• Paggini
    7.2k
    Smiješna situacija jučer na zapadu. Neki mali ispred mene, možda 10 godina, sve normalno za zapad, sjedi i malo komentira s frendom ovo, ono. Ali kad je počelo "Nek živi ljubav..." mali se dignuo i počeo urlat sa sjeverom, zvučao je kao da je mutirao glas samo za tu pjesmu hahah. I onda zapljeskao i u miru pogledao ostatak tekme. Legenda mala.

    Inače, jučer ogroman broj klinaca sam vidio, što oko stadiona, što na stadionu - lijepo je to.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Naš problem je sto je nama Špikic najbolji od svih krilaNavijač Dinama

    Napravili smo puni krug :rofl: :groan:
  • Nino Bule
    11.6k
    U prici o lijevom krilu se najvise veselim uskorom povratku stojkovica, s obzirom na formu hoxhe i vidovica mogo bi mali jako brzo u prvu postavu
  • reziser
    6.4k
    jučer ogroman broj klinaca sam vidio,Paggini

    i ne samo klinaca, nego i ljepšeg spola!
  • hardek
    1.5k
    Nadam se da je Vidović starta protiv Belupa. Iako ni on nije bio dobar jučer, barem nije s loptom na vi. Vidović barem na malom prostoru može napravit neku fintu i stvorit si poziciju za udarac kao što je imao jučer jednu situaciju. Arber je "one trick pony" sa onom biciklom i izbačajem na lijevu nogu.
  • rioda
    2.6k
    Hohxa mi izgleda kao da mu fali samopouzdanja. Jučer je na početku promašio loptu u onoj šansi odmah na početku i potonuo. Dam se kladiti da bi takvu šansu u Belupu zakucao u rašlje
  • Peškaman
    2.6k
    Hoxhi je vidno potreban jedan gol da mu skine pritisak,bar ja to tako vidim.
    A kad ga zabije, imam osjećaj da će se popet na ogradu Boysa u vidu proslave :rofl:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ima li negdje sažetak?
  • Orc123
    5.2k
    Kaneko je u malo vise od pola godine bio 2 puta igrac mjeseca a mislim da Spikic u 4 sezone skoro, nikad nije ni bio igrac mjeseca....ta teza da nam je Spika najbolje krilo ti nikako ne drzi vodu jer ovakav Kaneko koji je totalno van forme nije po nicem slabiji igrac od Spikica koji je kakti sad u nekoj formi! Tako da mislim da dalje nije potrebno objasnjavati. Vratiti Kaneka u formu s jeseni je obaveza cijeloga strucnog stozera i njega samoga jer takvog igraca ne mozemo na ljeto kupiti ni za 3milje eura a kamoli za milju!
  • miro
    3.2k
    U ozbiljnoj euro tekmi je Špika puno zahvalniji igrač, puuno
  • Orc123
    5.2k
    eto Betis je neozbiljna europska utakmica....
  • Bosskovitz
    7.6k
    Nadam se da je Vidović starta protiv Belupa. Iako ni on nije bio dobar jučer, barem nije s loptom na vi. Vidović barem na malom prostoru može napravit neku fintu i stvorit si poziciju za udarac kao što je imao jučer jednu situaciju.hardek

    Mislim da je Vidović prekrižen, a ako nije - bit će uskoro. Nije loš igrač, ali cijena koju bismo za njega na ljeto trebali platiti je puno prevelika u odnosu na ono što on pokazuje, a do onda će u ritmu utakmica biti i Stojković i Rog koji nisu lošiji igrači, dapače.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Mislim da je Vidović prekrižen, a ako nije - bit će uskoro. Nije loš igrač, ali cijena koju bismo za njega na ljeto trebali platiti je puno prevelika u odnosu na ono što on pokazuje, a do onda će u ritmu utakmica biti i Stojković i Rog koji nisu lošiji igrači, dapače.Bosskovitz

    od kud se zna kolika je cijena koju treba platiti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.