• NitkoBitan
    12.9k
    Iduci vikend derbi zagrebacke regije! Svi na Maksimir! Bit ce to prava egal borba :love:

    Mnogi su prije 5-10 godina zazivali napete utakmice i prvenstvo, zeljeno ispunjeno pa izvolte.
  • Danko
    652
    Dečki no worries, ovo je početak serije od 20 pobjeda, vidimo se u nedjelju
  • sanjinlego
    2k
    Mi poslije 70 minute nismo postojali na terenu .. nismo imali ni glavu a ni rep .. izbijanja, trčanje u prazno, pogrešni pasovi, pasivni kad’ treba napast’ prostor ili se otvoriti .. jbg.
  • Ban
    698
    Lako moguće da nam je Bernauer najbolji stoperMlađi referent

    Mislim da i je kada se zbroje svi plusevi i minusi. Čak i ona duel igra, jest da šteka i vidi se, ali stoperima nerijetko treba sezona prilagodbe na novu ligu da dostignu svoju stvarnu razinu u duelu. Nismo na treninzima pa ne znamo kako tamo izgleda, ali moja preferencija bi bila da ga se forsira i samo na račun igre s loptom. U paru sa Perkovićem koji je mali tenk.

    Stoperski par KTC - Živković je baš antinogomet.
  • Filip 91
    569
    Opet jalovo i bez ikakvih automatizma. Bolji nogomet se igrao prije Jakirovih famoznih priprema..
  • Boycie
    509
    zato su ga izvrijedjali na kraju tekme. Uvijek kriva taktika.
  • Bruh
    901
    šatro... sa ovakvom igrom gorica je x ko kuća kad se postave u bunker
  • emilperska
    3.3k

    Ova pobjeda je odgodila otkaz S.J.
    Igra je nikakva, skoro pa nikad gora. Nista novo nismo otkrili osim da je ovo najlosiji Dinamo od 2005. i sad cemo ga trpit 7 - 14 dana jer naravno da mu Tajnica nece dat otkaz nakon kakve god pobjede..
    Naravno da ne mozes navijat protiv, ali ova pobjeda dugorocno nije donijela bas nista. Slijedi dupli blok Gorice na Maksimiru koji cemo razbijat s centarsutima s 35 metara, a u 16ercu Ademi i Baturina..
  • NitkoBitan
    12.9k
    zato su mu bacili dres nazad i izvrijedjali ga na kraju tekme.Boycie

    Danas?
  • jedan u nizu
    6.4k
    Dečki no worries, ovo je početak serije od 20 pobjeda, vidimo se u nedjeljuDanko

    ovo se pisalo nakon tekme sa Rijekom doma.
    Onda se pisalo nakon tekme sa Osijekom u gostima.
    Onda se to govorilo nakon tekme sa Lokomotivom,
    Onda se to govorilo i nakon Osijeka doma.
  • Danko
    652

    Pa jednom se bude potrefilo
  • i more je plavo
    891
    Petko svojim pristupom to i zasluzuje.
    On je dokazao da kad hoce onda i moze, a zasto mu se sad neda.....nemam pojma
  • Boycie
    509
    Da, zakacil se s nekim na tribini... smirivali ga igraci.
  • Boycie
    509
    njega ne bi ni stavio da igra na ovakvom terenu.
  • Ban
    698
    Pimplanje Baturine i Vidovića u 93. minuti je za mene Dinamo. Želim trenera koji će uzeti tu snimku i od toga napraviti cijeli plan igre.

    Ne zanimaju me rakete, ne zanima me turbofolk, ne zanima me horuk, ne zanima me agonija na mišiće. Želim biti zaljubljen u nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.