• NitkoBitan
    12.1k
    Ako nas Betis napadne, mogli bi stradati na Maksimirurioda

    A mogli bismo i mi nastradat :grimace:

    Oni ce definitivno puno ozbiljnije i konkretnije uc u ovu utakmicu nego tamo, a i vjerujem sa nekoliko prvotimaca vise.
  • wolfgang14
    1.1k
    Trener Betisa: Od prve minute ćemo napasti Dinamo

    https://www.index.hr/sport/clanak/trener-betisa-od-prve-minute-cemo-napasti-dinamo/2539857.aspx

    evo ispunila vam se želja :sweat:
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Diskusija oko ulaznica se bila povela i na temi ulaznica pa me baš iskreno zanima, koliko bi ljudi htjeli da je cijena ulaznice? Prosječna cijena karte za sve tribine je 140 kn, 18 €. Radi se o knockout fazi europskog nogometnog natjecanja, a igra se protiv trenutno šestoplasirane momčadi španjolske lige.

    Slovan iz Bratislave prodaje karte za njihov "Zapad" odmah ispod VIP zona za 65 €, njihov "Istok" po 35 € a njihova navijačka tribina po 25 €. Bodo-Glimt prodaje ulaznice protiv Ajaxa od 17 do 50 €, ovisno o tribini. Govorim o istom natjecanju, o Konferencijskoj ligi.

    Već sam na drugoj temi napisao pa ću ponoviti, kruh trenutno košta 2,5 €, pivu ne možete popiti ispod 3 € a da nije Ožujsko, cigarete su ljudima po 5 €, Hrvatska je u europskom vrhu po inflaciji i rastu cijena, ne znam koliko bi ljudi htjeli da im budu karte za knockout fazu Konferencijske lige.

    Klub se dosta sramotio sa cijenama od kune i 10 kn, davao kupone u Sportskim novostima i molio ljude da mu dođu na stadion, godinama je degradirao imidž kluba kroz godine bojkota niskim cijenama karata za europske utakmice kako bi dovukli bilo koga na stadion i sad se to vraća na način da su naučili ljude na jeftine karte.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Je.. ide Petko jucer u kontru i ne puca.. doduse, da je zabio vjerojatno bi ponistili zbog penala Varazdinu :lol:
    Tko ce zavrsit kontru? Spikic koji ne puca 3 metra pred golom? Daj Boze 0:0 i zdravo..
  • Mlađi referent
    10.5k
    Nadam se da nije, a bojim se da je Jakirov plan sjest u krilo Nevistiću i čekat neku kontru.
    Nismo ekipa koja se kontinuirano 90 minuta može branit, a gol iz kontre nismo zabili od Chelseaja valjda.

    Trebamo maksimalno moguće pokušat igrat, uzeti loptu, braniti se kroz posjed koliko god će to biti moguće i sistematizirano napadati.
  • Paggini
    6.5k


    Potpis.

    Nitko za kog znam da ide redovito na tekme godinama, ako ne i desetljećima nije nikad spomenuo cijenu karata, što je isto zanimljivo...
  • javolimtebejako
    657
    TABLICA-1-2-PRETKOLO-UECL2.jpg

    evo jos jedna usporedba za one kojima je skupo
  • NitkoBitan
    12.1k
    Nek na Maksimiru izvedu performans duginih boja (trakice i slicno), bio bi to veci motiv od Jarnija.
  • Nolifer
    6.6k
    To je najskuplja tribina na stadionu, NAJSKUPLJA. Razlika izmedu klupske cijene i tvoje je max. 2 pive. Kome je puno moze birat druge tribine.Efes Pilsen

    Nejdem prvi put na stadion.. Tako da znam kakvi su uvjeti i što mogu očekivati. Ali gle, nemamo svi jednaku platnenu moć da nam je sasvim svejedno, tak da ako već idem, idem da najbolji mogući pogled sa zapada dolje, a ne da vidim neke mrvice ili da uopće ne vidim tekmu. Sjever dole je pristojna cijena, to ništa nisam napisao. Ali ako idem sa nekim koji nejde na sjever, onda ništa drugo ne preostaje nego zapad dolje, a zapad gore nije nam opcija.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    To je doslovno jedina utakmica ovaj mjesec s cijenom od 30 eura. Jedina. Platezna moc odreduje na koju tribinu ides, onda je i loza preskupa jer mi je odande pogled bolji i komfor je do jaja, al dam samo 30 eura. Snizite cijene loze.
  • Nolifer
    6.6k
    Ne volim bahatost i ložu, samo sam realan.
  • NitkoBitan
    12.1k
    tak da ako već idem, idem da najbolji mogući pogled sa zapada doljeNolifer

    Kaj nisi ti ex. bbbjura. Kuis ono bbb sjever 15 eura.

    Sad sam vidio i ostatak komentara. Pa dovedi frenda na sjever, nece mu dlaka s glave past a mozda mu se svidi.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    kako si realan ako trazis da najbolji pogled bude jeftin u rangu ostatka stadiona za drugi krug europskog natjecanja? Kako? Kako je realno trazit jos jeftinije kad imamo najjeftinije karte od svih klubova u ovoj fazi?
  • Nolifer
    6.6k


    A tko si ti?

    Rugaš se članovima foruma? Oš ban neki popit, kuiš?



    Gle sigurno nisam jedini koji tako misli. Uvjeren sam da gro ekipe zbog visokih cijena neće ići. Ali dobro si primjetio, drugi imaju stadion i uvjete, a mi?

    Samo sam realan i kažem kako je i mislim da je sve krivo kod nas u klubu, pa tako i ovi koji su to tako odredili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.