• nemapredaje
    1.9k


    Perkoviću je također potreban odmor, samo ne znam jel Ogiwara spreman
  • hardek
    1.4k
    Neva-Mauro-KTC-Živković-RPG-Sučić/Mišić-Ademi-Baturina-Vidović-Kaneko/Špikić-Brodić.

    Ja bi osobno volio Tibora umjesto Ademija al nema šanse da se to desi. Baš fale Bulat i Ogiwara za rotaciju.

    U slučaju dobrog rezultata što prije izvaditi KTCa, Baturinu, Sučića/Mišića i Perkovića.
  • Praskaton
    1.8k
    Jos jedan test za Jakira da vidimo.Ocekujem istu postavu kao protiv Gorice u kupu jedina zamjena nadam se Ogiwara za Perkovica(od neke bezvezne ozlijede koja je prognozirana na par dana,evo vec skoro mjesec da ne igra).
    Sve osim toga je kukavicki.Nek pokaze da vjeruje u momke s klupe kao sto je to rekao nakon pobjede u kupu.

    Bit ce ovo teska utakmica kao i svaka u hnl-u,s prvom drugom ili trecom postavom svejedno.
  • Kepec
    4.6k
    Zamrla tema, koliko god je prvenstvo u fokusu i nikada nisam mislio da će neka nebitna utakmica s nebitnim Slavenom postati jako bitna, mislim da je trenutno veliki fokus na sutrašnjih 12 sati prije svega.
    Dinamovci obavite jutarnju kavu, otiđite na misu, odradite ranom zorom možda neku treću stvar, u 11 budite pred Zapadom. Konačno je došao taj dan. Konačno je odjebao narkoman. Konačno je to novi Dinamov rođendan, proslavimo ga na pravi način.
    Koja god brojka bude sutra neće nas biti dosta za pokazatelj borbe unazad svih ovih godina, bilo nas 100, 1000 ili 10 000. Svejedno će se dat do znanja onima koji u Dinamu vide samo profit, a možda jednoga dana shvate koliko je lijepo biti istinski Dinamovac i koliko je bogatija ljubav prema klubu od zelenih papirića.

    Oni žele da izdamo sebe, ideale cijene novcima.
    Oni žele da prodamo tebe, ne prodaje se Svetinja.
    Ali svanuti će nova zora, doći će i vama kraj.
    A mi ćemo i dalje biti snaga sa sjevera!
  • ZGWest
    543
    Kombinirao bi Brodica i Kuleta od prve. Zasluzili su.
  • Blueshadow86
    936
    Išao bi s istim sastavom kao protiv Gorice u kupu. Možda bi jedino Nevistića stavio umjesto Zagorca.
    Jako fale Ogiwara i Bulat da bi se konačno odmorilo Perkovića na lijevom beku i Sučića u sredini, al šta je, tu je.
  • Omerta
    59
    Nema tu odmaranja, koliko su placeni imaju pisat krv i ginit po terenu.
  • Sportskifanatik
    360
    Neva
    Gabrijel-Bernaeuer-Sutalo-CVETKO
    Bulat-Halilovic-VRBANCIC
    Kaneko-Kulenovic-Vidović

    Trebamo na ovakvim tekmama forsirati nasu mladost zato su velikim slovima napisana,nasa budučnost kluba.
    Slaven po mene ovog trenutka ispred rudes, laganih 4 0 po meni
  • plavac173
    2.6k
    Daj kakav Cvetko i Vrbancic od prve... Ne zbog njihove kvalitete vec samim tim jer su i kupu tek usli s klupe, a ne bi ni to da nije bio povoljan rezultat..

    Sastav ce vjerovatno bit slican kao protiv PAOKA uz par zamjena i to je to.. U hnlu smo idalje 3. i svaka ekipa se muci sa svakom i nema potrebe za nekim vecim promjenama.
  • kajsitilud
    201
    majke ti ko da 10 bodova prednosti imamo, a ne da smo 3. :lol:
  • Sportskifanatik
    360
    gledam ovaj slaven i za mene je u rangu Rudeša zato kazem ovaj sastav.
    Sa prvom momčadi se mučimo u prvenstvu valjda nema motivacije kada je slabiji protivnik
  • Marley
    843
    Stvar je u tome sto se ta "rezervna momcad" pokazala puno vise motivirana, kad su u pitanju domace utakmice, za razliku od glavnih igraca (cast iznimkama).
    Zato mislim da bi oni to i bolje odradili trenutno. I opet kazem, ne podcjenjujem Belupo, ali nije to Rijeka. I valjda se moze ukazati malo povjerenja ovim deckima koji ce dat sve od sebe.

    Ok, ne kompletna momcad. U obrani svakako moraju biti neki od pouzdanih, ali ovo ostalo mislim da se moze kombinirati. I Kule i Brodic od prve obavezno.
  • kajsitilud
    201
    sve okej. Razumijem kaj ocete rec oboje, al tak se ne osvaja prvenstvo jer si jednu tekmu u kupu protiv lose gorice pobjedio. Ovdje se rade minimalne rotacije da odmoris par igraca, a udu najbolje moguce zamjene.

    Sve me strah kakve bi tek onda uvrede isle prema Jakiru, ukljucujuci i moje uvrede :rofl:
  • Ivdzo11
    2.9k
    Bit će 4-5 promjena, Petković neće igrati zbog žutih kartona, Bulata i Ogiware još sutra nema, počeli su s treninzima, nadam se da njih dvojica biti na dispoziciji za četvrtak, iako je to optimistično. Vidjet ćemo kako će se osjećati nakon treninga."

    Sve ide po planu s ozlijeđenim igračima. Stojković i Rog rade treninge s momčadi, većinom su džokeri, nema sučeljavanja, jer moramo izbjegavati kontakt. Nadamo se da će biti u punom treningu nakon ovog mjeseca, ne želimo žuriti da se ne bi dogodilo neko veće zlo", zaključio je Jakirović.

    A koje bismo promjene mogli vidjeti u momčadi u nedjelju? Osim Petkovića, mogli bi na klupu i Hoxha, Mišić, Theophile, možda i Ristovski. A nije isključeno da ćemo u prvih 11 opet vidjeti dvojac Brodić-Kulenović, koji je odlično surađivao u onoj 4-0 pobjedi nad Goricom u Kupu. Vidjet ćemo u nedjelju što sprema Jakirović.
  • Marcinko
    324
    4,5 promjene najavio Jakir. Petko, Rile, Baturina još Hoxha Špika ovako kad bi na prvu pogađao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.