• The Undertaker
    4.1k
    Zašto nam je nominalno rezervni bek odigrao toliko minuta?
  • Krizy
    36.2k
    Jer je nominalno prvi bek igrao stopera.
  • Zagi
    5.1k
    Ne znam kakav odgovor hoćeš na to pitanje.
    Zato kaj ga je netko stavio u igru valjda.

    Kartoni , ozljede, stoperi toliko loši da je Rile bolji od njih. Ima razloga...
    Poanta je da je trenutno 4. po minutaži (halo, četvrti je) i kao takav je ključna karika u momčadai , a ne rezervni bek kako ga prikazujete.

    Ako ne možemo ključnu kariku kritizirati onda ne znam koga možemo.

    E sad kad smo to riješili:

    Menalo ne samo da je bolji , nego dosta bolji na svojoj poziciji nego Moha na svojoj.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako nam bek igra stopera to je valjda zato što nemamo dobre zamjenske stopere ali imamo dobrog zamjenskog beka.
    Sad bih mogao nabrojati barem 5 igrača koji su u goroj formi: Špikić, Šutalo, Perić, Marin, Kulenović. Ovogodišnje pridošlice neću ni spominjati.
  • Krizy
    36.2k
    Ako nam bek igra stopera to je valjda zato što nemamo dobre zamjenske stopere ali imamo dobrog zamjenskog beka.The Undertaker

    Nisam ništa drugo napisao, samo činjenicu zašto Moharrami ima više minuta :grin:
  • The Undertaker
    4.1k
    Poanta je da nam je rezervni bek toliko loš da je postao standardni igrač.
    Jel razumiješ što pišeš?
  • Eduardo
    17.6k
    VAR? Di gledaju?

  • bskvorc7
    9
    Kad imamo var sa 3 kamere... jedino mi to pada napamet... jer kao ne vidi se 100% kontakt ruke i lopte... mada se vidi trzaj ruke kad ga pogodi lopta...
  • boem
    309
    Problem je i s brojem kamera i s kvalitetom snimanja.
  • Dalmatinec
    584


    Nas par potegnemo 300+km za pogledat Dinamo, a di su Zagrepčani i okolica? Pa jebemu miša, najzanimljivija sezona, a minimalan pomak posjetitelja u odnosu na prošlu sezonu. Kad već nisu otvoreni sjever i zapad gore, barem da su ove donje etaže dupkom pune. Znam ja da po ušima brije preko sjevera sa sleđenog Sljemena, ali to nije opravdanje. Zagreb s okolicom ima milijun ljudi, pa neka od toga pola navija za Dinamo, trebalo bi navedeno biti dubkom puno. Ovi dolje su dolijali i Bogu i vragu s Hajdukom i iščekivanjem svake utakmice. Ljudi, probudite se, zovite prijatelje, susjede, sve one koji su do 2011. punili tribine.
  • Droljo
    5k
    sve one koji su do 2011. punili tribine.Dalmatinec

    Stari smo...
  • masacusec
    3.1k
    Po vašim pričama čovjek može doći do zaključka da samo ljudi koji nisu iz Zagreba idu na tekme...
  • Muka
    344


    Nitko to ne kaže, već brojke ne lažu. S obzirom na veličinu Zagreba i broj ljudi na stadionu, evidentno je da je mizeran broj ljudi iz Zagreba. Ali polako, ne ide preko noći, borba se i dalje vodi...
  • Dinamosaur
    964
    Nas par potegnemo 300+km zaDalmatinec

    Mislim da poanta nije u km
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.