• NitkoBitan
    12.2k
    Od Rudesa do Balkanija imaju sasvim solidno vrijeme za odmor i oporavak. Nece Rudes doma bit utakmica visokog intenziteta.
  • Raul
    109
    Očekujem čistu mrežu uz barem 3 gola te da se izrotiraju igrači da budu spremni za sljedeći tjedan.
  • Dinamosaur
    969
    Ostavljanjem igraca na klupi bi samo pokazali da se bojimo tovara. Nek se malo iskale na RudesuNitkoBitan

    Upravo suprotno, ostavljanjem igraca u igri bi pokazao da se bojis Rudesa i bespotrebno riskirao kartone.
    Spikic, Kule, Halilovic, Sucic, Sutalo, Max, Ljubicic - ako im sad ne das priliku, kad ces?!
    Uostalom, za Rudes su premija
  • rob ljubavi
    774
    Evo objavljuju se redovi tovara za loksu u kranjči...jako, jako dugacki

    Pa se pitam, jel ljude barem imalo sram to vidjet i onda ne otic na Rudes u subotu?
  • zagr
    505
    kriva tema, al volio bi i ja to prokomentirat
  • Ban
    698
    Savršena utakmica za Rukavinu.
  • Keyser Soze
    8.1k
    jel ljude barem imalo sramrob ljubavi

    Ne, nije ih sram niti malo. Evo Deda je objavio da prodaja ide mizerno, po običaju 50% godišnjaka neće doć i ne bi me čudilo da više ljudi bude u Kranjčevićevoj nego na Maksimiru.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Samo se nadam da Mišić neće igrati. Ima 2 žuta a on zna često zakasniti u duel pa nenamjerno napraviti faul. On nam u izgradnji napada znači ono što Petko znači naprijed i ne smijemo riskirati da ga izgubimo za derbi. Neka Bulat/Ljubičić/Sučić/Halilović odigraju ovo.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Odmorit Mišića, Rileta, Bulata, Baturinu i krenuti s Ademijem, Mohom, Sučićem i Halilovićem. Petka isto ne bi forsirao, može Mahir to odradit.
  • M77
    452
    Nadam se da će u subotu napokon jedan od projektila Sučića završiti u mreži... Čak bi se dalo i odigrati to ako je dobra kvota :D
  • Muka
    344


    sramotno je što se u miru mogu kupovati karte.
  • Papastrumf
    9.8k

    Sramotno je to što ovdje pišeš o tome umjesto da nešto napraviš po tom pitanju ukoliko te toliko smeta. Ili očekuješ da to netko napravi umjesto tebe?
  • NitkoBitan
    12.2k
    Pa se pitam, jel ljude barem imalo sram to vidjet i onda ne otic na Rudes u subotu?rob ljubavi

    Ima klaunova po internetu koji zovu Dinamovce po grupama da ispune zapad Kranjce protiv Hajduka. Kakav jbni mazohizam.

    Nekima je vise cool ic navijat protiv Hajduka na zapad Kranjce nego otic na Maksimir navijat za Dinamo.

    Ne izmisljam, frend Dinamovac me zvao da idemo pogledat tu utakmicu :monkey: Naravno da nije redovan na Maksimiru...
  • 19hrvat86
    24
    Nemoj mene,ja sam student
  • seljak86
    2.4k
    Pa nisu tekme u isto vrijeme, može se i jedno i drugo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.