• Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Meni osobno su draže manje tekme nego velike, jednostavno bolja zajebancija a nekada imam osjećaj i jače navijanje
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Lani nam je prosjek bio najviši u zadnjih 15 godina ak se ne varam. Izgleda da ćemo i ovu polusezonu završit na nekoj brojci od 6 i pol tisuća,a tak neš očekujem i na kraju sezone(daj bože da bude i veća brojka). Ove sezone nemamo domaću hnl tekmu ispod 3k,a tak neš smo u prijašnjim sezonama mogli samo sanjati. Napredak je možda spor,ali je tu.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Mnogi forumaši nisu iz Zagreba. Treba i to uzeti u obzir.Krizy

    kako bi smirili nemirne duse koji uvijek imaju iste komentare glede posjecnesti, predlazem sljedece.
    Uvesti nove ankete kod svake tekme glede dolaska na tekme, a ponudenim odgovorima:
    Iz zagreba sam - dolazim
    Iz zagreba sam - ne dolazim
    Nisam iz zg - dolazim
    Nisam iz zg - ne dolazim
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Iz zagreba sam - dolazim
    Iz zagreba sam - ne dolazim
    Nisam iz zg - dolazim
    Nisam iz zg - ne dolazim
    jedan u nizu

    ovo je čak dobar prijedlog, samo što će onda krenuti rasprava i pljuvačina: "vidi ja nisam iz Zg i idem na tekmu a ovih 17% iz Zg neće doći, sramite se" itd itd...

    kome se ide i može neka ide, tko ne može i ne želi navesti će stotinu razloga
  • deda
    28k
    Ajmo narode navali: https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo

    "Zgorilo" je već 25 komada. :party: :joke:
  • zagr
    505
    svaka čast na tekstu!
  • Sajla
    3.5k
    kako se nadati da će netko kupiti kartu kad vjerojatno većina godišnjaka ne misli doći na Rudeš, a niš ih ne košta? :(
    dobro je netko napisao, fokus na ljude u vlastitoj blizini, obećaj počastiti ih pivom na stadionu pa tako stvori dug koji mogu vratiti samo istom mjerom na sljedećoj utakmici ;) vidimo se u subotu!
  • jedan u nizu
    6.1k
    Volio bih kada bi se mogla izvuci neka statistika. Od svih ljudi koji pljuju po posjetama i ekipi koja ne dolazi i sl. Da vidim njihove posjete, tj ovdje na forumu da vidim neke upise na forumu za vrijeme tekmi. Siguran sam da bi dobar dio njih ispao da nije dosao na tekme kada se pljuvalo druge.
    Svaka domaca tekma je, a forum gori od komentiranja tekme.
    Pocnite od sebe, promjena dolazi od sebe.
    Meni je ovo tek treca tekma na koju necu doci, jedna zbog bolesti, jedna zbog smrtnog slucaja, a ova zbog drugih obaveza. Ne pomisljam pljuvati one koji nece biti u sub tamo. Volio bih da rasprodamo tribine, ali sam sretan jer nam u zadnje vrijeme posjete barem rastu.

    Dosadni ste vise sa upisima koje sadrze rijeci poput: derbi, zagreb, razmazenost, slavonija, 3 tramvajske stanice, podrska .
    Napisite jos da cete iz australije doci u boksericama na tekmu, dok je nekome tesko prijeci 3 tramvajske stanice i pobijedili ste -.-
  • Kepec
    4.8k

    Meni je žao kaj je tebe tak pogodio moj upis, samo sam iznio svoje mišljenje.
    Moje isprike.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Već zadnjih ne znam koliko utakmica sjedamo na svoja mjesta i netko od nas komentira "IHoće ovo napokon biti tekma bez stresova?". Ni jedna ne bude. Ova bi stvarno trebala biti.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ovaj put smo u stresu zbog kartoniranih igraca :lol:
  • jedan u nizu
    6.1k

    ma nije samo tvoj post, nista osobno.
    Nego ono jedno te ista tema, isti postovi, isti argumenti iz tekme u tekmu.
  • 19hrvat86
    24
    Samo širite pozitivu jer ljudi neće doći ako svatko govori da će biti 3000K ljudi, hoće čuti da će biti više ljudi pa i biće bolja utakmica.
  • Nousername
    613
    Kome sve prijeti treci zuti??
  • Krizy
    36.3k
    U slučaju žutog kartona na ovoj utakmici, sljedeće kolo protiv Hajduka će propustiti Theophile, Perić, Mišić, Vidović i Emreli.Krizy

    Svaki put to imate na otvaranju teme, pa provjerite inače tamo :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.