• SAS1987
    13.5k
    Patrik Kolarić iz ČakovcaIvdzo11

    @bbb medimurje objasni mu da Dinamu treba pobijeda a nama zbog kladionice neki crveni karton :lol:
  • reziser
    6.4k
    pretposvaljam da ce biti dosta upita za zapad, sektore 7 i 8...sto blize jugu
    njih bi odmah odbio...

    Nadam se da ce ipak nasi pokupovat karte na vrijeme, a ne cekat pocetak tekme i red do pimpeka...
    decki..ONLINE kupnja..i svi na tekmu...pokazat gdje su dosli
  • bbb medimurje
    2.9k
    objasni mu da Dinamu treba pobijeda a nama zbog kladionice neki crveni kartonSAS1987

    Decko je isao samnom u osnovnu, iz mojeg sela je tak da ga dobro znam
    Dobar i posten decko i nikad nikoga nebi namjerno ostetio
    Uvijek je bio neutralan po pitanju navijacke pripadnosti, dosta mu je bilo stalo do vlastitog uspjeha i dok je vidio da mu nejde ko igracu prebacio se na sudenje
  • Dalmatinec
    584

    Znam ga osobno, jako dobar dečko. Neovisno o suđenju.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Treba im uzeti loptu i dominirati poput 1. kola (iako smo to na kraju izgubili). Tad smo igrali s veznom linijom Bulat, Mišić, Baturina, vjerojatno će ista postava biti i u ned, ako se Baturina oporavi. Ono što me brine je kako znamo biti otvoreni kad protivnik ima loptu i plivanje u obrani. Istina, bit će i drugačiji Hajduk nego tada, jer pod Karoglanom igraju otvorenije i kombinatornije, a mi se još tražimo. Dobro je da nemaju ni Žapera ni Kalika, uskočit će Sigur, umjesto njega Gary iz Mućki na desnom beku pa iako je Sigur ok igrač ipak će im to biti hendikep i to treba iskoristiti.

    Najvažnija je motivacija, ak to profa ne zna napraviti kak treba, a trebao bi znati ako je dinamovac onda je na Petkoviću i Ademiju da ih sve dignu i objasne im kaj je na kocki, ako im nije jasno.
  • IceMan
    1.5k

    Znači da su dezinformacije bile da je navijač Hajduka?
  • IceMan
    1.5k
    ako je dinamovac onda je na PetkovićuMali Zeus

    Mislim da bi Petko s obzirom kak igra nakon stanke prvo sebe trebao motivirat a tek onda druge :lol:
  • Mali Zeus
    9.7k
    da na kladionici ima opcija: Ristovski će se potuć s nekim i dobit crveni, igrao bi to. On mora znat kad stat, njega me je strah da ne napravi neku glupost pa da igramo s igračem manjewolfgang14

    Kad se to zadnji put dogodilo?
  • plavac173
    2.6k
    Mislim da si se zbunio kad si rekao da pod Karoglanom igraju otvorenije hahah, ako zabiju 2 gola u nedjelju ja ne znam evo. Ici ce na prvi gol i tu ce stati
  • plavac173
    2.6k
    Petko je prvu utakmicu nakon ozljede bio najbolji na terenu
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Mislim da si se zbunio kad si rekao da pod Karoglanom igraju otvorenije hahah, ako zabiju 2 gola u nedjelju ja ne znam evo. Ici ce na prvi gol i tu ce statiplavac173

    Ma u smislu čine mi se opasniji prema naprijed iako da baziraju igru na beton obrani, zabiju gol pa se povuku.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Mene je najviše strah ulaska Pukstasa iz drugog plana. Dečko to zaista dobro radi, a mi nemamo veznjaka koji je to spreman uvijek ispratiti. Također moramo biti oprezni sa Sahitijem. Ne znam tko će igrati lijevog beka, ali mora mu se biti blizu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    grati lijevog bekamarcio amoroso

    Jel Papa Katolik? Zna se tko bude LB
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    bilo bi glupo staviti Ljubičića, defanzivno je hendikepiran i nezasluženo prozivan cijelu godinu jer mu to nije prirodna pozicija

    staviti Perkovića na lijevog beka a na stoperima kombinirati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.