• Georg Koch
    3.5k
    i sta si ti rekao drugacije od mog komentara?
    Spam, spam, troll, spam.
  • Patak
    2.2k
    Nije dodao kad je trebao ali s druge strane je fino poslao po ćevape obrambenog igrača prije toga. Ima neku kvalitetu, sad možemo li mi doći do boljeg od njega je pitanje za našu struku ili skaute, samo tko su ti...
  • Mihaljević
    8.1k
    Samo govorim da požtvornost, želja i trud nisu reference koje igrač ima i ne ima , to jednostavno MORAŠ imat kad igraš za bilo koju klub... Ako je dovoljno da igrač ima želju i trud da igra u Dinamu, onda pola foruma može imat ugovor u Dinamu.
  • kinfa95
    488
    a stalno zazivaš Ljubičića koji isto tako ima jedino želju, požrtvovnost i trud
  • Mihaljević
    8.1k
    Ljubo i Moha ne smiju u istu sobu a kamoli u istu rečenicu.
  • Zagi
    5.1k
    Ljubo će fulat pas na 5 metara za pola ali ipak ima puno puno veći nogometni IQ od Mohe i Špike.
  • Mihaljević
    8.1k
    Ban bi dobio da ti odgovorim.
  • über alles
    1.5k
    Odgovori mu i spasi nas
  • austrijanac
    2.7k

    Ljubo trenutno ima duplo vise dodavanja u prosjeku u HNLu i tocniji postatak tocnih dodavanja, pa statisticki dosta je manja sansa da ce fulat dodavanje od gospona Mohe.
  • Mihaljević
    8.1k
    Treba vratit Bišćana , kako sramota Jakira nije što Ljubu nije otjerao poput ostalih.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    :rofl: :rofl: :rofl: dobar
  • Eduardo
    17.6k
    Ljubičića koji isto tako ima jedino želju, požrtvovnost i trudkinfa95

    Ovo jednostavno nije istina. Ima udarac, ima i pass ima i dolazak iz drugog plana. Igrajući u vezi njegove karakteristike puno više dolaze do izražaja nego na poziciji lijevog beka.

    Samo par primjera koje imam u memoriji. Ima toga još, ne da mi se kopati dublje. Ima naravno i situacija koje nisu završile golom ili asistencijom zbog nekih drugih okolnosti, ali ovo prikazivanje Ljube ko bezglave požrtvovne kokoši trkačice bez imalo tehničke potkovanosti i znanja je već prešlo u žešće sranje koje se ovdje opetovano ponavlja.

    07:28


    02:10


    03:45


    01:30


    01:05
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    dobar upis, mogu se sloziti sa svime. Dodao bi jos priliku Osijeka u 84.min
    Kontra osijeka, lopta na drugu, Pusic srecom lose prima, vjv bi Matkovic na njegovom mjestu puno bolje iskoristio poziciju. Svidja mi se mali btw.
  • Eduardo
    17.6k
    Istinu zboriš za tu situaciju ali nisam je spomenuo jer čak nije završilo ni udarcem.

    Mali Matković izgleda baš kao potencijal za pravog napadača. Baš, baš dobar.
  • kinfa95
    488
    Jbg ne slažemo se očito. Za mene je on tolko tehnički limitiran da nema šta radit u vezi, a da ne pričam da 80% golmana ima bolju slabiju nogu od njega. A to očito vide i treneri pa ga zato ne stavljaju. Sigurno da je imao par odličnih reakcija o dređenim situacijama, al u globalu za njega mislim to što mislim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.