• reziser
    6.5k
    IMG-20240222-191726.jpg
    Sjever gore i dolje krcat
  • Mrvica
    3.4k
    Glup gol do bola, ali još ništa nije gotovo. Nema predaje! Šteta za promašene prilike, ali dečki se ne povlače ni pred klubom kao što je Betis.
  • plavac173
    2.6k
    O kakvom vi Orsicu sad pricate boze dragi isuse..
  • drugastrana
    131
    Samo mi mozemo ovako izdominirat nekog i primit najgluplji moguci gol, samo mi!!!!!!!!!!plavac173

    Samo admini mogu ugasit ovog lika, samo adminii!!!
  • Orc123
    5.5k
    Ja bi razumio da su nas nadigrali ali mi smo u najmanju ruku ravnopravni ako ne i bolji!
  • Petar86
    611
    zabrinjavajuce je da smo mogli lagano dati 2 gola, a nismo

    Oni su ocajni mi smo do zadnje trecine terena top i opet nikako zavrsiti krstenim udarcem
  • plavac173
    2.6k
    Zbog cega ? Sta sam napiso? Jel sve okej s tvojim ocima?
    Boze sacuvaj bas.
  • Krizy
    38k
    Ja bi razumio da su nas nadigrali ali mi smo u najmanju ruku ravnopravni ako ne i bolji!Orc123

    Ovo je eliminacijska faza. Ne znači puno biti bolji, nemaš par utakmica za čupati se.
  • Sunja86
    1k
    Kaneko je dobar kad primi loptu u noge onda krene driblat ili nabacit ali ulazak u prostor i završnica slabo skroz, ona kontra gdje mu je Petković gurno loptu on kao prvo trči u širinu umjesto da ide prema njoj i sjuri se da ide završit akciju šutom.
  • dinamoharambaša
    4
    Šteta za gol, ali igramo dobro i moramo nastaviti ovako igrati i vjerujem da možemo gol zabiti.
  • Orc123
    5.5k
    tako je, i dalje smo u igri, na istom smo i mi i Betis! Da nam to netko ponudio prije mjesec dana, da ce zadnje poluvrijeme na maksimiru odlucivati o prolasku svi mi to objerucke prihvatili! Idemo zabiti gol i po mogucnosti ga ne primiti!
  • 1986-Pl
    168
    Krila su nam u kurzu
  • Mihaljević
    8.4k
    Jedno je sigurno da ova tekma ide u produžetke, jer smo tolike sreće da ćemo se fizički ubit prije Rijeke.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Mogao bi Taki uskoro postat opcija sa klupe... Kakav kraj prvog dijela sezone je imao,a sad od početka godine skoro pa ništa. Baš mi je krivo :sad: Kužim da on nije Salah ili Messi,ali nakon onih silnih asistencija i par golova prošle jeseni kao da je zaboravio igrat nogomet. Podsjeća na ona izdanja kad je još imao fazu prilagodbe i izgledao izgubljeno na terenu. Nadam se da uskoro slijedi njegov novi asist ili daj Bože gol,da nam se vrati u svoja stara izdanja :strong:
  • Krizy
    38k
    Upravo tako. Svi kritiziraju krila jer su imali tri fantastične prilike i nismo napravili ništa, a ne jer nitko ne vjeruje u prolazak :grin:
    Ajmoooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.