• Orc123
    5.1k
    tu tu :razz:
    Odlican video i bas sam optimista po pitanju Ogija..
    Samo Dinamo!
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kak smo krenuli uskoro ćemo imati zbor za otpjevati U boj boj mač iz toka braćo.
  • Ivdzo11
    3k
    Kad bismo mogli vidjeti Ogiwaru na djelu? To se sigurno neće dogoditi u subotu kad Dinamo igra svoju drugu rovinjsku utakmicu protiv Celja (14 sati). Naime, Ogiwara je po dolasku u Zagreb dobio visoku temperaturu, danima je bio izvan pogona i još se nije priključio treninzima s momčadi, već vraća snagu po posebnom programu. Ali, valjda će prizdraviti i zaigrati u jednoj od zadnje dvije pripremne utakmice, 16.siječnja protiv Makedonije GP i 17.siječnja protiv Slaska. U svakom slučaju, svi se nadaju da će Ogiwara do 23.siječnja i dvoboja s Lokomotivom biti na raspolaganju treneru Jakiroviću.

    Spomenimo i da se radi o vrlo brzom igraču, iako još ne trenira punom snagom već je pokazao da je najbrži u svlačionici, izmjerili su mu maksimalnu brzinu od 36 km/h! Što je uistinu sjajna performansa
  • Eduardo
    17.6k
    Po ovoj objavi ispada da nije posudba, već baš transfernemapredaje

    Posudba do 20. siječnja 2025.

  • Tongo Doumbia
    2.3k
    to sam baš u sportskima pročitao, to za brzinu. Top!
  • Majki2111
    2.6k
    OK al ne pamtim u kojim varijantama smo mi dali beku da šprinta. To je sve bilo neko pimplanje i kombiniranje. I sami igrači su rekli da igramo tehnički prezahtjevan nogomet za bekove pa se mnogi ne snađu.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    zato valjda i postoji tendencija da nam momčad krene biti trkačka i radna, nadam se.

    Prodaja Bulata i selidba Ljube u vezu je jedan od koraka u tom smjeru, po mom mišljenju.
  • Droljo
    5k
    Naime, Ogiwara je po dolasku u Zagreb dobio visoku temperaturuIvdzo11
    Normalno da se prehladio kad su radili video u kratkim rukavima na minus 3 :snicker:
  • Zagi
    5.1k
    Misliš katanu?
  • DrawTube
    3k
    30.3. nadam se gledamo Ogija protiv žohara
  • by-tor
    65
    Screenshot-2024-01-12-153443.png

    Miura, Taki, Ogi... tko mi je promaknul?
  • Krizy
    36.3k
    Neki u B momčadi prije par godina, mislim da je čak bio sin predsjednika Japanskog nogometnog saveza.
  • Jurki
    8.7k
    već je pokazao da je najbrži u svlačionici, izmjerili su mu maksimalnu brzinu od 36 km/h! Što je uistinu sjajna performansaIvdzo11

    Taki je sin vjetra, a Ogiwara sin tornada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.