• Danko
    603

    Mene bi bilo sram da im sad sopića uzmemo.
  • mali M
    3.5k
    slažem se da sličnost postoji, ali meni je Sopa tri puta jači trener. Jakir je uvijek, pa i u Rijeci igrao stihijski na zanos, dok mi Sopićeva igra momčadi izgleda stvarno dobro

    Mene bi bilo sram da im sad sopića uzmemo.Danko

    ma jasno zato sam i doslovno napisao da znam da sada nije vrijeme
  • Jurki
    8.8k
    reference su im identicne dobri rezultati u Gorici i Rijeci.
    Puuuno premalo da bi bil dobar trener za nas.
  • plavac173
    2.6k
    Ja sam nakon Balkanija i onih poraza ujesen bio uvjeren da igrači namjerno buše trenera Jakirovića jer je nemoguće koliko smo loše igraliCommon Sense

    Ovo se moze izjaviti samo ako se gledaju rezultati, a ne utakmice. Trud i zelja je jedino sta im se ne moze prigovoriti i to se vidi na terenu
  • mali M
    3.5k
    znam, slažem se skroz kad gledamo reference. Ja gledam način vođenja momčadi, utakmice i taktike...
  • Jurki
    8.8k
    Trosimo 60 milja eura godisnje a nismo sposobni naci trenera renomea Dinama. Glupost je i laz da se nebi moglo naci instant rjesenje. Isto tak jos smo uvijek zivi kaj se borbe za naslov tice. Ko je tu lud?
  • emilperska
    3.2k

    Ovaj trener ima vece "povjerenje" Uprave ili dijela njenih clanova od prethodnih trenera. Predsjednik ima "povjerenje" u Upravu.
    I tu smo gdje jesmo, na jedno kolo od izgubljene sezone na datum 12.02.
    Mediji ga opce ne propitkuju, evo Vice, Nicota i Flak načeli nesto. A dio navijaca ozbiljno uvjeren da nemamo za otpremninu, a zavrsili par milja u plusu i dali 3m s plaćom za nebitno lijevo krilo iz Slavena. Ali neka dio ekipe misli da nemamo za otpremninu..
    Velim, bolje od ovog nismo ni zasluzili..

    Hvala Domaćici na kraju jos jednom..
  • austrijanac
    2.7k

    Ma gle, shvacam i njega kad kaze da nebi.

    Ali isto tako ti je velika razlika da li ti 5og u mjesecu sjeda 50 tisuća eura ili 5 tisuća eura.

    A i već smo čuli one klasične riječi poput "Dinamo se ne odbija."
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ne kužim zašto se sere toliko po Ristovskom, jesu golovi pali preko njegove strane ili je ispadao ja to nisam vidioDudu9

    Ovo ni meni nije jasno, jedini naš obrambeni koji rješava sve duele u svoju korist,jedini igrač koji kad primi loptu u obrani ne paničari.

    S jedne strane zazivamo da netko razbije bolikurčinu u ekipi a s druge strane njemu zamjeramo što je previše nervozan, istina da treba smanjit nervozu ali prema sucima i protivničkim igračima.

    Svi su nešto uvrijeđeni jer je prigovorio Kaneku, u najmanju ruku kao da prigovara Oršiću.
  • Noel
    4k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/evo-koliko-bi-dinamo-trebao-isplatiti-jakirovicu-ako-mu-da-otkaz/2537824.aspx?index_tid=464963&index_ref=naslovnica_sport_prva_m

    Evo ,ove priče da se nema love za platit otkaz su notorne gluposti koje puše ljudi sa malo mozga.. ko prvo otpremnina nije velika kao drugo financijsko stanje nije ni blizu kaotično..
  • marcio amoroso
    32.5k

    Mislim da je veći problem ugovor novom treneru nego raskid ugovora Jakiroviću. Uvjeren sam da su i oni napokon shvatili da novi “Jakirović” ne može pomoći i da moraju dovesti provjereno ime, a to ime košta.
  • emilperska
    3.2k

    Možda će se stvarno danas desiti nešto, nada umire zadnja.
    Napisao sam više puta, laž je da nemamo 500k EUR maksimalno za otpremnine za cijeli (ne)stručni stožer. To samo naivčine i botovi mogu pušiti.

    Stvarno se nadam da ova tišina nešto znači..
  • plavac173
    2.6k
    "U Dinamu još nisu donijeli odluku o smjeni Jakirovića, ali sve se više raspituju na tržištu o trenerima koji bi ga mogli naslijediti. Jakirović je nakon poraza na Kosovu od Ballkanija razmišljao o ostavci, ali tada su ga igrači i čelnici kluba uvjerili da ostane."

    Sigurno da traze koga bi mogli dovesti, jer previse retardirano bi bilo dat otkaz Jakirovicu i onda dat pomocnom treneru da vodi momcad u ovakvoj sezoni
  • Nogo
    1.3k

    Ali koga dovesti?
    *ebeš nekog polovnjaka gdje se uči na nama. Nama treba iskusno ime.

    Kažem da se svo ovo trebalo napraviti ranije i novom treneru dovesti igrača, dva ako smo u mogućnosti i amen!
  • plavac173
    2.6k
    Pa zato ti i kazem, koga dovesti? S obzirom da su u upravi ocigledno svi Jakirovicevi fanovi, bez da nadju neko trenersko ime mu sigurno nece dati otkaz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.