• Nino Bule
    11.9k
    Jure zovko ako uđe u skupstinu je poraz ovog kluba
  • Papastrumf
    10.4k

    Naravno da će ući. Pa nije bezveze došao na zadnju Skupštinu.
  • SAS1987
    13.8k
    Pa ne znam da u mom selu ima itko stariji od naseg predsjednikaIvdzo11

    Tko zna ak je tvoje selo starije od naseg predsjednika :lol:
  • Nino Bule
    11.9k
    Zaboravio sam da je on taj koji se pojavio, bas je žohar
  • Jurki
    9.4k
    Ovo je bezveze da se iz hrpe imena izvlace ljudi koji jesu ili nisu nekoj strani naklonjeni.
    Nakon izbora za skupstinu tek onda krece lobiranje za izbor predsjednika.
    Da se osvrnem na clanak iz jutarnjeg..ne vjerujem da bu mumija imal bas tak cvrst blok kak je napisano u novinama.
    Nakon izbora bumo pametniji jer delat razanj a zeko nam je jos u sumi nema smisla.
    Bude ovo dugih 10 dana..
  • superhik
    10.6k
    Barišićev predstavljen program je slovo na papiru. Kako drugačije objasniti to što ovo navode u programu, a vidjeli smo kako su radili na tim stvarima u praksi:


    • Razvoj igrača u nogometnoj školi Kluba za potrebe ključnih pozicija u prvoj momčadi;

    • Vrhunski skauting mladih igrača na nacionalnoj i međunarodnoj razini kao nadopuna igrača iz nogometne škole;

    • Ciljane kupovine igrača za povećanje kvalitete prve momčadi kako bi mogla konkurirati u međunarodnim natjecanjima;

    • Ciljane prodaje igrača radi osiguravanja potrebnih sredstava za ispunjavanje postavljenih ciljeva.
  • Li d1986
    82
    Zasto 87 kandidata?
  • Liks90
    1.2k
    mogao se bilo tko Random priiavit
  • Jurki
    9.4k
    u JL je pisalo da se sveukupno javilo 93 kandidata. :rofl:
    Jedino objasnjenje bi bilo da je ovih šestero odbijeno.
  • Jurki
    9.4k
    imal je on i previse vremena implementirati to kaj je napisano u njegovom programu.
    Ovo mi zgleda ko popis lijepih zelja na koji bi se zaboravilo sljedeci dan.
  • Endeavour
    495

    U čast godina predsjedniku. Svaka godina - jedan kandidat. Kao svjećice na torti. Neki su otpali jer nije bilo više mjesta...
  • Papastrumf
    10.4k

    Mogao se prijaviti tko je god htio, ako je ispunjavao uvjete. Moguće da ih se prijavilo više od ovoga ali da su neke odbili jer nisu ispunjavali iste te uvjete.
  • sport
    2.4k
    Među kandidatima za 2.izbornu jedinicu je jedan povjerenik koji je i potpredsjednik udruge DIS.Sve je jasno tko stoji iza liste DIS i cilj im je kontinuitet.
  • Endeavour
    495

    Ne znam kako se može donositi zaključak na temelju kandidata, koji su bili otvoreni za sve članove koji zadovoljavaju uvijete. Svi mi smo se mogli, a neki i jesu, kandidirati u 2. izbornoj jedinici.
  • sport
    2.4k
    Pa kad poznaješ ljude onda možeš donositi zaključak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.