• Nolifer
    6.5k


    Hvala, pogledat ću :clap: :up:
  • plavi67
    920
    nisam čuo za to :D hvala na info
  • Captain America
    13.4k
    Kad smo kod Kodija, ljudi za 9 eura za 3 mjeseca uzmete Real Debrid (to vam je sad jedna kava mjesečno ako ste u Zagrebu) i nema nikakvog maltretiranja s traženjem ičeg. Doslovno pick and play jer povlači sourceve s njihovih servera (torrente jel). Podesi se sam Kodi i add-on za 10 minuta, imate titlove s opensubtitles.org , addic7ed.com i titlovi.com koji imaju sve što vam treba (možete uvijek i ručno skinut na stick pa ih dodati)

    Za torrentat serije vam je najbolja eztvNino Bule

    Nisam sigurno 10 godina koristio eztv. Topla preporuka za rarbg.to , imaš gore season packs pa skineš sve odjenom, jako puno novih stvari je dostupno u 4K i ako ti trebaju engleski titlovi, muxani su u većini fileova.
  • Neki tip
    19.1k
    Issati koji sam ja digitalno nepismeni starac. :monkey: :lol:

    (A mislio da sam ukorak s vremenom)
  • cron1ck
    1.5k
    Trenutno gledam Drive to Survive(ako postoji netko tko nije gledao top preporuka), uglavnom zadnja sezona i nisam baš pratio utrke ni cijeli prošlu sezonu pa sad vidim da Toto Wolff kao priča da svi ostali varaju jer se Mercedes muci, ali su nekako čudno snimili pa nisam skužio šta mu točno smeta, pa ako ima neki ljubitelj F1 da mi možda pomogne.
  • og1986
    2.9k
    Nisam gledao seriju.

    Ali vjerojatno se odnosi na "porpoising". To je efekt koji se dogodi kada je donji dio bolida blizu asfalta (žele naravno napraviti što niži bolid zbog aerodinamike) i pri velikim brzinama se stvori vakum u tom prostoru i tada donji dio bolida počne udarati u asfalt, frcaju iskre i gubi se brzina. Mercedes je morao dosta paziti kako voze i gubili su masovno bodove u prvoj dijelu sezone.

    Ferrari se dosjetio da napravi nešto kao pomični donji dio bolida tako da kada bi se stvorio vakum pri velikoj brzini taj dio se podigne i cirkulira zrak i dalje te im donji dio nije toliko udarao o asfalt.
    Ne sjećam se kaj je red bull radio točno, ali isto nisu imali toliki problem.

    Tu Wolf je pizdio baš baš jako oko toga. Postao pomalo i naporan i nekada je izgledao ko dijete. Bilo je i svađe između njega i Ferrarija i red bulla.
    Tužakao je i sve F1 upravi i odboru da promijene pravila ili da počnu istraživati konkurente jer je ciljao da varaju.

    Drugi dio sezone nisam pratio te neznam kako je sve to završilo i odvilo se na kraju.

    Ali znam da za ovu sada sezonu je Fia promijenila pravila za baš tu situaciju. Regulirali su kako svi moraju visoko dizajnirati donji dio bolida.
    Tako da se tužakanje Wolfa isplatilo... Kao i obično.
  • Jaro
    5.4k
    kmecao je jer eto, nije on ovaj put iskorostio rupu u pravilima nego ferrari i rb.
  • Tercel
    369
    Preporuka za dva filma koja sam pogledao zadnjih dana, oba su na Netflixu. Nisu filmska remek djela, ali nisu nimalo dosadni i mislim da su dobra preporuka za ubit večer.

    The Harder They Fall, 2021.
    Western, jako zabavan i napet film, akcija od prve scene, nepredvidljiv film s brutalnim scenama koje nisu ništa ublažene, tko to ne voli možda će mu bit i previše. Malo vuče na Tarantinove filmove i gura taj stil kroz cijeli film pa tko voli Tarantina, mislim da će uživat u filmu.

    We Have a Ghost, 2023.
    Inače nisam ljubitelj komedija i stvarno ih ne gledam, ali ovo sam pogledao od početka do kraja i film je sasvim pristojan i zabavan.
  • Captain America
    13.4k
    Završila je prva sezone The Last of Us. Unatoč sodomi i gomori treće epizode, ostale su bile užitak za pratiti. Ekipa koja nije igrala igricu može i dalje odigrati ako planiraju jer je radnja serije i igrice dovoljno različita bez gubitka srži, a i naravno radnja je detaljnija u igrici.

    9/10 za ovu sezonu.

    Sad se čeka Ted Lasso u srijedu :fire:
  • Ero
    930
    Precijenjena serija po meni, prve dvije epizode odlične, četvrta i peta ok, ostalo teško razočarenje pogotovo sedma koja nema veze s vezom. Čista lgbt propaganda. Gubljenje vremena za mene

    6,5/10
  • Somport
    556
    Jedna kada sve ostalo pođe po krivu, Najsmrtonosniji ulov (nema više Discovery na MAXTv pa sam morao ić tražit druge izvore :cry: )

    Dokumentarna serija koja se bavi lovljenjem rakova u Aljasci, ali se iz godine u godinu pretvorila u reality show jedne posebne prirode koja meni paše za razliku od klasičnih gluposti oko nekretnina, mode itd.

    Preporučam za pogledat jer je serija iznimno opširna o detaljima kako i što, a ima tu i tamo smijeha i zafrkancije ludih Amera sa sjevera.

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Deadliest_Catch
  • Stihl
    3k

    Ne znam, poceo sam gledat jer su svi govorili dobra serija, pogledaj...mene uopće nije dojmila. Pogledal sam sve epizode al da mogu rec da je mi je dobra, nemrem.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ima i varijanta Elementum koja nista ne kosta, automatski trazi torrente sa stranica poput rarbg i streama ih bez cekanja da se skine do kraja. Ima opciju cuvanja skinutih il samo bufferanja. Takoder ima subtitle support i mozes linkati trakt acc da ti sluzi kao library.
  • Captain America
    13.4k
    Znam za Elementum i koristio sam ga jedno vrijeme. Problem je da ovisiš o seederima i brzini njihovog uploada pa za starije stvari nije najsretnije rješenje (pogotovo za 4K sadržaje).
  • vjeko1701
    5.9k
    Da, starije jesu problem, ovo koristim za novo kaj izlazi. Za sve starije imam 4TB library disk, uskoro dva xD
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.