• bluepower86
    823
    Kad zapocinje prodaja ulaznica?
  • austrijanac
    2.7k

    Danas u 11h za članove.
    Sutra za ostale od 11h.
  • Nolifer
    6.7k
    30e zapad dole, malo skupa igra. Ne dolazi nam Real Madrid, 25 ili 20 e bi bilo pristojnije... Al jbg
  • Efes Pilsen
    6.9k
    To je najskuplja tribina na stadionu, NAJSKUPLJA. Razlika izmedu klupske cijene i tvoje je max. 2 pive. Kome je puno moze birat druge tribine.
  • SjevernaStrana
    808
    cijene su i vise neg ok... sjever dolje 15€?? ballkani 10, astana 10....zavrsnica europskog natjecanja protiv seste ekipe spanjolske... kao sto je netko negdje napisao jucer uvreda za ljude s godisnjom...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Osobno mi je svejedno jer imam godišnju, ali mišljenja sam da su malo pretjerali s cijenama. Mogli su ipak više sluha pokazati.
  • Olmic
    2.7k
    Prvi put sam odigrao kontra Dinama, ne vjerujem 1% u prolaz
  • Kepec
    4.8k
    Htio bi da klub jednom karte stavi po 50-70€ pa da ljudi vide kaj je malo skuplje i da ovih 30€ za zapad uopće nije tako strašno.
  • wolfgang14
    1.1k
    Prvi put sam odigrao kontra Dinama, ne vjerujem 1% u prolazOlmic

    Ni prvu utakmicu većina ovdje nije vjerovala pa smo ih pobjedili. Neki od vas kao da su jučer tek počeli pratit dinamo. Mi možemo odigrat najgoru utakmicu života i onda sljedeću odigrat na visokom nivou. Ne znam čemu ovaj pesimizam. Ja se nimalo nebi čudio da prođemo betis i pobjedimo Rijeku.

    Tako smo i jedva rudeš probili u 70. minuti za 1:0 pa su neki pisali da nećemo ballkani dobit i da ispadamo iz europe. Nakraju ih maznuli 3:0. Opustite se, dinamo je ko hrvatska repka, mučit ćemo se s latvijom i walesom, ali zato ćemo maznut engleze
  • M94
    515
    Ne bi rekao da se Dinama nesto puno pita, naravno, ako obrambeno i odgovorno odigramo kao tamo ima se sanse, ali morat ce se zabit bar jedan gol, jer sumnjam da Betis nece. Napadacki se mora bolje odigrati nego tamo. Ne znam njihove ambicije s ovim natjecanjem, al opcenito mrzim ta opustena izdanja klubova u nizem natjecanju, kao da su kvalitete Citya i Reala pa im je ispod casti.

    Srce kaze Dinamo, ali glava kaze Betis.
    Njusim produzetke.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Guglajte cijene karata ostalih klubova u natjecanju pa javite ako ste nasli sta jeftinije..
  • Laugreano
    1.3k
    Zar ga volis na domacim samo, i u cetvrtak doma igramo.
  • scooniepenn
    1.9k

    Bravo, svaka ti čast. To čak nema nikakve veze niti s navijačkom subjektivnošću. Na Maksimiru nitko nije favorit pa to svakako nije niti Betis s golom minusa.
  • rioda
    2.6k
    Ako nas Betis napadne, mogli bi stradati na Maksimiru, bez obzira što trenutno igramo slabo. Kad nam se netko otvori, ostavlja puno više prostora prvenstveno za Baturinu, Petka, a i Kaneko bi mogao dosta profitirati jer sigurno neće biti udvojen kao u HNL-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.