne podcjenjujem Belupo, ali nije to RijekaMarley

    zadnji put kad su igrali Rijeka - Slaven Belupo bilo je 2:4 pa... ;)
  • Marley
    843
    a i to sto kazes :lol:
    Nema vise generaliziranja sto se nijednog kluba tice, koja su to vremena dosla, mozda jedino Rudes haha
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ne treba podcjenjivati Belupa, nije to Rudeš ili ova Gorica u raspadanju. Belupo je namučio Lokomotivu prošlo kolo, klasična su HNL ekipa tipa Istre sa par solidnih igrača u veznom redu. Ljudi su vjerojatno od Belupovih utakmica pogledali samo Hajduk-Belupo 4-0 pa misle da je to realan prikaz te ekipe. Neće im igrati Mioč zbog kartona i to je dobra stvar ali ne vjerujem u laganu pobjedu Dinama. Bit će tu borbe.
  • Nolifer
    6.6k
    Danas je dan za povijest. Nije to obična tekma danas... Pressing od prve minute na sve strane...

    Mumija i Belupo danas moraju pasti! :strong:

    " U jutro nedeljno kad sunce nama svrati
    zagrebačke krovove i Savu pozlati
    otac sina za ruku uhvati
    sine, ovaj dan ćeš dugo pamtiti "


  • obelix
    83
    Od Belupa 2005. i mislim poraza 1:3 koji nas je bacio u ligu za ostanak pa do današnje tekme, moguće povijesne...
  • rob ljubavi
    774
    Svi na tekmu !!!
  • Dudu 9
    151
    Nikada nisam mislio da ću biti ovako nabrijan na tekmu protiv Belupa.:lol:

    Nadam se da su dečki svjesni povijesnog trenutka u kojem se nalaze i da će letjeti terenom.
  • KlasicZg
    515
    Lagani hendikep 4:0
  • Praskaton
    1.8k
    Nadam se da su dečki svjesni povijesnog trenutka u kojem se nalaze i da će letjeti terenom.Dudu 9

    Mi to gledamo romanticarskim ocima sumnjam da i oni tako.Nek samo nižu pobjede bit ce dosta
  • Dudu 9
    151

    Ne moraju niti gledati romantičarskim očima. Dovoljno je da osjećaju odgovornost prema navijačima.

    A i ne znam kojeg to sportaša ne motivira pozitivna atmosfera sa tribina.
  • Praskaton
    1.8k

    Ma slažem se al i do sada su valjda osjecali odgovornost prema navijačima bez obzira tko im je "šef".

    Naravno napokon zdrava atmosfera u klubu bi trebala bit motivirajuća za sve
  • ShanKu
    352
    jel dolaze Podravske Štuke? :wink:
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Sastav GNK Dinamo Zagreb:
    Nevistic
    Pierre Gabriel-Theophile-Zivkovic-Perkovic
    Misic-Halilovic
    Keneko-Brodic-Vidovic
    Kuelnovic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.