• Kujtim Shalla
    2.3k
    Umjesto da smo sretni i u euforiji, mi ovdje zazivao trenerom otkaz jer sam ga nakon još jedne sramote i dokaza da nije dorastao dinamu nikad neće dati. Žalosno, a mislim da bilo Ko da je trener ima više šanse da osvojimo titulu. Sa jakirom ćemo još na kraju završit i 3. Lako je moguće
  • OldSchoolZG
    138
    Naravski svi smo razočarani al ovo su očekivani rezultati jer je jos na koncu prošle sezone a i
    priprema Biščan ponavljal kaj navijen kak uprava pokušava prodati kog more i kak vekšina/večina
    želi napustiti Dinamo.Pripremu su zato bile katastrofalne. Pa nemremo prodati Oršu,Livakovića i ostale i očekivati da bumo prvaci samo tak. Tko je kriv za tu suludu rasprodaju ? Tu je je prvenstvo manje više
    izgubljeno.Do kraja prvenstva bi morali dobiti gotovo sve tekme , jer hajduku tak namještaju
    tekme da je smešno a rijeka igra dobro.
    A kaj bu tek protiv Betisa, bu to rezultat kaj vu hokeju ?
  • MarK
    260
    Ako je vadio igrače da ih čuva za Betis stvarno je klaun. Pa Betis je triput jači s njima ili bez njih isti qratz. Hnl je liga prvaka ove sezone. Znam da bi 90 posto ljudi potpisalo 2 poraza od Betisa za 2 pobjede protiv Lokse. Što se tiče kvalitete igrača u prvoj postavi nemaju što raditi Zagi i Živković. Rile, Mišić, Sučić, Hoxha, Špikić, Bulat igraju samo zato jer nema boljih. Perković je zelen da bude vođa obrane, strogo u paru s KTC. Na kraju Jakir me razočarao maksimalno. I još nešto: ovo je također i krivnja prethodnih trenera koji nisu razvijali igrače dok smo bili jaki već su čuvali svoje guzice i igrali samo sa zvijezdama pa sada nakon rasprodaje imamo kaos.
  • Svi na Sjever
    2k
    Jebemu mater, kako je moguce da loksini igraci udju napaljeniji od tebe? Kako je moguce da vise zele pobjedu, da ginu u svakom duelu vise od tebe troduplo, troduplo vise!?! Kako je moguce ako citas(a citas) portale kroz tjedan koji su nakon dugo dizali hype oko dinama, da te to dodatno ne napali? A svakako si kvalitetom bolji?!?Georg Koch

    Ovo mene danas najviše boli, a nije mi ni jasno.
  • Georg Koch
    3.9k
    Kaze Petkovic kaze:
    Dali smo svoj maksimum.

    Jebemu mater Petkovicu, jebemu mater, pa nemoj me zajebavat.
    Nemoj.
    Kakav mrtvi maksimum kralju, jos nas lozis. :fear:
  • marcio amoroso
    33.4k
    41 bod, 21 utakmica. To je 1,95 bodova po utakmici i nema šanse da bude dovoljno za titulu. Dobio je pripreme, dobio je prijelazni rok, a Dinamo je sve lošiji i lošiji. Osim ove tekme protiv Gorice koja onako usput rečeno ima sve poraze na proljeće mi igramo užasno.

    Jakirović mora ići. Ne sutra, on danas mora biti bivši.
  • Orc123
    5.7k
    Ljudi a kaj sad se moze? Mozemo samo dati podrsku igracima i nadat se najboljem! Trener nece dobiti otkaz i mozemo se slikati....realno ovo je tranzicija momcadi, puno je tu novih igraca i treba to netko ustimati! Realno, mi nemamo trenera da to ustima i gotovo....nadat se najboljem na kraju. . . Ima u momcadi kvalitete i nisu oni zaboravili igrati nogomet. Stoperski par zajedno ima 39godina....jbg...probat nekak se dokoturati do naslova i nadat da ce se momcad nekako posloziti do ljeta, ponavljam kvalitete ima definitivno i ne mozete ocekivati da ce odmah igraci zamjeniti nositelje. Trenutno najvise stekaju senatori sli ja sam siguran da pod pravim trenerom bi prodisali. Ponavljam, ajmo im biti podrska...
  • Praskaton
    2k
    Uprava kao da čeka neki pritisak medija i navijača da bi mu dali papire.Vec smo se uvjerili da ne znaju sta rade pa osluškuju sa strane.

    On sam nece otici.Shvacam da vam nije toliko stalo do dinama kao navijacima al sam siguran da vam je stalo do love.E pa nema love ako nema titule,nema titule ako ima Jakira.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Korak naprid, dva nazad…ovim tempom ne možemo bit prvaci u tom sam siguran. Jakir otkad je dosa izgleda izgubljen.
  • wolfgang14
    1.1k
    Vidi se da i Petku nije svejedno, glavu gore Petko


  • db-izbjeglica
    13.4k
    41 bod, 21 utakmica. To je 1,95 bodova po utakmicimarcio amoroso

    biščan je vodio prve tri tekme u HNL-u
    jakirović je vodio dinamo u 18 hnl utakmica i osvojio 37 bodova, što je 2,05 bodova po utakmici ili 68,5% osvojenih bodova

    ukupno je vodio dinamo u 26 ozbiljnih utakmica (HNL, europa. ne računam kup utakmice protiv niželigaša), ukupni skor mu je 15 pobjeda, 4 neodlučena, 7 poraza, 49/78 ili 62,82% osvojenih bodova. najplastičnije moguće rečeno, dinamo gubi bodove u 42,31% utakmica.

    najjači protivnik protiv kojeg je igrao je sparta prag!

    od kad je lige 10, najmanji broj bodova potreban za naslov prvaka je bio 73 ili 67,59%
    Dogodilo se u sezoni 2017/18.
  • superhik
    10.6k
    Igračima su misli negdje drugdje.
    Maštaju o izlaznim transferima, ženama, autima, ne znam o čemu...

    Nema jednostavno drugog opravdanja da u ovakvom trenutku dizanja dinamovštine u gradu ti izađeš i odigraš onako.

    Nisu tu, tj. ne žive to onako kako mi to živimo i to je to.
  • jedan u nizu
    6.7k
    ja ne znam cemu negativa ekipa.
    Vidi se napredak, pripreme su odradile svoje.
    Nakon priprema su bile teske noge, ne uigranost, izgubili smo 3-0.
    Sada stvaari polako sjedaju na mjesto i dosli smo do 2-2.

    HEEJ!!

    od 0-3 do 2-2 u manje od 20 dana.
  • rioda
    3.2k
    Bio sam nabrijan na tekmu sve do trena kad smo izašli u ovim dresovima s idiotskom bojom, već tad mi je sve prisjelo, a nakon par minuta igre mi je bilo jasno kako će tekma izgledati.

    Ne mogu razumjeti kako ekipa može izgledati tako anemično. Radije bih gledao 11 Kulenovića u igri, dečko se stvarno trudi i bori bez obzira na ograničenu kvalitetu. Da je ostatak ekipe na 80 njrgove želje i truda, dobivali bidmo sve redom lagano.

    Naravno, ne pomaže nam ni trener neznalica s nelogičnom postavkom igre, još manje logičnim zamjenama...
  • Sunja86
    1k
    I kako si ti došao do proračuna da sutrašnjim eventualnim nerješenim ishodom između tovara i Belupa nama igra samo pobjeda na poljudu? Tovari bi sa nerješenim sutra bili 2 boda ispred nas i mi imamo utakmicu manje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.